کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

سگ پاپیلون

495 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 05 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

توله سگ پاپیلون

توله سگ های پاپیلون از جمله توله سگ های بسیار ضعیف هستند که باید در نگهداری آن ها نهایت دقت را به کار ببرید و توجه داشته باشید که از یک تغذیه مناسب برای رشد توله سگ های پاپیلون استفاده کنید، تا بتواند تمام مواد مورد نیاز را به بدن او انتقال دهد. به خاطر ظریف بودن زانوهای توله سگ پاپیلون شما نباید این اجازه را بدهید که به اضافه وزن دچار شود؛ چرا که به شدت چاقی برای این نوع توله سگ آزار دهنده می باشد.

سگ پاپیلون

قیمت سگ پاپیلون

سگ های پاپیلون با توجه به ظاهر عروسکی و زیبای خود از قیمت بالایی البته با توجه به مکانی که از آن اقدام به خرید سگ می‌کنید برآورد می‌شود که به دلیل بچه زایی این سگ شما به راحتی می توانید توله سگ های زیبا را برای نگهداری در نظر بگیرید. البته سگ پاپیلون از جمله سگ هایی است که به شکل ویژه ای با انواع کودکان در سنین مختلف سازگار است و برای افراد آپارتمان نشین می تواند یک حیوان خانگی بسیار مناسب به حساب آید.

غذای سگ پاپیلون

شما برای اطلاع از غذای این سگ ابتدا باید به ترکیبات آن توجه کنید و به خاطر داشته باشید که استخوان به مقدار زیاد برای تغذیه سگ استفاده نکنید و همچنین بهتر است از سبزیجات، انواع چربی ها  و دیگر مواد مورد نیاز در برنامه غذایی سگ پاپیلون بکار ببرید؛ چرا که این سگ ها به شدت به تقویت سیستم دفاعی بدن خود نیاز دارند و اصولا سبزیجات مقادیر زیادی آهن را می تواند برای این سگ ها به دنبال آورد. توجه داشته باشید که شما از غذای خشک با کیفیت نیز می توانید در سبد غذایی سگ پاپیلون استفاده کنید که البته نوع خوراک سگ ها با توجه به سن و سوخت و ساز بدن آن ها مشخص می شود و اگر از خوراکی های انرژی زا استفاده کنید صددرصد باید مقادیر بیشتری را در نظر بگیرید. اما در هر صورت باید مراقب وزن این سگ ها باشید تا با تغذیه مناسب تعادل را در تناسب اندام خود نیز حفظ نمایند. برای خرید غذای خشک رویال کنین ، اسباب بازی سگ و ... می توانید تمامی لوازم حیوانات خانگی خود را از پت شاپ به صورت حضوری یا  آنلاین تهیه فرمایید

نژاد پاپیلون قیمت

قیمت نژاد پاپیلون با توجه به جنسیت، سن، رنگ و نژاد آن محاسبه می شود؛ چرا که این نژاد از جمله نژاد های بسیار باهوش و فوق العاده زیبا هستند، که به علت فرم دم پرپشت خود، به شدت به فروش بسیار بالایی توانسته اند دست یابند و البته با رنگ بندی های مختلف خود به خود جذابیت بیشتری را به نمایش می گذارند. البته سگ های پاپیلون تنها به خاطر هوش و زیبایی خود مورد توجه نمی باشد، بلکه از گروه نژادهای بسیار اصیل فرانسوی است که به خوبی می‌تواند به عنوان یک دوست غمخوار و همدم وفادارو دلسوز با شما در شرایط سخت همراه گردد.

بدون شک استخوان بندی بسیار ظریف این سگ او را با دیگر مدل های متفاوت نژاد سگ کاملا متمایز کرده و می توان این سگ را یک سگ تجاری با فروش بسیار بالا به شمار آورد. این نوع سگ های بانمک و دوس داشتنی فرانسوی به شدت به بازیگوشی علاقه دارند و شما بهتر است با رفتاری آرام و لحنی خاص همیشه با این سگ های عاطفی در ارتباط باشید؛ چرا که روحیه شکننده و عاطفی بسیار بالایی دارند.

توله سگ پاپیلون

جمع بندی

خرید سگ پاپیلون بدون شک می تواند باعث ایجاد حس دل‌انگیز تری در سبک زندگی یکنواخت امروزی ما گردد. که در این بین انواع سگ‌های عروسکی و بسیار زیبا و جذاب پاپیلون با ظاهر دلفریب، خاص و ظریف خود می تواند دنیایی از شادی و جنب و جوش را به زندگی ما راه دهد. هرچند ساختار بدنی این سگ ها ضعیف و ظریف است، اما دوام و استقامت آن ها در مقابل شرایط جوی به صورت فوق العاده ای عمل می کند و شما می توانید در هر آب و هوایی به سلامت جسمی این سگ ورزشکار مطمئن باشید. به خاطر داشته باشید که این سگ ها به شدت به بازی با کودکان علاقه دارند، اما در حالت عادی بهتر است کودک خود را با این سگ تنها نگذارید که به هر دلیلی ممکن است آسیب و آزار  خاصی برای کودک به صورت ناخواسته رخ دهد. سعی کنید خرید انواع سگ خانگی مانند سگ های پاپیلون و یا نگهبان را از مراکز معتبر در نظر بگیرید. به این علت که برخی از سگ های بدون شناسنامه متأسفانه به بیماری های خاص و البته خطرناکی مبتلا هستند که نباید این موضوع را نادیده گرفت.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب