کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

شیتزو مالتیز

564 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 07 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

شیتزو مالتیز را شما بهتر است در شرایط خاصی نگهداری نمایید، چراکه این سگ از جمله سگ های بسیار باهوش و بسیار حساس می باشد و در ابتدای کار توصیه ما به شما این است، که نسبت به تهویه مکان خود چاره ای بیندیشید. به این علت که رطوبت و گرمای غیر متعادل می تواند بر روی سیستم تنفسی شیتزو مالتیز تاثیر منفی بگذارد. این سگ به علت نوع ظاهر و پوششی که دارد بهتر است از یک برس و شانه مخصوص برای برس کشیدن موهای او استفاده کنید و بهتر است که روزانه نسبت به انجام این کار تمایل بالایی نشان دهید.در ضمن تمامی لوازم و غذای مورد نیاز این نژاد در فروشگاه پت شاپ حضوری  و پت شاپ انلاین موجود است و به راحتی می توانید لوازم مورد نیاز خود را تهیه کنید.

شیتزو مالتیز

غذای سگ شیتزو مالتیز

شما برای تغذیه مالتیز بهتر است از غذایی استفاده کنید که مواد مغذی خاصی داشته باشد، تا بتوانند برای رشد ماهیچه و تقویت سیستم ایمنی بدن شیتزو مالتیز مفید واقع شود و برای توله سگ شیتزو شما بهتر است از شیر استفاده کنید و با بزرگتر شدن سگ از انواع مرغ پخته، سبزیجات، برنج نرم و بسیاری از غذاهایی که به نحوی سبک هستن برای تغذیه این سگ استفاده نمایید.

شیتزو مالتیز مینیاتوری

شیتزو مالتیز مینیاتوری

شیتزو مالتیز مینیاتوری که از جمله سگ های بسیار آرام، زیبا و عروسکی می‌باشد، به خاطر پوست سفید این سگ شما می توانید زیبایی محصور کننده ای را در چهره او مشاهده کنید. بهتر است بدانید که قیمت سگ مالتیز مینیاتوری در بین نژاد های سگ کوچک از قیمت بالاتری برخوردار است. شما برای نگهداری از این سگ زیبا و پر فروش در هفته یک بار مینیاتوری را باید به حمام ببرید. یکی از مزیت های اصلی مالتیز مینیاتوری جابجایی و حمل آسان این سگ می باشد. اگر علاقه به نگهداری از سگ های بزرگ ندارید، صد در صد مالتیز مینیاتوری می تواند گزینه مناسبی برای شما محسوب شود.

به دلیل تمیز بودن سگ، خورد و خوراک بسیار کم و زیبایی خیره کننده ای که دارد، می تواند هر فردی را به راحتی ترغیب کند تا نسبت به او علاقه مند شود و اما بهتر است که برنامه غذای خاصی را برای سگ در نظر بگیرد؛ چرا که شدیدا بر روی لثه و دندان خود حساسیت نشان می دهد و با خوردن هر نوع غذای بی کیفیت شاید ناراحتی خاص گوارشی پیدا کند. توجه داشته باشید که صدای سگ شیتزو مالتیز را در هنگام ترسیدن و یا احتیاج به آب و غذا و نیاز به دستشویی می توانید بشنوید.

آموزش سگ شیتزو مالتیز

آموزش سگ شیتزو مالتیز

شما می توانید آموزش های خاص تربیتی را برای این نژاد به آسانی در نظر بگیرید. اما این نکته را به خاطر داشته باشید که به خاطر هوش بالای شیتزو مالتیز شما خواهید توانست به راحتی به آموزش این سبک بپردازید، اما این نکته را به خاطر داشته باشید که سگ شیتزو ازجمله سگ هایی است که متاسفانه بسیار سر به هوا می باشد و اگر چنانچه شما در منزل با هر نوع شکستگی وسیله روبرو شده اید، بهتر است رفتار بدی با این سگ نداشته باشید؛ چرا که در اعتماد به نفس و روحیه او اختلالی ایجاد نشود و سعی کنید توله سگ شیتزو مالتیز را از دوران تولگی برای نگهداری انتخاب کنید، تا آموزش به صورت پایه انجام شود.

به عنوان مثال شما برای آموزش ادرار و دستشویی این سگ بهتر است قسمتی را به واسطه روزنامه بپوشانید و به سگ نشان دهید که این قسمت را باید برای دستشویی خود در نظر بگیرد و بعدها می توانید از روش های پاداش و تشویق نیز برای درستی کار او استفاده کنید. گاز زدن متاسفانه یکی از خصلت‌ های سگ می باشد که شما باید آموزش های خاصی به سگ را انجام دهید که از گاز زدن بپرهیزد؛ چرا که به عنوان یک حیوان خانگی تربیت می‌شود و حتی برای دست دادن بهتر است سگ را چند لحظه گرسنه نگه دارید تا تا بتوانید به راحتی به او فرمان دهید که او نیز به حرف شما گوش دهد. سعی کنید از انواع قلاده برای تربیت سگ استفاده نمایید.

شیتزو مالتیز کراس

مالتیز کراس را می‌توان جزو محبوب ترین نژاد سگ مالتیز معرفی کرد؛ چرا که این سگ از جمله سگ های پاکوتاه بسیار پر انرژی می باشد که برای پرورش در محیط آپارتمان می تواند پیشنهاد ویژه‌ای به حساب آید. زیبایی و هوش بالای سگ مالتیز کراس باعث می شود که فروش خوبی در بازار را از آن خود کند.

سگ شیتزو مالتیز تریر

سگ شیتزو مالتیز تریر که از جمله سگ های پاکوتاه محبوب به عنوان سگ خانگی به حساب می‌آید را شما می توانید به عنوان یک سگ کاملا مطیع و آرام در نظر بگیرید، که با انواع حیوانات و همچنین انسان ها رابطه بسیار خوبی دارد و چنان چه فردی به سگ حساسیت خاصی داشته باشد به راحتی می‌تواند از این سگ نگهداری کند؛ چراکه ریزش موی مالتیز تریر نسبت به دیگر سگ ها بسیار کم و کنترل شده است و به راحتی می تواند سطح یادگیری خود را بالا ببرد. توصیه ما به شما این است که برای تجربه اول نگهداری از سگ شیتزو مالتیز تریر را انتخاب کنید.  برای خرید وسایل سگ خانگی  ار جمله اسباب بازی سگ  و همچنین تشویقی سگ و... می توانید این کار را به راحتی از پت استور آنلاین خرید خود را انجام دهید.

سگ شیتزو مالتیز تریر

جمع بندی

شیتزو مالتیز از جمله نژاد های بسیار خاص و زیبا می باشد، که به خاطر ظاهر فوق العاده معصومانه ای که دارد برای نگهداری در آپارتمان یک سگ خانگی خارق العاده محسوب می شود که این سگ ها در درون محیط خانه جزو سگ های مطیع و آرام می باشند. اما بهتر است برای اجتماعی تر شدن این سگ را به محل های بیرون از خانه نیز ببرید و توجه داشته باشید که برای حفظ امنیت  جان سگ از باکس های خاص استفاده کنید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب