کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

سگ بوستون تریر

484 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 21 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه


 

فروش سگ باستن تریر

در متن بالا به صورت جزئی شما را با سگ بوستون تریر آشنا کردیم. سگ های بوستون تریر از آن دسته از سگ های باهوش و بازیگوش هستند، که میتوانند دل هرکسی را به دست بیاورند و باعث ایجاد لبخند در افراد شوند. این سگ ها اغلب در رنگ های سیلی هستند، که به صورت ترکیبی سفید و مشکی دیده می شوند. مراکز معتبری در سراسر کشور وجود دارند، که این سگ ها را به فروش میرسانند؛ البته باید به این نکته توجه داشته باشید که این سگ ها را از جایی بخرید، که واکسن های این سگ ها را بزنند و سلامتشان را چک کنند، بعد تحویل شما بدهند. در زمان های گذشته از این سگ ها برای مسابقات، در کشور انگلستان استفاده می کردند. این نژاد از سگ با آمیزش بین بولداگ و سگ های تریر به وجود آمده اند؛ که بسیار قدرتمند هستند و از سرعت بالایی برخوردارند و می توان آن ها را جزو باهوش ترین سگ های دنیا به حساب آورد.

فروش سگ باستن تریر

قیمت سگ باستن تریر

سگ بوستون تریر یکی از نژاد های سگ هستند، که در دسته سگ های نجیب زاده آمریکایی قرار می گیرند. این سگ ها از ملایمت زیاد برخوردارند و بسیار با محبت هستند؛ البته در بعضی مواقع هم می توانند سرخت باشند، که این موضوع بستگی به تربیت آن ها دارد. شما نباید این سگ ها را برای مدت طولانی تنها بگذارید؛ زیرا بوستون تریر زمانی که زیاد تنها بماند، از خود رفتار های عجیب و غریبی نشان می دهد؛ که می تواند صاحب سگ را نگران کند. این سگ های کوچک را می توان با عنوان نگهبان کوچک هم شناخت، اطراف خود را به خوبی زیر نطر دارند و هنگام بروز مشکل، شما را با پارس کردن خبردار خواهند کرد. در مورد قیمت این سگ ها باید گفت، که کلا سگ ها قیمت ثابتی ندارند و در کشور ما هر کس می تواند، قیمت خاصی روی آن بگذارد؛ اما در کل سن این سگ ها می تواند در تعیین قیمت آن ها تاثیر داشته باشد.

 

سگ بوستون تریر

قیمت توله باستن تریر

در مورد سگ های بوستون تریر، به صورت کامل مواردی را ذکر کردیم و شما را با قیمت این سگ ها در سن بزرگسالی آشنا کردیم. سگ های بوستون تریر، سگ های کوچک با جثه عضلانی هستند که می توانند بهترین انتخاب برای شما که طرفدار سگ ها هستید باشند. توله های بوستون تریر نیاز به مراقبت زیادی دارند و شما باید از همان سن پایین، اقدام به اجتماعی کردن این سگ ها کنید تا در بزرگسالی با این سگ ها به مشکل بر نخورید. شما می توانید این توله های بوستون تریر را از بهترین و معتبر ترین پت شاپ های سراسر کشور، خریداری کنید. نکته قابل توجهی که در مورد خرید این توله ها وجود دارد، این است که قیمت توله این نژاد از سگ، پایین تر از بزرگسال آن است و شما میتوانید حتی به صورت اینترنتی و غیر حضوری هم آن ها را خریداری کنید.

قیمت توله باستن تریر

قیمت سگ بوستون تریر

همانطور که اشاره کردیم، سگ بوستون تریر یکی از سگ های خانگی خوب به حساب می آید، که معمولا در محیطی مثل خانه ها تحرک خیلی زیادی ندارند و مناسب برای نگهداری در خانه هایی هستند، که دارای حیاط نیستند. محافظت از چشم های این سگ ها، بسیار اهمیت دارد و شما باید هر روز قرمزی چشم های برجسته این سگ زیبا را چک کنید؛ زیرا این سگ ها از نظر چشم، زیاد دچار مشکل می شوند. این سگ ها بخاطر داشتن بینی کوچک، معمولا موقع خواب خر و پوف می کنند. اگر شما با این قضیه مشکلی ندارید، این سگ ها می توانند انتخاب خوبی برای شما که دوست دار سگ ها هستید باشد. همانطور که اشاره کردیم، قیمت این سگ ها به عوامل زیادی بستگی دارد و هر پت شاپی قیمت خاصی روی این سگ ها می گذارد.

بیماری ها و مشکلات سلامتی سگ بوستون تریر

سگ بوستون تریر اغلب دچار مشکلاتی می شود، که باید به آن ها توجه زیادی داشته باشید. این مشکلات عبارتند از: بیماری آب مروارید که به صورت ارثی است، بیماری دیگر که در این سگ دیده شده است در رفتگی کشکک آن است؛ که در برخی اوقات باعث لنگان لنگان راه رفتن این سگ ها می شود و از دیگر بیماری های سگ بوستون تریر، می توان به ناشنوایی، آلرژی و گیلاس چشم اشاره کرد؛ که در صورت وجود این مشکلات باید سریعا آن ها را معالجه کنید. 

بیماری ها و مشکلات سلامتی سگ بوستون تریر

جمع بندی

شما در این مقاله به صورت کلی با سگ های بوستون تریر آشنا شدید و از قیمت توله و بزرگسال آن ها با خبر شدید. همانگونه که اشاره کردیم، شما می توانید این سگ ها را به صورت غیر حضوری هم خریداری کنید و پت شاپ هایی هستند، که این کار را برای شما انجام می دهند؛ البته باید توجه داشته باشید که این سگ ها را از پت شاپ های معتبر خریداری کنید تا به مشکل برنخورید. برای خرید لوازم حیوانات خانگی خود می توانید از فروشگاه پت شاپ حضوری یا پت شاپ آنلاین لوازم مورد نیاز را تهیه کنید این فروشگاه های تمامی لوازم مورد نیاز حیوانات مانند: غذای خشک 20 کیلویی سگ ، تشویقی سگ ، اسباب بازی سگ ، اسکرچر گربه و خیلی از لوازم دیگر را در محصولات خود موجود دارند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب