کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

صافی بنزین

366 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 24 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بنابراین می توان گفت که وظیفه اصلی این قطعه در خودرو، پالایش بنزین مصرفی از هر گونه آلودگی و عواملی به غیر از بنزین است. بهترین زمان جهت تعویض صافی بنزین، هنگامی است که مطمئن باشیم صافی خودرو کثیف شده است و دیگر کارایی قبل را ندارد. کثیفی صافی بنزین با نوع بنزین مصرفی شما ارتباط مستقیم دارد. همچنین عمر زیاد خودرو سبب می گردد تا باک، لوله های انتقال بنزین و دیگر قطعات در مسیر بنزین، فرسوده شوند گاهی اوقات مقداری آلودگی به بنزین موجود اضافه کنند. در نتیجه پیشنهاد می گردد که حداقل سالی یک بار این قطعه خودروی خود را بررسی نموده و اگر نشانه های کثیفی روی آن رویت کردید، آن را تعویض کنید. فرمول خاصی جهت مطلع شدن از زمان تعویض فیلتر بنزین وجود ندارد و همانند تعویض فیلتر هوا که به آلودگی هوا وابسته است، صافی نیز به بنزین مصرفی وابسته می باشد.

صافی بنزین 206

صافی های بنزین خودرو جزئی از سیستم سوخت رسانی به موتور خودرو محسوب می شود که بر سر راه پمپ سوخت خودرو تا انژکتور قرار دارد. بیشتر رانندگان خودرو از وجود این قطعه در خودروی خود مطلع نیستند و برخی دیگر که اطلاع دارند، از زمان و طریقه تعویض آن آگاهی ندارند. این قطعه در خودرو پژو 206 در فواصل حدود 10 هزار کیلومتر می بایست تعویض گردد. چون سوخت مصرفی در کشور ما به علت کیفیت پایین از آلاینده های بسیاری برخوردار است. این آلاینده ها با گذشت زمان موجب انسداد بنزین 206 شده و سیستم سوخت رسانی را مختل می کنند. فشار به سیستم سوخت رسانی موجب سوختن پمپ سوخت خودرو، انسداد سوزن انژکتور و صدمه به موتور خودرو می‌ گردد. پس می بایست در خرید این قطعه 206 و یا هر خودروی دیگری دقت زیادی کرد تا از پیامدهای هزینه بر در امان ماند.

صافی بنزین

تعویض صافی بنزین پژو 206  بسیار مهم است، چون موتور این نوع خودرو از نوع TU3 یا TU5 می باشد و برای شتاب گیری بالا به بنزین تصفیه شده نیاز دارد. با وجود این که نصب صافی بنزین معمولی بر روی خودروی پژو 206 میسر می باشد، اما در مورد این خودرو باید حساسیت زیادی داشت و از محصولات فابریک و شرکتی به کار برد. موتور حساس این خودرو در صورتی که با صافی بی کیفیت تغذیه شود، به شدت با کاهش شتاب مروبه رو می‌ گردد و این مورد به آسانی توسط راننده احساس می شود. بهتر است جهت پیشگیری از هزینه های هنگفت تعمیر موتور 206 که تعمیر آن از تعمیرات گران به حساب می آید، با کمی حساسیت بیشتر اقدام به خرید صافی برای بنزین 206 کنید. این اطمینان بعد از خرید کالای با کیفیت، می تواند خیال شما را تا تعویض بعدی آسوده نگه دارد.برای مشاهده لیست لوازم یدکی خودرو می توانید به صورت اینترنتی از قیمت لوازم یدکی مطلع شده و لوازم خودرو خود را سفارش دهید.

صافی بنزین پژو

خودروی پژو، از خودروهای محبوب و پر فروش‌ در بازار ایران از گذشته تا به امروز به شمار می رود. خودروی پژو در حال حاضر به تولید انبوه می رسد و به همین دلیل، خوشبختانه از نظر لوازم یدکی آن کمبودی وجود ندارد. امروزه صدها تولید کننده گوناگون، از قطعات یدکی خیلی مهم مانند دیسک و صفحه تا لوازم مصرفی همچون صافی برای بنزین را تولید می‌کنند. به همین دلیل، پیدا کردن قطعه یدکی مناسب و اورجینال، کار بسیار سختی شده و برای رانندگان دردسر ایجاد کرده است. بنابراین باید به دنبال یک مرجع مناسب جهت خرید لوازم یدکی خود باشید.

تقریبا بیشتر مغازه ها از تعویض روغنی گرفته تا انواع مغازه ‌های لوازم یدکی، صافی بنزین پژو را دارند. اما خرید این قطعه به این راحتی نیست. پژو یک خودروی کم خرجی می باشد، اما در صورتی که با موتور آن به خوبی رفتار نکنید، بدون شک با مشکل مواجه خواهید شد. کیفیت بنزین ایران از کیفیت پایینی برخوردار بوده و خودروی پژو نیاز به صافی بنزین دارد تا رسوبات بنزین را صاف کند. در صورتی که این رسوبات وارد سیستم سوخت‌رسانی خودرو بشوند، بدون شک صدمه زیادی به آن وارد می کنند.

صافی بنزین پژو

جمع بندی

صافی بنزین یکی از قطعات مهم خودرو می باشد که بدون آن موتور خودرو خیلی زود آسیب می بینند، چرا که این صافی آلاینده های بنزین را گرفته و آن را بدون هیچ گونه عامل خارجی به موتور می رساند. بهتر است حداقل سالی یک بار این قطعه را مورد بازبینی قرار داده و در صورت مشاهده کثیفی، آن را تعویض نمایید. موتور خودرو 206 از نوع TU3 یا TU5 است، به همین دلیل تعویض صافی آن مهم می باشد. از آنجا که بنزین کشور ما از کیفیت پایینی برخوردار است و رسوبات زیادی دارد، بهتر است صافی بنزین پژو باید تعویض شود تا به موتور خودرو آسیب وارد نشود.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب