کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

شانه گربه

318 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 05 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

شانه گربه یکی از لوازم مهم و ضروری برای نگهداری از گربه خانگی می باشد، که در کنار دیگر ملزومات و وسایل نگهدارنده گربه مانند برس و شانه گره باز کن می تواند کارایی بسیار بالا و خوبی داشته باشد. توجه داشته باشید که در هنگام خرید شانه گربه شما باید به دندان های شانه گربه توجه بی نظیری داشته باشید؛ چرا که دندانه های ریز و فاصله دار برای شانه زدن موهای گربه کارایی بهتری را از خود نشان می‌دهد. شما به عنوان یک صاحب گربه خانگی باید شانه زدن منظم موهای گربه را جزء مسئولیت و وظایف اصلی خود در نظر بگیرید؛ به این ترتیب که موی گربه اولین عامل برای بروز بسیاری از بیماری ها برای گربه و حتی برای افراد حاضر در محیط پیرامون گربه به حساب می‌آید. برای خرید شلته گربه می توانید این کار را به راحتی از فروشگاه پت شاپ حضوری و فروشگاه اینترنتی پت شاپ انجام دهید.

شانه گربه

برس مو جمع کن گربه

خرید شانه گربه همراه با یک برس مو جمع کن گربه می تواند باعث نظافت هرچه بیشتر گربه گردد. موی گربه به هر دلیلی ممکن است بر روی وسایل خانه از جمله موکت، فرش، مبلمان و بسیاری از محل های دیگر بنشیند. در این هنگام شما با خرید برس مو جمع با کیفیت گربه می توانید محیط خود را همیشه تمیز و بهداشتی نگه دارید. بدون شک خرید برس مو جمع کن گربه و شانه گربه برای آن دسته از عزیزانی که به نگهداری گربه در منزل مشغول هستند یک وسیله کاربردی محسوب می‌شود.

برس مو جمع کن گربه

بهترین برس برای گربه

شما برای انتخاب شانه گربه و یا یک برس مناسب برای گربه ‌هایی که بد قلق هستند می توانید از برس‌های دستکشی استفاده کنید؛ چرا که حقیقتا پوست بدن برخی از گربه‌ها به واسطه برخی از برس ها و یا حتی شانه گربه ممکن است کمی اذیت شود و به همین خاطر، استفاده از برش دستکشی می تواند گزینه مناسبی برای شانه کشیدن و یا برس کشیدن  موهای گربه باشد. ولی در حالت کلی شما باید در هنگام خرید شانه گربه و یا برس به جنسف نوع دندانه و کیفیت وسیله مورد نظر دقت داشته باشید.

این نکته را به خاطر بسپارید که انواع گربه‌های مو متوسط و مو بلند هر کدام با توجه به معیارهای خاصی باید نسبت به خرید برس و شانه برای آن‌ها اقدام فرمایید. اما در این بین برخی از برس‌ ها با خاصیت ضد آکنه برای گربه ها تولید شده اند تا به واسطه برس کشیدن گربه با این نوع برس، حیوان از هرگونه بیماری پوستی مانند آکنه دور بماند.

 

بهترین برس برای گربه

شانه گره باز کن گربه

شانه گربه به طور تأکیدی جزء لوازم بسیار مهم و ضروری برای نگهداری از گربه به حساب می‌آید. اما باید در کنار شانه گربه از شانه گره باز کن نیز استفاده کنید. بسیاری از شانه‌های این چنینی از دسته ضد لغزشی تولید و ساخته شده اند و به خاطر صفحه تخلیه کننده مو شما به راحتی می توانید موی گربه را از این گونه شانه جدا کنید. توجه داشته باشید که در هنگام خرید شانه گره باز کن گربه با توجه به سایز و اندازه گربه خود این وسیله کاربردی را خریداری نمایید. شانه گره بازکن باید یک وسیله های کاملا ایمن باشد تا هیچ گونه آزاری بر روی پوست بدن گربه وارد نیاورد.

برس گره بازکن گربه

برس گره باز کن گربه را می توانید برای باز کردن گره موی گربه مورد استفاده قرار دهید، شما در هنگام خرید این وسیله کاربردی بهتر است به جنس برس شانه و هم چنین کیفیت آن آن نیز توجه داشته باشید، که کیفیت و جنس برس گره باز کن به گونه‌ای باشد که سطح عملکرد و تاثیر گذاری بالایی داشته باشد و به راحتی بتواند باعث لذت هرچه بیشتر گربه گردد.

 

برس گره بازکن گربه

آموزش برس کشیدن گربه

شانه گربه که می تواند برای برس کشیدن گربه یک وسیله کاملا کاربردی به حساب می آید باید به نحوی انجام پذیرد که کوچک ترین خطر و آزاری برای گربه نداشته باشد و با برس کشیدن صحیح موی گربه ریزش موی این حیوان محبوب خانگی به حدی بالا کنترل می شود و به همین دلیل سعی کنید از شانه و برس های با کیفیت و استاندارد بالا استفاده نمایید. برای برس زدن موهای گربه ابتدا با استفاده از دستکش اقدام به بررسی موهای گربه نمایید. اما بعد از بررسی موهای سر گربه و بدن او می توانید با برس گربه به راحتی و در کمال آرامش از قسمت سر موی گربه به سمت دم به آرامی برس زدن را آغاز کنید. برس فلزی را با استفاده از دندانه های کاملا ریز انتخاب کنید، تا هیچ گونه ناراحتی  برای گربه در پی نداشته باشد. شما باید دو طرف شکم گربه را نیز در کمال آرامش با استفاده از برس گربه به آهستگی شانه بکشید و سعی کنید در هفته سه مرتبه این کار را تکرار کنید.  برای خرید وسایل گربه خانگی مانند: غذای خشک گربه ، اسباب بازی گربه و همچنین اسکرچر گربه می توانید این کار را به راحتی از پت شاپ گربه حضوری و فروشگاه پت استور اینترنتی خرید خود را انجام دهید.

آموزش برس کشیدن گربه

جمع بندی

بهتر است از شانه و برس گربه با استاندارد و کیفیت بالا استفاده کنید و در ابتدا همیشه به دهان، گوش، چشم و همچنین ناخن های گربه توجه نمایید؛ چرا که تمام این موارد باعث می شود تا گربه از نظر نظافت و تمیزی در سطح بالایی قرار داشته باشد. هیچ گونه لکه ای نباید بر روی مو و پوست گربه مشاهده شود و در صورت دیدن کوچک ترین مورد مانند زخم، آکنه و یا شوره مو بهتر است تا گربه ملوس و دوست داشتنی خانگی خود را به دامپزشک معرفی نمایید. شانه زدن موی کوتاه گربه شاید حدود نیم ساعت و حدودا دو مرتبه در هفته وقت شما را بگیرد که وابسته به اندازه موی گربه شما باید دقت خود را برای شانه زدن و استفاده از برس گربه به کار بگیرید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب