کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

شلوار شیش جیب

480 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 03 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
4.0

شلوار شش جیب

شلوار های شش جیب با داشتن دو جیب در قسمت بالای شلوار، دو جیب روی ناحیه زانو یا ران شلوار و همین طور دو جیب در پشت شلوار طراحی می شوند. محل قرار گیری جیب ها و همچنین تعداد آن ها از معیار هایی هستند که این مدل شلوار را نسبت به سایر شلوار های موجود و مشابه متمایز می سازد. این طراحی ظاهری اسپورت می سازد و در گذشته بیشتر برای صاحبان  مشاغلی که تجهیزات کوچک بسیاری با خود داشتند مناسب شمرده می شد. این طراحی در ابتدا در آمریکا متولد شد و سپس از همان کشور فراگیر شدن خود را شروع نمود. مدل شلوار شیش جیب اصالتا بر اساس جنسیت تفاوت پیدا نمی کند از این رو می توان گفت بدون هیچ تغییر یا اصلاحاتی این شلوار ها برای هر دو جنس مناسب هستند و افراد با توجه به سلیقه خود می توانند بدون محدودیت به سراغ آن بروند.

شلوار شیش جیب دخترانه

همان طور که پیش تر نیز به آن اشاره کردیم این مدل از شلوار ها بر اساس جنسیت تعریف نمی شوند و هر شخصی می تواند از آن ها استفاده کند با این وجود در طراحی های جدید تلاش شده است تا با به کار گیری آیتم هایی شلوار های شیش جیب را برای دختران کمی انحصاری تر تولید کرد اگر چه نتیجه نهایی همچنان می تواند برای هر دو جنس پذیرفته شده و جذاب باشد. شلوار های شش جیبی که اختصاصی برای دختران طراحی می شوند اغلب با انواع بند ها و کمربند ها و همین طور طراحی هایی روی جیب ها همراه می شود. استفاده از سگک ها در قسمت پاچه شلوار و یا استفاده از انواع دکمه های پرسی و یا چسب ها روی قسمت های مختلف شلوار، طرح هایی منحصر به فرد و بیشتر مورد پسند دختران ایجاد می کند.

شلوار شش جیب کوهنوردی

شلوار های شیش جیب با وجود مدل راحت و اسپورت خود و همین طور به سبب وجود جیب های متعدد می توانند برای طبیعت گردی و کوهنوردی بسیار مناسب باشند. این مدل از شلوار ها به شکل اختصاصی برای کوهنوردی نیز طراحی شده است. شلوار شش جیب کوهنوردی قدی بلند تر دارد و پاچه های آن دقیقا تا روی کفش ها ادامه می یابد علاوه بر این حتما جایی برای کمربند روی آن وجود دارد. جنس این شلوار ها بسیار محکم تر و ضخیم تر هستند و اغلب کمی گشاد تر سایز بندی می شوند. جیب ها در این مدل به واسطه دکمه ها و یا چسب ها بسته می شوند تا شما بتوانید از وسایل درون جیب های خود حین تحرک بهتر مراقب کنید.برای راحتی و تناسب بیشتر شلوار با محیط در قسمت مچ شلوار کش هایی برای تنگ کردن پاچه های شلوار وجود دارد.

شلوار شش جیب دخترانه

ممکن است این طور به نظر برسد که همه شلوار های شش جیب مشابه یکدیگر هستند اما باید بدانید چنین نیست. استفاده از پارچه هایی از جنس های مختلف و طرح های مختلف می تواند نمونه هایی کاملا متفاوت به وجود بیاورد علاوه بر این ها، این مدل شلوار هم به شکل جذب هم به شکل گشاد و هم به شکل راسته و یا در مدل های به اصطلاح سمبادی دوخته می شود. در کنار این ویژگی ها که می توانند تنوع بسیاری در مدل نهایی ایجاد کنند، ایجاد تغییرات در نحوه اتصال و یا ایجاد جیب ها می تواند باز هم مدل های بیشتری را به وجود بیاورد. استفاده از جیب ها به شکل کیسه ای و روی کار و یا مدل پاکت جیب ها، همه و همه می تواند مدل های هماهنگ با سایر سلیقه ها ایجاد کند.جهت خرید لباس می توانید به وب سایت های فروش اینترنتی لباس مراجعه کنید و انواع لباس مانند : خرید لباس بچه ، پيراهن مجلسي ، لباس نوزادی دختر ، لباس ورزشی مردانه ، لباس نوزادی پسرانه ، لباس ورزشی زنانه و ... مشاهده کنید  و از قیمت آن ها با خبر شوید و به راحتی خرید کنید.

جمع بندی

شلوار شیش جیب از مدل های نوستالژیک است که از قشری خاص به عموم افراد انتقال یافته است. این مدل شلوار آمریکایی حالتی اسپورت دارد و جدا از جنسیت برای همه قابل استفاده است. ایده ها و تغییرات زیادی در مدل اصلی این شلوار به وجود آمده است که باعث شده تا شلوار ها کمی دخترانه و یا پسرانه به نظر بیایند و حتی برخی از مدل های شلوار شیش جیب برای استفاده در موقعیت های خاص مانند طبیعت گردی و کوهنوردی طراحی شده اند. استایلی که می توان در آن از این مدل شلوار استفاده نمود ممکن است برای محدودی از افراد جذاب باشد و از آن گذشته این استایل برای موقعیت های محدود تری مناسب شمرده می شود.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب