کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

طراحی و دیزاین

451 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 08 دی,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به ایجاد یک نقشه ساده از هر چیزی قبل از ساخت آن طراحی گفته می شود. طراحان دکوراسیون خانه با مطالعاتی که داشته اند و ذهن خلاق برای هر ساختمان و محیطی دکوراسیون خاصی را طراحی می کنند. طراحی دیزاین خانه، محل کار و چیدمان دکوراسیون آن ها فقط برخی از مواردی است که طراحان می توانند با دانش و تجربه کاری خود انجام دهند. از نگاه بسیاری از مردم چیدمان دکوراسیون داخلی کار بسیار ساده ای است و فقط به سلیقه افراد بستگی دارد اما در واقع این کار بسیار دقیق است که در انجام  آن باید به نکات مختلفی توجه کرد. در ادامه به برخی از طراحی های دکوراسیون و نحوه انجام آن ها خواهیم پرداخت.اگر قصد طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل یا محل خود را دارید می توانید از طریق وب سایت های طراحی دکوراسیون داخلی ، ایده و طرح دکوراسیون داخلی مد نظر خود را دریافت کنید و دکور داخلی منزل ، آشپزخانه و محل کار خود را به زیبایی هرچه تمام تر عوض کنید.
 

طراحی و دیزاین

تفاوت طراحی و دیزاین

ایرانیان از دو لغت طراحی و دیزاین به صورت برابر استفاده می کنند و معمولا آن ها را در یک معنی به کار می برند. اما طراحی به معنی کلمه Draw است و در زبان انگلیسی Draw به معنی طراحی کردن و یا بازنمودن یک تصویر با مداد و خودکار است در حالی که لغت دیزاین Design به معنی ایجاد یک طرح و نقشه کلی با ساتفاده از نمودار، الگو و غیره مقصود وخیال خود را به واقعیت تبدیل می کند. در واقع به ابداع کردن و ترسیم کردن و خلق یک کار و یا شی جدید گفته می شود. در واقع طراحی از همان ابتدا به یک عمل فیزیکی گفاته می شود در حالی که دیزاین یک پیش طرح بوده و وابسته به وجود یک طرح کلی و نقشه است. اما در کل این دو واژه آنچنان با هم ضدیتی ندارند و معنای نزدیکی به هم دارند.

طراحی و دیزاین خانه

در طراحی و دیزاین خانه، چیدمان خانه و هماهنگ سازی اجزای داخلی منزل با هدف دل انگیزتر شدن فضای خانه و زیباتر شدن آن انجام می شود. طراحی و دیزاین خانه مخصوصا در خانه های کوچک و نقلی آپارتمانی استفاده می گردد. در این خانه ها طراحی باید به نحوی باشد که از فضا به صورت بهینه استفاده گردد و با ایجاد هماهنگی بین وسایل خانه و رنگ های آن ها باعث بهتر و بزرگتر جلوه دادن منزل می گردد. گاهی اوقات بعد از باز سازی خانه و یا نقل مکان به خانه ای دیگر افراد خانه دغدغه نحوه چیدمان وسایل خانه را پیدا می کنند. یک طراح دکوراسیون داخلی حرفه ای می تواند با استفاه از تجربه و ذهن خلاق خود، خانه ار به بهترین شکل ممکن بچیند.

طراحی و دیزاین اتاق خواب

یکی از مهمترین قسمت های خانه که افراد بیش از یک سوم عمر خود را در آن می گذرانند اتاق خواب است. طراحی دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب باید به نحوی باشد که فرد در اتاق احساس راحتی داشته باشد. در هنگام چیدمان اتاق خواب باید به چیدمان کل خانه نیز دقت کرد و سرویس خواب را متناسب با چیدمان منزل انتخاب کرد. نکته دیگری که در هنگام چیدمان اتاق خواب باید به آن دقت کرد انتخاب پرده مناسب است. طراح با توجه به فضای در دسترس اتاق خواب به شما پیشنهاد می کند که چه نوع پرده ای و با چه متراژی خریداری کنید.
 

طراحی و دیزاین اتاق خواب

طراحی و دیزاین خانه های کوچک

طراحی خانه های کوچک بسیار سخت و با طراحی خانه های معمولی و بزرگ بسیار متفاوت است. برای دیزاین خانه های کوچک باید طوری عمل کرد که بتوان از بیشترین فضای خانه استفاده کرد. در این خانه ها نباید هیچ گونه ای فضای هدر برود. همچنین باید در انتخاب دکوراسیون منزل و رنگ آن ها دقت کافی را داشت. همچنین در این گونه خانه ها باید سعی شود از وسایلی و دکورهای کم جا استفاده کرد تا در نهایت خانه به نظر وسیع تر و فراخ تر به نظر برسد.

طراحی و دیزاین آشپزخانه

آشپزخانه ها معمولا یکی از نقاط مهم خانه برای خانم های خانه است چرا که کدبانو ها خانه زمان زیادی از روز خود را در آشپزخانه می گذرانند. همچنین وجود وسایل مختلف در آشپزخانه، نیاز ما را به یک طراحی مناسب بیشتر می کند. وسایل آشپزخانه باید متناسب با فضای آشپزخانه و مدل چیدمان مد نظر شما خرداری شوند. یک طراح حرفه ای می تواند در خرید وسیله ها و نحوه چیدن آن ها کمک کند.
 

طراحی و دیزاین آشپزخانه

طراحی و دیزاین تراس

در گذشته بسیاری از افراد از تراس خود برای استفاده از وسیله های بی ارزش و یا کم کاربرد خانه استفاده می کنند. اما امروزه با کوچک شدن خانه ها و کم شدن فرصت برای  بیرون رفتن از خانه می توان تراس ها را به گونه ای طراحی کرد تا باعث شادابی و نشاط افراد خانواده شود. طراحی دکوراسیون تراس و طراحی فضای سبز مناسب باعث ایجاد یک فضای زیبا می شود. فضای سبز طراحی شده باید متناسب با میزان نوری که در تراس وجود دارد طراحی گردد. یک طراح حرفه ای دکوراسیون داخلی می تواند به شما در انتخاب نوع فضای سبز و وسایل لازم برای دیزاین تراس کمک کند.اگر قصد طراحی و اجرای دكوراسيون داخلی خانه باغ ، منزل یا محل خود را دارید می توانید از طریق وب سایت های طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، طرح و ایده مد نظر خود را دریافت کنید و دکوراسیون داخلی آشپزخانه ، منزل ، محل کار و ... را به زیبایی هرچه تمام تر عوض کنید.
جمع بندی
طراحی و دیزاین خانه و دکوراسیون داخلی یکی از حرفه های پرکاربرد امروزی است. امروزه مردم برای چیدمان خانه و حتی خرید وسیله های منزل از طراحان دکوراسیون های داخلی کمک می گیرند. امروزه برای چیدن بسیاری از نقاط منزل مانند اتاق خواب، آشپزخانه، تراس، و غیره می توان از تجربه یک طراح حرفه ای بهره مند شد. با افزایش جمعیت در شهر های بزرگ و کوچکتر شدن خانه ها نیز نیاز به مشاوره و کمک گرفتن از طراحان دکوراسیون داخلی بیشتر شد. چرا که این افراد می توانند به ما کمک کنند که از تمام فضای خانه بیشترین استفاده را کنیم و خانه کوچک خود را زیباتر سازیم. نیازیتو سایت های معتبر بهترین طراحان سایت در ایران را به شما معرفی می کند.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب