کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

سگ کاوالیر

621 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 05 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

خصوصیات و ویژگی های کاوالیر

از خرید توله سگ کاوالیر، بهتر است با ویژگی ها وخصوصیات او آشنایی پیدا کنیم:

خلق و خو

این اسپانیل سگی مشتاق، پر محبت، سر زنده و شجاع می باشد. این سگ زیبا و کوچک علاقه زیادی به خشنود کردن صاحبش دارد و آموزش ها را به خوبی فرا می گیرد. بطور ذاتی آرام است و با سایر سگ ها و حیوانات خانگی به خوبی کنار می آید. همه را دوست دارد و نباید برای مدت طولانی تنها بماند. نژاد سگ های کاوالیر از سگ های شکاری منشا می گیرد به همین خاطر به به جست و خیز کردن در محیط بیرون علاقه زیادی دارد اما باید او را در قلاده نگه داشت تا فرار نکند و یا هنگام تعقیب گربه و سایر موجودات دچار سانحه تصادف نشود. کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل، رفتار های بسیار شیرینی دارد. آنها رفتار سگ های کوچکی را که به هیچ وجه با همه سبک های زندگی سازگار نیستند، کم و بیش تقلید می کنند.

خصوصیات و ویژگی های کاوالیر

آنها از نظر طبیعت بسیار وفادار و دوست داشتنی بوده و همچنین بسیار بازیگوش هستند، به خاطر همین مشخصات این نژاد نه تنها در انگلیس بلکه در سایر نقاط جهان نیز برای چنین مدت طولانی محبوبیت زیادی داشته است. دلایل دیگر شامل این واقعیت است که کاوالیر از نظر طبیعت بسیار ملایم است و هیچگاه مردم یا حیوانات دیگری که ممکن است با آنها روبرو شود را اذیت نمی کند. برخی از کاوالیرها در فعالیت های شکاری تبحر دارند که شامل چابکی بیش از حد آن ها می شود. آنها در زمره یكی از نژادهای مورد علاقه در برنامه های نمایشی هستند كه همیشه می توان آنها را در این نمایش ها مشاهده کرد. این نژاد رابطه خوبی با کودکان دارد و برای نگهداری در آپارتمان مناسب می‌باشد. اصولاً در داخل خانه پر جنب و جوش است و یک حیاط کوچک برایش ایده‌آل می‌باشد. نسبت به هوای گرم بسیار حساس است. برای خرید غذای سگ رویال کنین  ، اسباب بازی سگ و تشویقی سگ و می توانید تمامی وسایل سگ خانگی خود را از پت شاپ سگ به صورت حضوری یا پت شاپ انلاین  به صورت اینترنتی تهیه فرمایید

آموزش

آموزش این سگ ها آسان است. به همین دلیل برای اکثر خانواده ها مناسب هستند. اگر به خوبی آموزش ببینند بسیار فرمان بردار و مودب می شوند. با حیوانات دیگر و بچه ها به هیچ وجه مشکل ندارند و تا حدالامکان با آن ها سازش می کنند. یک خصوصیت شگفت انگیز آن ها این است که آنچه را شما می خواهد درک می کند و برای خشنودی شما آن کار را انجام می دهد. آن ها عاشق مردم هستند و از معاشرت با آن ها لذت می برند. هرچند اگر دوست داشته باشید که سگتان معاشرت نکند، می توانید آموزش های لازم را به او بدهید. به طور کلی کاوالیر سگ های سازگاری هستند و همیشه در تلاشند تا خوشحال و خوش رو باشند. از این سگ ها به ندرت رفتار عصبی و پرخاشگرانه دیده می شود.

خرید توله سگ کاوالیر

طول عمر و بیماری ها

این سگ به صورت میانگین بین 9 تا 14 سال عمر می کند. این مقدار در صورتی درست است که به درستی از آنها مراقبت شود و از یک رژیم غذایی مناسب با توجه به سن آنها تغذیه شود. چارلز اسپانیل، سگ سالمی شناخته شده است، اما متأسفانه، این نژاد دارای مشکلات قلبی است. خبر خوب این است که کاوالیر ها قبل از پرورش می توانند غربالگری شوند و همه پرورش دهندگان مسئول توصیه هایی را كه توسط باشگاه کنل گفته شده است دنبال كنند تا اطمینان حاصل کنند که هرگونه توله سگ كه پرورش می دهند به همان اندازه سالم باشند. عمده نگرانی های بهداشتی مرتبط با کاوالیر به شرح زیر است:

  • بیماری دریچه میترال
  • سیرینگو میلیا
  • اختلالات چشمی مثل آب مروارید

توله سگ کاوالیر

خرید توله سگ کاوالیر

بهترین زمان برای خرید این پت های دوست داشتنی زمان تولگی آن ها است. توله کاوالیر بهتر می تواند تربیت شود و آموزش های لازم و ضروری راحت تر به توله داده می شود و هم چنین در این سن، سگ بهتر می تواند با صاحب خود ارتباط برقرار کند. قیمت سگ کاوالیر با توجه به سن، آموزش، و واکسن های تزریق شده متفاوت است.

جمع بندی

سگ کاوالیر یکی از محبوب ترین سگ های خانگی است که با ویژگی های رفتاری عالی، برای نگه داری در خانه بهترین گزینه محسوب می شود. این اسپانیل سگی مشتاق، پر محبت، سر زنده و شجاع می باشد. این سگ به علت انرژی فراوانی که دارد نیازمند جنب و جوش فراوان است. متوسط عمر سگ کاوالیر 9 تا 14 سال است که با مراقبت های ویژه در طول عمر به 16 سال نیز می تواند افزایش یابد. از شایع ترین بیماری های این نژاد می توان به بیماری دریچه میترال، سیرینگو میلیاو  اختلالات چشمی مثل آب مروارید اشاره کرد. این نژاد گوش هایی بلند و دراز دارد به همین خاطر در معرض عفونت گوش می باشد. با چکاپ های دوره ای از سلامت نژاد کاوالیر می توانید اطمینان حاصل کنید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب