کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

سگ پوینتر

455 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 12 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
5.0

سگ پوینتر که به عنوان یک سگ بسیار محبوب و دوست داشتنی و البته سخت‌کوش معرفی می شود از از نژادهای عالی و ممتاز برای همراهی با شکارچیان می‌باشد، که به خاطر یادگیری ورزش های طبیعی اطاعت پذیری فوق العاده ای را می توانید از این نژاد محبوب سگ انتظار داشته باشید. این سگ ها به شدت به کانون گرم خانواده اهمیت می دهند و شما قادر هستید، پوینتر را به عنوان یکی از اعضای جدید خانواده خود قبول کنید؛ چرا که علاوه بر ارتباط بسیار عالی با کودکان با اطرافیان شما نیز تعامل خوبی را برقرار می کنند و البته آشنایی تنها در یک حوزه عادی صورت می‌گیرد و به هیچ عنوان به غریبه ها اطمینان نمی کنند.

سگ پوینتر

پوینتر در آب و هوای گرم تحمل بیشتری را از خود نشان می‌دهد به همین دلیل است، که شما قبل از خرید سگ خانگی بهتر است به تحمل سگ  در برابر آب و هوای منطقه خود نیز توجه بالایی داشته باشید، که البته شایسته است به نظافت و تمیزی شکل ظاهری سگ نیز اهمیت دهید؛ چرا که گوش های سگ پوینتر به‌راحتی می‌تواند هرنوع گرد و خاک را به خود جذب کند و این چنین شما باید به طور مرتب به رسیدگی نظافت آن توجه نمایید. البته نظافت ناخن نیز از جمله دیگر نظافت های اصولی و مهم برای نگهداری از پوینتر می باشد که نسبت به سگ های خانگی دیگر از ریزش موی شدیدی رنج نمی‌برد و به همین خاطر شما می توانید با خیال راحت سگ پوینتر را در درون منزل به عنوان یک سگ خانگی نگهداری کنید.

خصوصیات سگ پوینتر

خصوصیات سگ پوینتر

این نکته را به خاطر بسپارید که سگ پوینتر از جمله سگ هایی است که شما می توانید آنها را به واسطه ورزش های سخت و پر انرژی به یک سگ قوی هیکل تبدیل کنید؛ چرا که انرژی بسیار بالای این سگ باعث می شود که به یک محافظ عالی و قدرتمند تبدیل شود و البته پوینتر ازجمله سگ‌هایی است که واقعا برای حفاظت از خانواده وفاداری خود را ثابت می‌کند و به راحتی می توان با همان شرایطی وفق پیدا کند. سعی کنید اگر به دنبال سگ پوینتر هستید یک توله سگ آن را خریداری کنید، تا از همان ابتدای روزهای اول زندگی بتواند با شما ارتباط قوی برقرار کند. یکی از خصوصیات اخلاقی سگ پوینتر ادب و متانت عالی این سگ می باشد که شما نمی‌توانید به این دلیل این سگ را به عنوان یک سگ نگهبان در نظر بگیرید به این جهت که به راحتی می‌توانند با غریبه ها ارتباط برقرار کنند. اما اگر از شکار لذت می‌ برید توصیه من به شما این است که خرید این سگ را در اولویت قرار دهید.

خصوصیات سگ پوینتر

از دیگر خصوصیات مهم پوینتر شاید نا آرامی و سر و صدای بسیار این سگ می باشد و این ویژگی به خاطر انرژی بسیار نژاد این سگ است و این نکته را به خاطر داشته باشید، که عصبانیت و دغدغه فکری این سگ تنها به جهت عدم انجام هرگونه فعالیت ورزشی می باشد و همین خاطر شما نباید در فضای بسته مانند آپارتمان پوینتر را نگهداری کنید. شما انواع پوینتر را می توانید به راحتی آموزش دهید؛ چرا که به واسطه هوش بالای خود خیلی سریع تمامی تکنیک های مورد علاقه شما را آموزش می بینند و آن را یاد می گیرد اما شما نمی توانید از سگ پوینتر انتظار داشته باشید که بخواهد یک شناگر ماهر باشد به این خاطر که با آب رابطه خوبی ندارند اما باز هم از تجربه شنا کردن ترسی ندارند.

قیمت سگ نژاد پوینتر

 قیمت سگ پوینتر

قیمت این سگ را در ایران شما می توانید چیزی بین ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان در نظر بگیرید، که البته با توجه به سن و شکل ظاهری سگ قیمت ‌ها با تفاوت ‌های بالایی همراه است و بهتر است بدانید که شما برای خرید پوینتر بهتر است که به مدارک که بهداشتی و شناسنامه سگ نیز توجه داشته باشید؛ چرا که برخی از سگ ها متاسفانه به صورت غیرقانونی به فروش می‌رسند و همچنین شاید مشکلات و بیماری های جسمی خاصی را برای خانواده به وجود آورند. اما شما بعد از خرید این سگ باید به بیماری های خاصی که سگ ممکن است به آن مبتلا شود نیز آشنایی داشته باشید، که یکی از این بیماری ها آلرژی می باشد، این آلرژی ممکن است به مواد غذایی، به مواد تماسی و یا استنشاقی باشد، که شما باید از انواع ملافه، شامپو و وسایل ضدعفونی دیگر برای از بین بردن این نوع انرژی استفاده کنید.

 قیمت سگ پوینتر

اما صرع نیز می‌تواند یک نوع بیماری مزمن برای سگ پوینتر به حساب آید؛ چراکه این بیماری سگ شما را با تشنج های شدید و یا در برخی از شرایط خفیف روبه‌رو می کند که پرخاشگری و عصبانیت از نشانه های واضح بیماری صرع در سگ می باشد. توصیه ما به شما این است که به تغذیه سگ پوینتر بسیار اهمیت دهید؛ چرا که اگر برنامه غذایی مناسبی را در نظر نگیرید سگ پوینتر به اضافه وزن ناخواسته دچار خواهد شد و این چنین نخواهد توانست نسبت به فعالیت‌های ورزشی مورد علاقه خود بپردازد و سعی کنید برای وعده شام از سبزیجات غیر نشاسته نیز استفاده کنید.

جمع بندی

نگهداری از انواع نژاد سگ خانگی صد در صد با معیارهای خاصی همراه است. سگ از جمله حیوانات بسیار محبوب و دوست داشتنی برای در نظر گرفتن نگهداری از حیوان خانگی می باشد و به همین دلیل شما بهتر است با توجه به آب و هوای منطقه زندگی خود یک سگ باهوش را انتخاب و خریداری نمایید، که البته سگ پوینتر نیز در گروه سگ های پرفروش می باشد. برای خرید لوازم حیوانات خانگی خود می توانید از فروشگاه پت شاپ حضوری یا پت شاپ آنلاین لوازم مورد نیاز را تهیه کنید این فروشگاه های تمامی لوازم مورد نیاز حیوانات مانند: غذای خشک گربه و سگ ، تشویقی سگ ، اسباب بازی گربه ، اسکرچر گربه و خیلی از لوازم دیگر را در محصولات خود موجود دارند.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب