کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

سپر خام ایران خودرویی

331 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 05 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

در هنگام منتاژ و تولید خودرو های ایران خودرو معمولا از سپر های خام استفاده می شود. اما در برخی خودرو ها هم سپر های رنگی مورد استفاده قرار می گیرند که این بستگی به مدل اتومبیل ها یا در برخی موارد سفارشی بودن یا نبودن آن ها دارد. البته سپر خام ایران خودرویی به این دلیل که برای ماشین های مختلف تولید می شوند، تنوع بسیار زیادی هم دارند. برای مثال سپر های ماشین های 405، پارس، 206 و غیره دارای تفاوت های زیادی هستند؛ به خصوص این که سپر جلو و عقب هر کدام از آن ها هم به طور کامل با هم متفاوت هستند. هر کدام از این خودرو ها را که داشته باشیم، می توانیم با مراجعه به مکان های مرتبط به خرید سپر خام ایران خودرویی برای آن ها اقدام نماییم.

سپر جلو تیبا

خودرو تیبا یکی از مدل های تقریبا جدید شرکت سایپا می باشد که افراد زیادی در طی این چند سال انتشار آن به خریداری آن اقدام نموده اند و هنوز هم فروش خوبی دارد. در هنگام تولید خودرو تیبا هم مانند بقیه اتومبیل ها از سپر های مناسب بر روی آن استفاده می کنند. معمولا هم سپر جلو تیبا و هم سپر عقب آن در هنگام تولید در کارخانه از نوع سپر خام هستند. اما پس از خریداری افراد می توانند در صورت نیاز یا علاقه به تعویض سپر ها اقدام نمایند. البته این امکان هم وجود دارد که افراد قبل از خرید ماشین تیبا خود، از طریق خرید سفارشی به انتخاب رنگ این سپر ها اقدام نمایند.

سپر خام ایران خودرویی

برای خرید سپر تیبا می توان هم از طریق مراجعه حضوری به فروشگاه های لوازم یدکی این کار را انجام داد و هم می توان به صورت اینترنتی به خرید آن اقدام نمود. البته استفاده از خرید اینترنتی و مجازی مزایایی هم نسبت به خرید حضوری دارد که می توان از مهم ترین آن ها به تنوع بیش تر و قیمت نسبتا مناسب تر اشاره نمود. در هنگام مراجعه به سایت ها ما می توانیم نمونه های زیادی از سپر جلو تیبا یا سپر عقب آن را مشاهده نموده و سپس به انتخاب و خریداری آن ها اقدام نماییم. سپر های خام و رنگی از ماده اولیه پلاستیکی ساخته می شوند و از استحکام خوبی هم برخوردار هستند. البته هر چه این سپر ها از مقاومت و کیفیت بیش تری برخوردار باشند، قیمت بیش تری هم خواهند داشت.

سپر دنا

خودرو دنا یکی از خودرو های جدید شرکت ایران خودرو می باشد که با استقبال خوبی هم از سمت مشتریان مواجه شده است. این خودرو هم از ظاهر و زیبایی خوبی برخوردار است و هم دارای امکانات پیشرفته فراوانی است که با اتومبیل های روز دنیا قابل مقایسه است. البته در بیش تر موارد ظاهر و زیبایی این خودرو به خصوص برای نسل جوان در انتخاب آن بسیار تاثیر گذار است. سپر دنا یکی از اجزای اساسی آن است که علاوه بر این که نقش محافظت را در این خودرو ایفا می کند، بر زیبایی و جذابیت بیش تر آن هم تاثیر دارد.

سپر جلو تیبا

سپر دنا هم مانند خودرو های دیگر هم در قسمت جلویی و هم در قسمت عقبی آن مورد استفاده قرار می گیرد. همان طور که گفتیم، سپر دنا علاوه بر محافظت نقش زیبایی ظاهری را هم ایفا می کند که این در سپر های خودرو های دیگر کم تر دیده می شود. برای تهیه و خریداری سپر دنا می توان به فروشگاه هایی که کار فروش لوازم یدکی ایران خودرو را انجام می دهند، مراجعه نمود و از این طریق به تهیه آن ها پرداخت. البته مانند سایر اتومبیل ها، امروزه به راحتی می توان سپر دنا را هم در فروشگاه های مجازی تهیه نمود. افراد می توانند به راحتی به سایت های اینترنتی که کار فروش سپر دنا را انجام می دهند، مراجعه کرده و از این طریق هم برای خرید آن اقدام کنند.در ضمن اگر قصد خرید لوازم یدکی خودرو را دارید می توانید به بورس لوازم یدکی خودرو شهر محل زندگی خود مراجعه کرده یا از فروشگاه آنلاین لوازم یدکی معتبر خرید خود را انجام دهید.

سپر دنا

جمع بندی

با توجه به این که امروزه افراد زیادی از خودرو های شخصی برای نقل و انتقالات استفاده می کنند، امکان برخورد  و صدمه به اتومبیل ها وجود دارد. به همین دلیل از سپر های مناسب برای خودرو های مختلف استفاده می کنند. معمولا خودرو هایی که توسط شرکت ایران خودرو تولید می شوند، دارای سپر خام ایران خودرویی هستند. البته این امکان هم وجود دارد که یا استفاده از خرید سفارشی از سپر های رنگی هم در این خودرو ها استفاده شود. اگر چه بعد از خریداری خودرو هم این امکان وجود دارد که افراد سپر های اتومبیل خود را تعویض نموده و از سپر های رنگی استفاده نمایند؛ که معمولا این کار انجام نمی شود مگر توسط افرادی که به زیبایی خودروشان اهمیت زیادی می دهند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب