کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

صفحه فرود چیست

251 بازدید
درج شده در روز شنبه, 17 مهر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

•    جمع آوری اطلاعات از کاربر
•    یک فرم ثابت
که ما درادامه به ساختار این دو گزینه اشاره می‌کنیم. می‌توان این چنین توضیح داد که صفحه فرود یک صفحه وب است، اما هر صفحه وب یک صفحه فرود به حساب نمی‌آید و شاید این توضیح کمی گیج‌کننده باشد.

اهداف ایجاد صفحه فرود 

اهداف ایجاد صفحه فرود

سه هدف را باید برای صفحه فرود در نظر گرفت. بدین ترتیب متوجه می‌شوید صفحه فرود چیست این سه هدف را در 1 - فروش مستقیم 2 -  برقراری ارتباط  3 -  ایجاد مخاطب می‌توان در نظر گرفت.

1.    فروش مستقیم

در صفحه فرود اصولا شما می ‌توانید وب سایت فروش محصولات را مشاهده کنید. برای خرید محصولات در اینترنت این صفحه صددرصد وجود دارد، که در بسیاری از وب سایت‌ها این صفحه می‌تواند یک صفحه کاملا خاص باشد. به عنوان مثال شما قادر هستید صفحاتی مانند صفحه رزرو صندلی سینما، صندلی ترمینال و یا موارد این‌چنینی را با توجه به مفهوم صفحه فرود چیست در نظر بگیرید.
هدف اصلی صفحه فرود عمدتا فروش است و به همین دلیل می‌توانید صفحه فرود را حتی در صفحات دیگر نیز تبلیغ کنید. حتی در شبکه‌های اجتماعی صفحه فرود را می‌توان به اشتراک بگذارید.
اگر کاربر باهوشی باشید می‌توانید ترافیک صفحه فرود خود را افزایش دهید. زمانی‌که شما برای فروش مستقیم از ماهیت صفحه فرود چیست استفاده می‌کنید، هدف اصلی شما از ساخت این صفحه ترغیب مخاطبان به خرید از محصول مورد نظر است. نوع طراحی صفحات یک طراحی کاملا ساده است که با دکمه فراخوان عملکرد مثبتی را به نمایش می‌گذارد.

2.    برقراری ارتباط

صفحه فرود چیست را شما به واسطه برقراری ارتباط می‌توانید به راحتی بشناسید؛ چرا که در این صفحه شما به عنوان یک روش بازاریابی از آن استفاده می‌کنید و به واسطه فروش مستقیم و همچنین برقراری ارتباط شما می‌توانید با کلیک کردن بر روی لینک‌ها کاربر را در وب‌سایت نگه دارید. در این نوع طراحی اصولا با وارد شدن کاربر به صفحه اولی و کاربر  به صفحات بعدی نیز یک مسیر هدفمند را دنبال می‌کند. صفحات فرود باعث می‌شود تا بازاریابی شما بتواند مسیر خود را اصولی طی کند و با بازاریابی اصولی کاربر را به مشتری تبدیل نماید. برای برقراری ارتباط شما در صفحه فرود کاربر را با محصول آشنا می‌کنید تا بتوانید آن را به فروش برساند.

3.    ایجاد مخاطب

با توجه به مفهوم صفحه فرود چیست شما احتمالا متوجه می‌شوید که این صفحه برای جذب کاربر طراحی می‌شود و اصولا جمع‌آوری اطلاعات از کاربر را به خوبی در دستور کار خود قرار دارد؛ چرا که اطلاعات شخصی با نام خانوادگی، آدرس ایمیل و اطلاعات دیگر می‌تواند برای ارتباط با مخاطب فرم‌های خاص در صفحات وجود دارد.  از این فرم ها می‌توان برای  ویژگی‌های خاصی استفاده کرد مانند جمع آوری اطلاعاتی مانند سلیقه و علایق شخصی کاربران که در فرم به ثبت می‌رسد.

ویژگی های صفحه فرود

ویژگی های صفحه فرود

•    عنوان

با توجه به صفحه فرود چیست ویژگی های خاصی برای این صفحه وجود دارد مانند یک عنوان جذاب، شما می‌توانید با عوامل کلیدی خاصی عنوان را جذاب نشان دهید. در ابتدا تنها عنوان است که صفحه فرود را می‌تواند جذاب نشان دهد. شما برای جلب توجه کاربر باید یک عنوان جذاب، چشمگیر و بسیار خاص را قرار دهید. این‌چنین قادر هستید برای برقراری ارتباط با کاربران هر چه سریع‌تر از عنوان اقدام کنید؛ چراکه عنوان مهم‌ترین قسمت صفحه فرود محسوب می‌شود سپس از  توضیحات جذاب، مختصر و مفید رغافل نشوید و به هیچ عنوان از ۲۰ کلمه بیشتر استفاده نکنید که در حالت نرمال 10 کلمه یک استاندارد خاص محسوب می‌شود.

•    تصاویر

 تصاویر همیشه قدرت ویژه‌ای دارند و می‌توانند نظر مشتری و کاربر را به راحتی جذب کنند. اگر شما از تصاویر با کیفیت و مفهومی برای صفحه فرود استفاده کنید، صددرصد این صفحه می‌تواند به واسطه یک عنوان جذاب به بهترین شکل ممکن فروش خوبی را برای محصولات شما در نظر بگیرند؛ چرا که برای فروش هر محصولی صد در صد تصویر جایگاه خاصی را به خود اختصاص می‌دهد.

•    توضیحات تکمیلی

سعی کنید در صفحه فرود یک توضیح مختصر اما تکمیلی را ارائه دهید. به این دلیل که اگر کاربر متوجه نشود که کاربر دقیقا اگر نداند صفحه فرود شما برای چه کاری طراحی شده است هرچه سریعتر  صفحه را ترک می‌کند و به همین خاطر، باید از زبان ساده و مفهومی برای توضیح تکمیلی استفاده کنید و مهمتر از همه شما در توضیح تکمیلی باید منفعت کاربر را به راحتی در نظر بگیرید. اینچنین تاثیر ویژه‌ای را برای قابل فهم بودن صفحه می‌توان در نظر گرفت. این ویژگی از جمله ویژگی‌های کلیدی محسوب می‌شود.
 
سخن پایانی
ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما را با مفهوم اصلی صفحه فرود چیست آشنا کنیم که این صفحه، برای جمع‌آوری اطلاعات از کاربر با ارائه فرم‌های خاص کارایی خود را نشان می‌دهد و اصولا شما برای فروش مستقیم، ایجاد مخاطب و برقراری ارتباط از این صفحه استفاده می‌کنید. مطمئنا فروش محصولات با برقراری ارتباط با کاربر و همچنین ویژگی‌های خاصی که وجود دارد می‌تواند به بهترین شکل ممکن کارکرد اصلی صفحه فرود را به نمایش بگذارد. کارایی و ساختار این صفحه را نباید فراموش کنید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب