کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

سپر 405

525 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 04 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

سپر پارس

سپر بخشی از بدنه یک خودرو که در جلو و پشت آن قرار دارد. دلیل طراحی این بخش در خودرو ها ایجاد ایمنی در آن و عدم خوردن ضربه به خودرو می ‌باشد. البته در تصادف‌ هایی که در سرعت بالا رخ می‌ دهد این بخش قادر به مهار خسارت‌ ها نیست. اما به میزان زیادی این خسارت ‌ها را کاهش می ‌دهد. در بسیاری از کشور ها از لحاظ قانونی وجود سپر در وسایل نقلیه اجباری می ‌باشد. سپر همانند یک گارد از بدنه خودرو شما در مقابل ضربه جلوگیری می کند و مانع از آسیب دیدن بدنه خودرو می شود. در بیشتر تصادفات جلو به عقب و عقب به جلو در خودرو ها در مواقعی که سرعت کم است هیچ یک از خودرو ها آسیب نمی بینند.

سپر پارس

یعنی سپر ضربه های وارده را در خود خنثی کرده و مانع رسیدن آسیب به بدنه خودرو می شود. سپر ماشين هاي ايراني 405، در كارخانه هاي مختلفي مثل مهركام يا مهرخواه ساخته مي شود و بر اين اساس نام گذاري مي شود. شرکت ایپاکو جزو قدیمی ترین شرکت ها در زمنه تولید سپر پژو 405 اصلی به شمار می‌رفت و مستقیم محصولات خود را به خط تولید می‌فرستاد اما سال هاست که در این زمینه فعالیت نمی‌کند. امروزه سپر پژو 405 اصلی توسط دو کارخانه مهرخواه و مهرکام پارس تولید می‌شود. اما سپر های مهرخواه به دلیل بهره گیری از مواد اولیه مرغوب و شبکه توزیع گسترده و مناسب از کیفیت بهتری برخوردار هستند.درضمن برای استعلام قیمت لوازم یدکی خودرو می توانید به صورت حضوری به یکی از نمایندگی لوازم یدکی خودرو مراجعه کنید یا از فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی به صورت آنلاین قیمت محصولات را مشاهده کنید.

انواع سپر خودرو

سپر خودرو انواعي دارد كه در ادامه به معرفي آن ها مي پردازيم.

سپر جلو خودرو

در قسمت جلویی هر خودرویی یعنی روی شاسی ها قطعه ای نصب می شود. که به آن سپر جلو خودرو گفته می شود وظیفه این قطعه دریافت و خنثی کردن ضربات وارده از قسمت جلو به خودرو شما می باشد. انواع سپر جلو خودرو 405 عبارت است از:

  • سپر 405 مهرساز
  • زیر سپر 405
  • پوسته سپر پژو 405
  • سپر جلو 405 رنگ بژ
  • سپر جلو پارس
  • سپر جلو پارس مهرخواه
  • سپر عقب خودرو

در قسمت عقب خودروها یعنی انتهای شاسی ها یک قطعه متصل می شود که به آن سپر عقب خودرو گفته می شود. وظیفه آن دریافت و خنثی کردن ضرباتی می باشد که از قسمت عقب به خودرو شما وارد می شود. انواع سپر عقب خودرو 405 عبارت است از:

  • سپر عقب 405
  • سپر عقب پژو پارس
  • سپر عقب پژو پارس اصلی

قیمت سپر 405

قيمت سپر 405 به عوامل مختلفي بستگي دارد. قیمت همیشه در انتخاب خريد تاثیر بسزایی دارد. بعد از كيفيت، مهمترين فاكتوري كه حين خريد سپر اهميت دارد، قيمت است. شما قبل از خريد بهتر است بودجه تان را تعيين كنيد. با این کار خیلی از مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند خود به خود حذف می شوند و انتخاب برای شما راحت می شود. اما قيمت و هزينه سپر 405 به عوامل زير مي تواند بستگي داشته باشد:

جنس سپر ماشین

سپر خودرو ها معمولا از جنس های مختلفی ساخته می شوند که با توجه به قیمت کیفیت سپر کم و زیاد می شود. برخی سپرها از پلاستیک خشک و شکننده ساخته می شوند كه كيفييت چنداني ندارند و در تصادفات نمي تواند از شما و ماشين تان محافظت كند. سپر هایی که جنس آن ها نرم تر است یا شکسته نمی شوند و یا بعدا قابل تعمیر هستند از كيفيت بهتري برخودار است.

رنگ آمیزی سپر

بسیاری از سپرها با توجه به شماره رنگ خودرو ها توسط سازنده رنگ آمیزی می شوند، اگر سپر با رنگ خودرو شما وجود داشته باشد بهتر است سپر رنگ آمیزی شده بخرید زیرا این مدل‌ها نیاز به اتلاف زمان و هزینه اضافی برای رنگ آمیزی ندارند.

لوازم روی سپر

برخي از ابزارها مانند چراغ مه شکن، چراغ راهنما، توری، و قسمت بکسل روی سپر وجود دارند. با اينكه وجود اين ابزار ها هزينه نهايي سپر را افزايش مي دهد اما در صورتي كه هر يك از اين لوازم شكسته يا خراب شده اند، بهتر است همراه سپر آن ها را سفارش دهيد زيرا خريدن هر يك از آن ها به صورت جدا هزينه اضافه را بر شما تحميل خواهد كرد.

نصب سپر 405

توجه داشته باشيد كه خیلی از سپرها به وسیله تعدادی پایه و خار مخصوص روی خودرو نصب می شوند که تقریبا پیدا کردن آن ها کار آسانی نیست. اگر فروشگاهی که سپر را از آن تهیه می کنید آن ها را دارد بهتر است محض اطمینان چند عدد از آن ها همراه سپر خریداری نمایید. اين پايه ها كار شما را در نصب آسان تر خواهد كرد.

انواع سپر خودرو

جمع بندي

سپر خودرو قطعه ای برای حفاظت از قسمت جلو و عقب بدنه خودرو است و معمولا در صورت برخورد تا یک سرعت معین در صورت تصادف آسیبی به آن ها نمی رسد. سپر هاي 405 توسط كارخانه هاي مختلف مهركام و مهرخواه تهيه و توليد ميشود كه سپرهاي كارخانه مهرخواه از كيفيت بهتري در مقايسه با ساير سپر ها برخودار است.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب