Loading List Items...

شستشوی خودرو در محل

30 نفر تا الان از این صفحه مربوط به کسب و کار بازدید کرده اند
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 29 تیر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

خیلی از افراد هستند که هنوز هم برای شستن خودرو خود به سراغ کارواش ها می روند. اما افرادی هم با در نظر گرفتن سایر مشغله های خود به سراغ شستشوی ماشین در محل رفته و کارواش های سیار تماس می گیرند و با گرفتن قیمت شستشوی خودرو در محل به سراغ به کارواش سیار می روند. در ادامه به نحوه شستشوی خودرو در محل می پردازیم پس با ما همراه باشید.

کارواش سیار چیست؟

در کارواش ها دستگاه های زیادی وجود دارد که می توانید با آنها خودرو خود را تمیزکنید. برخی از کارواش ها نیز کاملا اتوماتیک بوده و بدون این یکه انسان کارهای شستشو ماشین را انجام دهد، کار شستشو را انجام می دهد. اما کارواش در محل یا کارواش سیار یکی از خدمات جدیدی است که این شرکت ها ارائه می دهند.

با این خدمات دیگر نیاز نیست که شما تا محل کارواش ها بروید هم این که شما در وقت خود، هزینه خود، نحوه رفت و آمد صرفه جویی می کنید. کافی است به کارواش های سیار یا در محل تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید در کمترین زمان ممکن فردی با یک وانت که همه لوازم کارواش دستی را داشته باشد در محل شما حضور پیدا می کند. در واقع این سیستم نوعی کارواش سیار است و درب منزل یا هر جای دیگری که بخواهد، حاضر می شود. برای شستشوی خودرو در محل در هر کجا که زندگی می کنید فقط کافی است که با این شرکت ها تماس بگیرید و درخواست شستشوی ماشین داشته باشید.

دلایل استفاده از کارواش سیار

دلایلی مهم برای شستشوی خودرو به صورت سیار به وسیله کارواش نانو را برای شما ذکر می کنیم پس با ما همراه باشید.

کارواش سیار چیست؟

خدمات کارواش های سیار شامل نظافت بدنه و قسمت های بیونی ماشین می باشد. قسمت های بیرونی خودرو بیشتر دچار آلودگی و کثیفی قرار می گیرد. همچنین بارندگی ها و آلودگی هوا نیز بر کثیف شدن ماشین تاثیر گذار می باشد. گل و لای خشک شده لابلای چرخ ها و لاستیک ماشین را نمی توان به راحتی پاک نمود و همچنین شستن شیشه ها، چراغ های خودرو، شستن درب ها و حتی پولیش خودرو به همراه این سرویس ها ارائه می شود.

نحوه شستشوی خودرو در محل و استفاده کمتر از آب و استفاده کردن  از اسپری نانو بای شستن خودرو یکی از دلایل مهم این کارواش ها می باشد. در این روش آسیبی به محیط زیست وارد نشده و از آب کمتری نیز استفاده می شود و آب نیز هدر نمی رود. به علاوه ماندگاری مواد نانو بیشتر بود و گرد و خاک کمتری نیز روی بدنه خودرو نمی شیند.

شستشوی داخل ماشین یکی دیگر از خدماتی است که این کارواش های سیار ارائه می دهند که شامل جارو کردن صندلی ها و شسشتن و تمیزکردن زیر پایی می باشد. پاک کردن شیشه های داخلی، داشبورد و کنسول ماشین نیز جز خدمات این کارواش ها می باشد. در صورتی که صندلی ها خیلی کثیف شده و پر از لکه های ناجور است می توانید پکیج کامل شستشوی داخل ماشین را انتخاب کنید. لکه بری روکش صندلی چرمی و به طور کلی توشویی اتومبیل در کارواش انجام می شود.

صفرشویی خودرو نیز یکی دیگر از خدماتی است که شرکت های ارائه خدمات شستشوی ماشین در محل انجام می دهند. برای صفرشویی ماشین به جای اینکه از آب استفاده شود بلکه از یک محلول اسپری روان کننده استفاده می کنن که این اسپری دارای قدرت پاک کنندگی بسیار زیادی داشته و ذرات گرد و خاک را جذب می کند. مواد نانو که در این اسپری ها وجود دارد بدون این که به آب نیاز داشته باشد بر روی خودرو استفاده می شود. با یک دستمال می توان همه آلودگی های خودرو را به طور قطع پاک کنید. برای این که بدنه خودروی سفر آسیب نبیند از مواد شیمیایی نانو و حوله های میکروفایبر استفاده می شود.

مزایای شستشوی خودرو به صورت سیار

نحوه شستشوی خودرو در محل خیلی آسان و راحت است و شما اگر در منزل خود هستید و یا در محیط کار هستید و وقت لازم برای شستن خودرو خود را پیدا نمی کنید و می خواهید از ترافیک و شلوغی و اطلاف وقت جلوگیری کنید می توانید به سراغ این  کارواش ها بروید و آنها در محل خودرو شما حاضر می شوند. به این صورت در وقت شما به اندازه کافی صرفه جویی می شود.

همچنین این مدل شستن خودرو در محل به قدر با کیفیت است و این شرکت داخل و بیرون ماشین را به درستی تمیز می کنند که شما خیالتان از این بابت راحت می شود. برای شستشو از واترجت و مقدار کمی آب استفاده می شود که در مقایسه با روش های سنتی شلنگ آب، خیلی آب کمتری مصرف می شود. شستو با مواد نانو نیز بدون نیاز به آب برای قسمت های داخلی ماشین و بخش های بیرونی قابل انجام است.

دلایل استفاده از کارواش سیار

قیمت شستشوی خودرو در محل چقدر است؟

قیمت شستشوی خودرو در محل بستگی به نوع و مدل خودرو داشته واگر خودرو ایرانی باشد یا خارجی و همچنین سایز ماشین نیز در قیمت گذاری  تاثیر گذار می باشد. همچنین از سرویس هایی که استفاده می کنید مثل خدمات توشویی، روشویی و .. قیمت شستشوی خودرو در محل متفاوت می شود.

جمع بندی

در این مقاله در مورد نحوه کار کارواش های سیار که خدمات شستشوی خودرو در محل را ارائه می دهند پرداخته ایم.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنیدانتخابگر پوسته