کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

شلوار جین مناسب برای هر نوع اندام مردانه

217 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 25 مرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

اگر تا آخر این مطلب را بخوانید با انواع مدل های شلوار جین مناسب برای هر اندام مردانه نیز آشنا می شوید.جهت خرید لباس می توانید به وب سایت های خرید لباس آنلاین مراجعه کنید و انواع لباس مانند : لباس ورزشی ، خرید لباس عروس ، لباس پسرانه ، خرید لباس نوزاد ، خرید لباس ورزشی ، خرید لباس دخترانه و ... مشاهده کنید  و از قیمت آن ها با خبر شوید و به راحتی خرید کنید.

انواع مدل های شلوار لی موجود در بازار

شلوارهای لی در بازار با رنگ ها و مدل های گوناگونی طراحی و عرضه می شوند. در این بخش می خواهیم در مورد انواع مدل های این شلوارها با شما صحبت کنیم.

 • شلوارهای جینی با مدل راسته (Straight)
  این مدل شلوارها دارای یک عرض ثابت از بالا تا پاچه ها هستند. بنابراین در بخش بالایی پاها تنگ تر و در قسمت مچ، گشادی بیشتری را مشاهده می کنید. اغلب خریداران شلوار لی طرفدار این مدل هستند.   
 • شلوار لی دم پا گشاد (Bootcut)
  یکی دیگر از مدل های پرطرفدار شلوارهای جین مدل دم پا گشاد یا به اختصار دم پا است. طراحی در این شلوارها به گونه ای است که از قسمت کمر تا زانو عرض ثابت است ولی از زانو به پایین به طور یکنواخت عریض تر می شود. این مدل که در سال 1850 میلادی عرضه شد، بیشترین محبوبیت را بین مزرعه داران و گاوچرانان پیدا کرد، زیرا آنها را به راحتی با چکمه می پوشیدند. شلوار جین مناسب برای هر نوع اندام مردانه عضلانی را می توان در بین این مدل یافت.

انواع مدل های شلوار لی موجود در بازار

 • شلوار لی جذب (Skinny)
  این مدل شلوار به گونه ای است که کاملا به پاها می چسبد. اگر شما پاهای کوتاهی دارید این مدل را برای خود انتخاب و خریداری کنید. تمام قسمت های این شلوار از کمر تا پاچه بسیار تنگ است و به پاها می چسبد. 
 • شلوارهای جین تنگ (Slim)
  اگر پاهای لاغری دارید بهتر است این شلوارها را نیز پرو کنید. مدل اسلیم مانند شلوارهای لی اسکینی خیلی تنگ نیستند و شما می توانید ظاهری خوب و مناسب و آزادی حرکت داشته باشید.
 • شلوارهای لی گشاد (Loose)
  اگر به دنبال شلواری هستید که در آن آزادی حرکت داشته باشید این مدل را انتخاب کنید. کسانی که علاقمند به تیپ هیپ هاپ هستند و پاهای عریضی دارند از این مدل شلوار جین خوششان می آید. در قسمت بعد در مورد شلوار جین مناسب برای هر نوع اندام مردانه توضیح می دهیم.    

خرید شلوار جین مناسب برای هر نوع اندام مردانه

همانطور که گفتیم شلوارهای جین یکی از محبوب ترین پوشش ها در بین مردان و زنان است. طراحان لباس و تولید کنندگان آن انواع شلوارهای لی را طراحی و به بازار عرضه می کنند. در ادامه قصد داریم در مورد انواع شلوار جین مردانه با شما صحبت کنیم و شما هم با توجه به اندام و لباس ست آن باید یک مورد از این انواع را انتخاب و خریداری کنید.

شلوارهای جینی که برای مردان سنگین وزن مناسب است

مردان سنگین وزن به مردانی گفته می شود که یا اضافه وزن دارند یا دارای اسکلت و استخوان بندی درشتی هستند. این افراد باید از مدل های کلاسیک فیت و راسته آزاد استفاده کنند. زیرا با این مدل ها حرکت کردن شما آزادتر است و خوش استایل تر ظاهر می شوید. به طور کلی کسانی که اندام درشتی دارند رنگ های تیره برای آنها بهتر است. پس شما هم برای انتخاب شلوار برای خود از رنگ های تیره آن استفاده کنید تا کشیده تر و باریک تر نشان داده شوید.

شلوار لی مناسب برای مردان دارای اندام متوسط

اغلب مردان و پسران جزو این دسته محسوب می شوند. کسانی که گاهی پرخوری و گاهی ورزش می کنند معمولا اندام هایی معمولی و متوسط دارند. برای اینکه با وجود این اندام خوش تیپ باشید توصیه می شود که مدل راسته را برای خود انتخاب کنید. خرید شلوار جین مناسب برای هر نوع اندام مردانه را مدل راسته بدانیم. این مدل را برای پاهای ورزشکاری نیز پیشنهاد می کنند.

خرید شلوار جین مناسب برای هر نوع اندام مردانه

شلوارهای لی برای مردان با اندام لاغر

اگر چه پیشنهاد برخی افراد برای متناسب به نظر رسیدن مردان لاغر، لباس های گشاد یا آزاد است ولی جین اسکینی و راسته برای اندام های لاغر توصیه می شود. لباس های آزاد و سایزهای بزرگ تر موجب می شود که لاغرتر و ناموزون تر ظاهر شوید. شما باید در انتخاب لباس های خود دقت کنید که برش و تناسب اسلیم داشته باشند.جهت خرید لباس می توانید به وب سایت های خرید اینترنتی لباس مراجعه کنید و انواع لباس مانند : خرید لباس مردانه ، پيراهن مجلسي ، لباس نوزادی دختر ، لباس هودی دخترانه ، لباس نوزادی پسرانه ، لباس ورزشی مردانه ، لباس ورزشی زنانه و ... مشاهده کنید  و از قیمت آن ها با خبر شوید و به راحتی خرید کنید.

جمع بندی

شلوار جین یکی از پرطرفدارترین پوشش ها در دنیای مد و فشن است. مردان و زنان، دختران و پسران مدل ها و رنگ های مختلف شلوارهای لی را انتخاب و خریداری می کنند. طراحان لباس به دلیل اینکه این شلوارها به در همه مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند، مدل های متفاوتی برای آنها طراحی کرده اند. البته باید بر اساس نوع اندام خود نیز مدل مناسبی را انتخاب کنید. مدل های مختلف شلوارهای لی عبارتند از: لی تنگ یا اسلیم، جذب، گشاد، دم پا گشاد و راسته. شلوار جین مناسب برای هر نوع اندام مردانه را می توانید مطابق سلیقه و مکان استفاده آن انتخاب و خریداری کنید.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب