کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

سگ شیبا اینو

276 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 05 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

سگ شیبا اینو همان طور که تا حدی از نام آن هم می توان تشخیص داد، منشا ژاپنی دارد و آن را از یک نژاد قدیمی در ژاپن می دانند. سگ شیبا اینو سگی کوچک است که بدنی عضله ای و محکم دارد و در زمان هایی در گذشته به عنوان سگ شکاری هم مورد استفاده قرار می گرفته است، اما دیگر اکنون کم تر از این سگ ها به عنوان سگ شکاری استفاده می گردد. در حال حاضر به این دلیل که این سگ ها بسیار آرام و خوش اخلاق هستند، به عنوان رایج ترین سگ همراه در کشور ژاپن مورد استفاده قرار می گیرند. این سگ ها قابلیت نگهداری در خانه های روستایی و شهری را دارند و در هر کدام از این محیط ها سازگار هستند.

شیبا اینو

اگر بخواهید از این سگ ها به عنوان سگ و حیوان خانگی خود نگهداری کنید، باید با برخی از خصوصیات و ویژگی های مهم آن ها آشنا باشید تا بتوانید از آن ها به بهترین شکل ممکن مراقبت نمایید. سگ ها از نظر روحیه و حساسیت در دسته های مختلفی قرار می گیرند. برخی از سگ ها به سگ های آسان گیر یا تحمل پذیر معروف هستند و می توان در محیط های خشن تر مانند خانه های پر سر وصدا و با بچه های بازی گوش از آن ها استفاده نمود. اما برخی ها از حساسیت بیش تری برخوردار بوده و حتی با یک اخم یا فریاد اخساس ناراحتی به آن ها دست می دهد و رنجیده می شوند. سگ شیبا اینو از حساسیت نسسبتا بالایی برخوردا است و باید در رفتار با ان ها دقت نمود.

سگ شیبا اینو

سگ شیبا اینو هم چنین یکی از سگ های بسیار مناسب برای استفاده در آپارتمان ها می باشد. البته این ویژگی تنها به دلیل ظاهر و اندازه کوچک آن ها نیست، چرا که تعداد زیادی از سگ ها با اندازه کوچک وجود دارند که برای استفاده در آپارتمان ها اصلا مناسب نیستند. این که بتوان یک سگ را به راحتی در آپارتمان نگهداری کرد بستگی به سطح انرژی، آرام بودن و مودب بودن آن ها دارد. این سگ ها هم چنینی در هنگام تنهایی نیز رفتار خوبی دارند و کم تر ممکن است به خود یا اجزای خانه آسیب رسانده و سر و صدا ایجاد کنند. برخی از سگ ها در هنگام تنها ماندن در خانه، به ایجاد سر و صدا و یا جویدن برخی وسایل می پردازند. همچنین برای خرید لوازم حیوانات خانگی و اسباب بازی سگ و ... می توانید این کار را به راحتی از پت استور آنلاین خرید خود را انجام دهید.

قیمت توله سگ شیبا اینو

این سگ ها با توجه به ویژگی های جذاب و مناسبی که دارند، مورد مناسبی برای نگهداری در خانه ها هستند و علاوه بر این که در کشور خود جزو محبوب ترین سگ ها می باشند، در بسیاری از کشور های دیگر هم علاقه زیادی به آن ها وجود دارد و نگهداری می شوند. در کشور ما نیز که در سال های اخیر تهیه و نگهداری حیوانات خانگی گسترش پیدا کرده است، مردم علاقه زیادی به نژاد های مختلف سگ و از جمله سگ شیبا اینو پیدا کرده اند. با توجه به این که این سگ ها پوستی نرم و رنگی زیبا و تا حد زیادی شبیه به روباه دارند، در دسته سگ های خوشکل و زیبا قرار می گیرند. 

قیمت توله سگ شیبا اینو

افراد در بسیاری از موارد برای این که سگ های مورد علاقه خود را به بهترین شکل ممکن آموزش داده و از آن ها استفاده کنند، از زمان های کوچکی به خریداری آن ها اقدام می کنند. سگ شیبا اینو هم از این ویژگی مستثنی نبوده و مردم سعی می کنند توله سگ شیبا اینو را تهیه کرده و خود آن را بزرگ کنند تا علاقه و وابستگی بیش تری به آن ها پیدا کند. البته قیمت توله سگ شیبا اینو هم نسبت به سگ بالغ کم تر است و از نظر اقتصادی هم تهیه کردن توله سگ می تواند به صرفه تر از سگ های بالغ باشد.

جمع بندی

سگ ها از حیواناتی هستند که از زمان های گذشته توسط انسان ها نگهداری می شدند و در کار های محافظت و نگهبانی و کار های شکار به آن ها کمک می کردند.امروزه نیز از سگ ها هم در نقش سابق و هم به عنوان حیوانات خانگی استفاده می شوند. یکی از نژاد های رایج که در بسیاری از کشور های دنیا به عنوان حیوان خانگی نگهداری می شوند، سگ شیبا اینو است. این سگ ها نژادی ژاپنی دارند و ر کشور خود جزو محبوب ترین سگ های همراه هستند. سگ های شیبا اینو دارای اندازه ای کوچک و هیکلی عضلانی و قوی هستند و البته پوست نرم و رنگ زیبای آن ها باعث شده است که به سگی محبوب برای نگهداری تبدیل شوند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب