کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

شلوار جین

327 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 26 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

جین از مدل هایی است که در مدت زمانی طولانی توانسته است محبوبیت خود را میان مردم حفظ کند. انواع شلوار جین و کت جین و حتی کلاه ها و کفش ها و کیف های جین به وفور در طرح ها و مدل ها و رنگ های مختلف تولید می شوند و از سوی مردم نیز با استقبال خوبی روبه رو می شوند. جین نیز از نمونه مد هایی است که از آمریکا به همه دنیا فرستاده شده است. در ابتدای تولید و استفاده از جین ها، آن ها تنها محدود به شلوار ها می شدند و تک رنگ بودند اما به مرور زمان و با افزایش بازار تقاضا طراحان و ایده پردازان دست به کار شده و از این جنس و طرح مدل های بسیار متنوعی را وارد بازار کردند.

شلوار لی راسته

شلوار های جین و به طور کلی محصولات جین ابدا منحصر به یک جنسیت و یا حتی سن و سال خاصی نمی شوند و همه افراد می توانند با توجه به سلیقه خود از میان مدل های متنوع موجود دست به انتخاب بزنند. محصولات جین طول عمر بسیار زیادی دارند و مهم ترین ویژگی آن ها این است که هیچ گاه جلوه خود را از دست نمی دهند و همواره حتی هنگامی که کهنه می شوند باز هم به نوعی جذاب هستند. در ادامه بیشتر در خصوص این محصولات صحبت خواهیم کرد.

شلوار جین مردانه

از ابتدای کار شلوار های جین برای مردان طراحی شده و مورد استفاده واقع می شد از این رو می توان گفت طرح های مردانه اصالت بیشتری دارند. امروزه شلوار های جین مردانه با الگو های دوخت متفاوتی تولید می شوند. انواع مدل های راسته، جذب، بگ و… از انواعی هستند که تولید شده و مورد استفاده واقع می شوند. هنگام انتخاب از بین این مدل های دوخت بایستی به آناتومی مردانه و سلامتی اندام جنسی و همچنین اندام و تناسب آن توجه شود تا در نهایت ضمن اینکه حین پوشیدن شلوار راحتی و کارآمدی حفظ می شود، جذابیت و زیبایی های ظاهری نیز به بهترین شکل ممکن نمایان شوند.

شلوار زاپ دار مردانه

نمونه ای از شلوار جین که هم برای مردان و هم برای زنان محبوب و پر استفاده است، مدل های زاپ دار است. زاپ به اصطلاح به پارگی ها و خراش هایی که بر روی شلوار ایجاد می شود گفته می شود. شدت و تعداد این زاپ ها در مدل های مختلف متفاوت است و همین می تواند تنوع بیشتری در مدل ها ایجاد کند. اغلب ترجیح می دهند تا از شلوار های جین زاپ دار که در قسمت زیر خود آستر دارند استفاده کنند. باید بدانید که شلوار های زاپ دار برای استایل های کاملا اسپورت مناسب هستند و در تمامی فضا ها و موقعیت ها مناسب شمرده نمی شوند.

شلوار لی مردانه

شلوار لی مشکی

شلوار لی یا شلوار جین مشکی از انتخاب هایی است که شما می توانید آن را در بسیاری از موقعیت ها استفاده کنید. درست است که مدل های جین استایل هایی کاملا اسپورت می سازند اما شلوار های جین ساده (منظور بدون سنگشور و زاپ و مواردی این چنینی است) می توانند به خوبی در ترکیب با پیرهن های مردانه استایل هایی نیمه رسمی و جذاب بسازند.

شلوار لی مردانه

شلوار لی در مردان می تواند استایلی به روز و جوان پسند تر برای آن ها بسازد. در میان سایر مدل های معمولی و ساده استفاده از جین هایی که سنگشور شده اند نیز بسیار جذاب و متنوع است چرا که می تواند استایل شما را از یکنواختی در بیاورد البته باید دقت کنید که رنگ سنگشور و شدت آن هم متناسب با سایر بخش های استایلتان باشد و هم اینکه در آن زیاده روی نشده باشد.

شلوار زاپ دار مردانه

در خصوص مدل های مردانه اغلب روی جیب ها توجه ویژه ای می شود. در مدل های مردانه جیب ها بزرگ تر طراحی و دوخته می شوند که این برای آقایونی که وسایل زیاد را بدون کیف دستی جابه جا می کنند می تواند عالی باشد. در صورتی که مایل باشید می توانید شلوارجین را با کمربند برای فیکسی بیشتر نیز استفاده کنید اما لازم است دقت و سلیقه زیادی برای انتخاب کمربند و سگک آن بگذارید.جهت خرید لباس می توانید به وب سایت های خرید اینترنتی لباس مراجعه کنید و انواع لباس مانند : خرید لباس مردانه ، پيراهن مجلسي ، لباس نوزادی دختر ، لباس هودی دخترانه ، لباس نوزادی پسرانه ، لباس ورزشی مردانه ، لباس ورزشی زنانه و ... مشاهده کنید  و از قیمت آن ها با خبر شوید و به راحتی خرید کنید.

شلوار لی راسته

شلوار جین استحکام و طول عمر زیادی دارد. این نکات پیش تر هم گفته شد، با وجود چنین نکاتی در صورتی که شما مدل دوخت مناسبی را انتخاب نمایید می توانید برای مدتی طولانی از یک شلوار استفاده کنید. مدل دوخت راسته، طرحی است که در کنار زیبایی راحتی خوبی را هم فراهم می کند. با توجه به ویژگی های این طرح پاهای شما در نهایت کشیده تر و متناسب تر به نظر می رسند از سوی دیگر پاچه های شلوار به خوبی با سایر کفش ها مانند کتونی ها و کالج ها ست می شود.

شلوار جین

جمع بندی

شلوار جین از انتخاب های مقاوم و با دوام است که می تواند برای استفاده در استایل های روز مره و حتی استفاده در استایل های موقعیت های نیمه رسمی مناسب باشد. جین ها در مدل ها و رنگ های بسیار مختلفی تولید می شوند. استفاده از سنگشور ها، زاپ ها و همچنین استفاده از مدل های دوختی روی کار باعث شده است تا تنوع زیادی برای سلیقه های مختلف موجود باشد. شلوار های لی به واسطه الگوی دوخت خود مانند راسته، بگ و غیره می توانند جذابیت های افراد را به گونه ای دیگر نشان داده و استایل آن ها را کاملا تغییر دهند. رنگ مشکی در جین ها گزینه ای است که در موقعیت های زیادی کاربرد داشته و جذابیت و نمای خود را حفظ می کند علاوه بر این ها می تواند بهتر با سایر استایل ها هماهنگ شوند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب