کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

طراحی سایت فروشگاهی

246 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 02 تیر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

از آن جایی که در حال حاضر بیشتر کارهای اینترنتی توسط دستگاه های تلفن همراه هوشمند و تبلت انجام می شود رفته رفته بر میزان آمار بازدید سایت ها اضافه خواهد شد. بنابراین دیگر تردیدی وجود ندارد که تطبیق نمایش وب سایت شما با دستگاه های متفاوت مانند موبایل و تبلت در حال حاضر یک مسئله ضروری به حساب می آید. برعکس راه اندازی فروشگاه اینترنتی با فروشگاه سازهای حاضر در بازار، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید به صورتی باشد که سایت فروشگاهی ابعادش را با ابعاد صفحه نمایش دستگاه های هوشمند هماهنگ کند، به گونه ای که پیمودن در سایت آسان باشد و کاربر برای دیدن همه بخش های سایت شما و خرید از سایت مجبور به انتقال صفحه باشد.

طراحی فروشگاه اینترنتی

در واقع فروشگاه اینترنتی یک وسیله برای صاحبان مشاغل است که قابلیت خرید غیرحضوری را برای مشتریان شان فراهم می آورد. این وسیله به شکل وب سایت و اپلیکیشن موبایل با قابلیت ها و چینش فروشگاهی که به شکل کامل و بدون ابهام محصولات و خدمات را به کاربران نمایش می دهد و مشتریان میتوانند هر ساعت از شبانه روز خرید کنند. برای ساخت سایت فروشگاهی موفق اینترنتس باید به دسته ای از کارها و وظایف پرداخت که نیاز است به ترتیب و کامل به پایان برسند.

به طور معمول برای طراحی فروشگاه اینترنتی موفق 2 گروه از افراد با هم همکاری می کنند، برنامه نویسان و کسانی که تجربه کافی در حوزه راه اندازی فروشگاه اینترنتی دارند. به منظور راه اندازی فروشگاه اینترنتی نخست یک نام (Domain) برای خود برگزینید، به کار بردن یک شرکت ثبت کننده همان دامنه معرفی می گردد، که اسم فروشگاه شما را با عنوان های متفاوتی ثبت کرده و از همین لحظه به بعد فروشگاه اینترنتی با این اسم معرفی خواهد شد.

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

با بالا رفتن وب سایت های فروشگاهی و همین طور بالا رفتن خواست مشتریان به این نوع سفارش، وب سایت فروشگاهی و اثرگذاری آن در فروش محصولات و معرفی شدن برند، غیر قابل انکار است. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بایستی به صورتی باشد که مشتری احساس اعتماد و امنیت کرده و او  به مشتری همیشگی تبدیل شود. شیوه تعامل با مشتریان به ویژه در نخستین مراجعه، در جذب آن ها تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. این مسئله در فروشگاه آنلاین نیز به همین منوال است. طراحی وب سایت فروشگاهی بایستی مطابق با ویژگی های بصری مناسب، اصول روان شناسی خرید، راهبرد فروش مناسب صورت پذیرد. طراحی سایت حرفه ای این چنینی می تواند تاثیر مثبتی برای جذب مشتریان فروشگاه آنلاین شما داشته باشد.اگر قصد طراحی وب سایت دارید و می خواهید برای فروشگاه یا شرکت خود طراحی وب انجام دهید می توانید از طریق شرکت طراحی سایت معتبر انواع وب سایت مانند: طراحی سایت فروشگاهی ، شرکتی ، معماری ،خدماتی ، طراحی سایت صرافی و ... را سفارش طراحی سایت دهید و همچنین می توانید از هزینه طراحی سایت و امکانات وب سایت مورد نظر خود از این طریق مطلع شوید.

شرکت طراحی سایت فروشگاهی

شرکت های طراحی سایت فروشگاهی بایستی برای تمامی قابلیت ها و امکانات را برای سایت های فروش آنلاین به کار بگیرند این مسئله سوای بر این که می تواند منجر به جذب مشتریان شود، اعتماد و اطمینان آن ها را نسبت به نوع طراحی و امنیت سایت بالا می برد. سایت های فروشگاهی باید به گونه ای باشند که امکان افزودن ماژول های مختلف فراهم باشد.

یکی از موارد موثر در افزایش بازدید سایت و نهایتا افزایش فروش محصولات، ظاهر جذاب و بی نظیر سایت فروشگاهی است. بایستی ظاهر سایت بر اساس خواست و سلیقه مشتری توام با امکانات به روز باشد. در پنل مدیریت قابلیت تغییر در ظاهر سایت برای مشتری امکان پذیر باشد. همان طور که می دانید ظاهر سایت از هسته اصلی برنامه نویسی جدا است و امکان تغییر در ظاهر آن وجود دارد.

نمونه سایت فروشگاهی

پیش از طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی بایستی خودتان را به جای مشتریان گذاشته و درخواست های احتمالی آنها را پیش بینی نمایید. تمام عزمتان را جزم کنید تا همه درخواست ها را پوشش دهید. از بااهمیت ترین خصوصیات یک سایت فروشگاهی ارزنده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سرعت بالای بارگذاری سایت
 • شرح کافی و مناسب برای محصولات عرضه شده
 • رابط کاربری ساده سایت
 • مشاوره و گفتگو برخط با فروشندگان سایت
 • پیشنهاد های تخفیفی فصلی و یا مناسبتی

نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی

برای طراحی سایت فروشگاهی بایستی مواردی در نظر گرفته شود که در ادامه به آن ها پرداخته می شود:

 • سایت فروشگاهی باید ساده و به همان سان جذاب باشد
 • قابلیت خرید و فروش در آن به آسانی صورت پذیرد.
 • با انواع تبلت و تلفن های همراه تناسب داشته باشد(responsive).
 • به کار بردن نماد اعتماد الکترونیک
 • شرح کامل برای هر کالا
 • قابلیت مقایسه و جستجو برای محصولات
 • دارای مجوز باشد.
 • Landing Page یا صفحه فرود استفاده شود.

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

جمع بندی

طراحی سایت فروشگاهی می تواند کسب و کار مالک فروشگاه را ارتقا داده و وضعیت راکد خرید و فروش را بهبود ببخشد. این عمل با دیده شدن سایت فروشگاهی رقم می خورد. در حال حاضر بیشتر نیازها از طریق خرید اینترنتی برطرف می شود بنابراین صاحبان فروشگاه ها باید به فکر طراحی سایت برای فروشگاه شان باشند.  

 

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب