کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

سپر سمند

675 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 24 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

قیمت سپر سمند

سپر سپند یکی از سپرهای مقاوم است که در قسمت جلو و عقب آن نصب می گردد که در هر دو قسمت، عملکردی یکسانی دارد. مقاوم بودن این قطعه در مقابل ضربه و فشار و همچنین فرم و شکل زیبای آن، از نکات مهم در طراحی این قطعه به شمار می رود. سپر یک محصول پروفروش و مهم برای همه خودروها از جمله سمند است. سپر نقش حافظت از خودرو وسرنشینان خودرو را به عهده دارد. اگر کیفیت سپر و جنس مواد اولیه آن خوب باشد، مقاوت و استقامتش در مقابل ضربات بیشتر است. همان طور که قیمت خودرو افزایش پیدا کرده، قطعات و لوازم یدکی ها نیز دچار افزایش قیمت شده اند.

 پوسته سپر سمند

پوسته سپر سمند از سپر های جدید است که از ترکیب چند آلیاژ فلز، پلاستیک و فیبر کربن ساخته می شود. در مقابل آب و آفتاب وغیره پایدار است. از ویژگی آیرودینامیکی برخوردار بوده و محکم و در عین حال منعطف و ضربه گیر می باشد.

 قیمت پوسته سپر سمند ef7

سپر جلو سمند EF7 مشابه سپر جلو سورن است. بنابراین این سپر به سپر جلو طرح سورن یا طرح جدید نیز مشهور است. سپر جلو سمند EF7 با سپر جلو سمند LX در قسمت ‌های بالایی و پایینی آن تفاوت دارد. جهت بهتر شدن عملکرد سیستم خنک کاری خودرو، جلو پنجره و توری زیر سپر در این مدل باز تر طراحی شده است تا شدت جریان هوای ورودی به قسمت جلوی خودرو  افزایش یابد. این افزایش شدت جریان هوا بر روی خنک کاری موتور اثر مثبتی می گذارد. افزون بر این طراحی جدید خودرو و بهره گیری از زه کرومی در جلو پنجره موجب بهبود ظاهر خودرو و زیباتر شدن ظاهر خودروی سمند شده است. از این رو بیشتر افراد درخواست می کنند تا سپر خود را از مدل قدیمی به این سپر تغییر دهند.

تبدیل سپر سمند به سورن

در خصوص مواد به کار رفته در جلو پنجره  سمند باید این نکته را بدانید که در بیشتر موارد پلاستیک ABS مورد استفاده قرار می گیرد که می توان بر روی خودروهای با سپر قدیمی یا  LX این سپر را نصب کرد که بدین منظور شما می بایست حتما متعلقات مرتبط با این سپر EF7 را که دربرگیرنده تزئینی روی سپر، براکت، بادگیر و ضربه گیر سپر است را تهیه و در نصب سپر به کار ببرید.

سپر سمند

 تعویض سپر سمند با طرح جدید

می توان این محصول را با سپرهای جدید تعویض کرد. این محصول یکی از قطعات مهم است که تاثیر زیادی در ظاهر خودرو دارد. این محصول یکی از پرمصرف ترین قطعات خودرو می باشد، چرا که سپر به دلیل قرارگیری در قسمت جلو ماشین، بیشتر در معرض آسیب قرار دارد. در هنگام تعویض سپر باید دقت کنید تا قطعات سالم باشند و نصب به صورت دقیق و مناسب انجام شود، چون عملکرد سپر در زمان بروز حادثه بسیار اثرگذار است و از سر و صدای اضافی پس از نصب نیز جلوگیری می کند.

 سپر سمند اسپرت

سپر سمند اسپرت برای طرفداران سبک اسپرت از جنس فایبرگلاس با طراحی منحصر به فرد همراه با رنگ دلخواه با سلیقه مشتری تولید می شود که در مقابل ضربه و اصطکاک مقاوم بوده و از جلوه و نمای شکیل و زیبایی برخوردار است. تعویض سپرهای معمولی با سپرهای اسپرت از دیگر اموری است که می بایست در زمان اسپرت کردن نمای بیرونی ماشین خود انجام دهید.

قیمت سپر عقب سمند ای اف سون

سپر عقب سمند ای اف سون با توجه به اینکه از مواد مرغوبی ساخته می شود، قیمت مناسبی دارد و بهتر است برای عقب ماشین از این سپر استفاده شود تا از آسیب های احتمالی محفوظ بماند.

 سپر سمند مهرخواه

شرکت «مهرخواه» یکی از شرکت های معروف در عرصه تولید و تأمین قطعات پلیمری می باشد. از خصوصیات این مجموعه پیشرفته صنعتی در زمینه قطعات خودرو در ایران می توان به بهره گیری از شیوه تزریق مواد جهت تولید قطعات با قالب کامل و ایجاد خطوط قطعات رنگی پیشرفته اشاره کرد. شرکت مهرخواه، قطعاتی مثل داشبورد و سپر را با بهترین کیفیت می سازد و از تولید کنندگان مهم در زنجیره تأمین شرکت های خودروساز ایرانی نظیر ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو می باشد.

 پوسته سپر سمند

قیمت سپر عقب سمند ایران خودرو

از تولید کنندگان معروف و خوب برند سپر سمند lx می توان به مهرخواه، مهرکام پارس و مهرساز اشاره نمود که هم بسیار باکیفیت هستند و هم قیمت و هم نمونه اصل کارخانه ایران خودرو هستند.برای مشاهده لیست لوازم یدکی خودرو می توانید به صورت اینترنتی ازطریق فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی ایساکو از قیمت لوازم یدکی مطلع شده و لوازم خودرو خود را سفارش دهید.

جمع بندی

یکی از قطعات بسیار مهم سمند، سپر آن است که بسیار مقاوم بوده و خودرو را از آسیب های احتمالی نگه می دارد. برای خودروی سمند بهتر است سپر بسیار باکیفیتی تهیه کنید، چرا که در صورت بروز هر اتفاقی هم خودرو و هم سرنشینان را محافظت می کند. شرکت مهرخواه یکی از شرکت های بنام در زمینه تولید این محصول است که توانسته سپرهای بادوامی را تولید کند. کسانی که سمند معمولی دارند، می توانند سپر آن را به سپرسورن تبدیل کنند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب