کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

شرکت معماری

380 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 08 دی,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

شرکت هایی که در زمینه معماری فعالیت می کنند معمولا با هم فرق هایی دارند. شرکت های معماری در آمریکا و بریتانیا با هم فرق های اساسی دارند. در آمریکا شرکت های معماری یک یا دو نفر معمار را که مجوز فعالیت داشته را استخدام می کنند. اما در کشور بریتانیا ثیک شرکت معماری شرکتی است که خدمات و فعالیت های معماری را انجام می دهد. شرکت های معماری زیادی نیز در ایران مشغول به فعالیت بوده که بعضی از آن ها در کشورهایی مثل ترکیه، کانادا، امارات به فعالیت های ساختمانی می پردازند. این شرکت ها با کار کردن در کشور های دیگر، سابقه شرکت خود و نیز تجربه کارمندان خود را تا حد زیادی بالا می برند. در این مقاله قصد داریم شما را شرکت معماری، نحوه ثبت کردن یک شرکت معماری و موارد مرتبط با آن آشنا کنیم.اگر قصد طراحی داخلی ساختمان منزل یا محل خود را دارید می توانید از طریق وب سایت های طراحی دكوراسيون داخلي ، انواع طراحی داخلی مدرن ، سنتی و ... را دریافت کنید و دکور منزل ، آشپزخانه و محل کار خود را به زیبایی هرچه تمام تر عوض کنید.
 

\شرکت معماری

 

شرکت معماری داخلی

شرکت های معماری داخلی خدمات متنوع و گوناگونی را در رابطه با انواع ساختمان، منزل مسکونی، دکوراسیون داخلی و غیره انجام می دهند. این شرکت ها معمولا پروژه هایی را در زمینه بازسازی کردن خانه ها یا طراحی دکوراسیون منازل و بناهای مختلف دیگر انجام می دهند. خدمات شرکت معماری بسیار متنوع بوده و انواع طراحی ها را شامل می شود. یک شرکت معماری داخلی با یک شرکت طراحی داخلی فرق های زیادی دارد. در واقع در طراحی داخلی فقط محصولات، سبک ها، پارچه ها و غیره انتخاب شده ولی در شرکت های معماری داخلی ساختمان ها طراحی و ساخته می شوند. معمار در یک شرکت معماری داخلی کسی است که نظارت مستقیمی بر دیگر فعالیت مهندسان عمران، تاسیسات مکانیکی و الکترونیکی و غیره دارد. معماری داخلی در واقع تشریح و توصیف درونی یک ساختمان بوده و ارتباط بسیاری با کیفیت های فیزیکی دارد. در واقع معماری داخلی یک روندی است که به طراحی و ساخت درون ساختمان می پردازد.

خدمات شرکت معماری

شرکت هایی که در زمینه معماری ساختمان فعالیت می کنند، خدمات مختلفی را برای افراد و شرکت های مختلف انجام می دهند. خدمات معماری شامل مواردی مثل بازسازی خانه ها یا ادارات مختلف، طراحی کردن نمای مدرن و کلاسیک ساختمان و غیره می شوند. شرکت های معماری، در اجرا کردن یک ساختمان و نیز در ساخت ساختمان های مختلف مشارکت دارند. برای اجرا کردن یک ساختمان معمولا یک شرکت معماری با کلیه مصالح ساختمانی، کاربرد و مصارف هر مواد ساختمانی آشنایی کامل دارد. همچنین شرکت های معماری، انواع ویلا را مثل ویلای مدرن و کلاسیک را طراحی و ایجاد می کنند. طراحی کردن انواع غرفه های نمایشگاهی نیز از جمله خدمات متنوع یک شرکت طراحی معماری است. در طراحی نمای ساختمان طراحی نما به دو صورت مدرن و کلاسیک توسط شرکت های معماری اجرا می گردد. طراحی داخلی دکوراسیون منازل نیز از دیگر مواردی است که شرکت های معماری آن را انجام می دهند.
 

انواع خدمات یک شرکت معماری

 

کار مهندس معمار در یک شرکت معماری

به کسی که طراح و نیز سازنده بناها و ساختمان های مختلف است، یک مهندس معمار می گویند. در واقع مهندسین معمار نقشه ساختمان های جدید را طراحی می کند. همچنین این مهندسان در یک شرکت معماری وظیفه بازسازی و محافظت از ساختمان های قدیمی را به عهده دارد. یک مهندس معمار باید طرح ریزی ترکیبی و نحوه قرار گیری ساختمان ها را برعهده می گیرد. یک مهندسین در واقع از یک طرح اولیه معماری تا مراحل اجرایی کار و طراحی اجزا را انجام می دهد. یک مهندس معمار سرپرستی و مدیریت شرکت های معماری یا دفاتر مشاوره معماری را بر عهده می گیرند. از دیگر کارهایی که مهندس های معماری انجام می دهند می توان از مدیریت و هماهنگی اجرایی پروژه ها، تاسیس کردن موسسات پیمانکاری و احداث ساختمان و غیره نام برد.

نحوه ثبت یک شرکت معماری و اسم آن

اسمی که برای یک شرکت معماری انتخاب می گردد، کاملا منطبق با کار و فعالیت های شرکت است. همچنین شما می توانید از واژه "معماری" در انتخاب کردن اسم شرکت بهره بگیرید. برای اینکه یک شرکت معماری را به ثبت برسانید، باید در قالب شرکت های سهامی خاص بوده یا شرکتی با مسئولیت محدود ثبت شود. بعد از تعیین کردن نوع شرکت باید شرایطی را برای ثبت کردن فراهم کنید. شرکت معماری سهامی خاص دارای سه نفر عضو بوده و دو نفر بازرس نیز دارد. باید سی و پنج درصد سرمایه این شرکت نقدا پرداخت گردد. حداقل سرمایه ای به ارزش 1000000 ریال را باید تهیه کنید. شما با پرداخت کردن کل سرمایه باید تعهد دهید. مدرک هایی را نیز باید برای ثبت شرکت معماری سهامی خاص فراهم کنید. این مدارک مواردی از قبیل امضا کردن اقرار نامه، اصل گواهی عدم سو پیشینه، اخذ مجوز در صورت لازم و غیره هستند.اگر قصد طراحی و اجرای دكوراسيون داخلی ویلا سنتی منزل یا محل خود را دارید می توانید از طریق وب سایت های طراحی دکوراسیون داخلی ، انواع سبک های دکوراسیون داخلی را دریافت کنید و دکور منزل ، آشپزخانه و محل کار خود را به زیبایی هرچه تمام تر عوض کنید.
 

شرکت معماری

جمع بندی
شرکت معماری به شرکتی می گویند که در زمینه ساخت و ساز و طراحی انواع بناها فعالیت های مختلفی را انجام می دهند. فعالیت و خدمات شرکت معماری باعث تسریع در روند ساخت و ساز بناها و ساختمان ها می شود. یک شرکت معماری داخلی انواع خدمات از جمله ساخت و ساز، دکوراسیون و غیره را انجام  می دهند. معمولا به کسی که یک بنا یا یک ساختمان را می سازد، مهندس معماری می گویند. یک شرکت معماری داخلی با یک شرکت طراحی داخلی معماری تفاوت های زیادی دارد. در یک شرکت داخلی فقط محصولات برای دکوراسیون داخلی مانند مبل، کمد و غیره انتخاب می شوند ولی در یک شرکت معماری علاوه بر طراحی، ساختمان یا بنا ساخته می شود. برای ثبت کردن یک شرکت معماری می توان از کلمه "معماری" در انتخاب اسم مورد نظر شرکت نیز استفاده شود. برای ثبت کردن یک شرکت معماری سهامی خاص باید مدارکی از قبیل اقرارنامه، اصل گواهی عدم سو پیشینه و غیره را تهیه کنید.

 

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب