کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

سفارش کالا از آمازون

285 بازدید
درج شده در روز شنبه, 27 شهریور,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

چگونه از آمازون کالا سفارش دهیم؟

سفارش کالا از سایت های ایرانی کار مشکلی نیست. شما به راحتی وارد سایت مورد نظر می شوید و پس از انتخاب کالا، آن را سفارش می دهید. اغلب سایت های معتبر و معروف امکان هر دو روش پرداخت هزینه، یعنی اینترنتی و درب منزل را برای مشتریان خود فراهم کرده اند. بنابراین خرید آنلاین از سایت های داخلی امر آسانی است ولی خرید از سایت های خارجی اندکی تفاوت دارد و شما باید مراحل متفاوتی را بگذرانید. در این مطلب درباره سفارش کالا از آمازون به صورت مرحله به مرحله توضیح می دهیم. 
در ابتدای خرید از آمازون باید شعبه مورد نظر خود را انتخاب کنید زیرا این سایت در همه کشورهای جهان شعبه ندارد. شما می توانید شعبه های آمازون را در کشورهایی نظیر: چین، اسپانیا، انگلیس، آمریکا، آلمان، کانادا، ژاپن انتخاب کنید. هر کدام از این شعبه ها دارای یک آدرس جداگانه و مخصوص است و شما باید بر اساس شعبه مورد نظر خود، آدرس را انتخاب کنید. یکی دیگر از مراحلی که باید در ابتدای سفارش انجام دهید، ایجاد حساب کاربری است که در ادامه مطلب به آن می پردازیم.

سفارش کالا از آمازون

چگونگی ایجاد حساب کاربری در آمازون و ورود به آن

برای سفارش کالا از آمازون و پرداخت هزینه با کارت اعتباری باید یک حساب کاربری داشته باشید. برای این کار باید به سایت Amazon.com بروید و روی گزینه Account & List کلیک کنید. پس از این مرحله به بخش New Customer بروید و سپس گزینه Start here را انتخاب و روی آن کلیک کنید. صفحه ای برای شما باز می شود که باید آن را تکمیل کنید. تایپ ایمیل و پسورد روی کادر، شما را عضو سایت آمازون می کند. 
 
شما پس از ایجاد حساب کاربری می توانید با اکانت شخصی خود وارد سایت آمازون شده و در قسمت tools bar اطلاعات ذیل را مشاهده کنید.      
•    You’re  amazon
شما با ورود به این بخش می توانید اکانت خود را از تغییر دهید. تغییر اکانت از حالت عادی به پرایم امکانات ویژه ای را در اختیار شما قرار می دهد. زیرا پرایم، اکانت مخصوص آمازون است. تحویل سریع کالا، حمل و نقل رایگان و free shipping به عنوان مزایای اکانت پرایم شناخته می شود.
•    Your browsing list
آخرین جستجوهای شما با ورود به این قسمت نمایان می شود.
•    Recommended for you
با ورود به این قسمت می توانید از امیتازاتی که به کالاهای فروشنده ها داده اید، فیدبک های شما به کالاها، کالاهای خریداری شده خود اطلاع پیدا کنید زیرا در این بخش اطلاعات مذکور به نمایش در می آید.
به طریقه جستجوی کالا در آمازون در بخش بعدی توجه کنید.

چگونگی جستجوی کالا در سایت آمازون

جهت سفارش کالا از آمازون ابتدا باید روش جستجوی کالا را بدانید. برای این کار روش های مختلفی وجود دارد که آسان ترین آن جستجو کردن یا سرچ در قسمت نوار جستجوی سایت آمازون و تایپ محصول مورد نظر  است. پس از پیدا کردن کالا و بررسی مشخصات آن کالای مورد نظر را انتخاب و در سبد خود بیفزایید.

انتخاب روش پرداخت

یکی دیگر از مراحلی که باید در سفارش کالا از آمازون توجه کنید، اتنخاب روش پرداخت است که از طریق کارت های ارزی انجام می شود. خرید در ایران از سایت های خارجی به دلیل محدودیت های موجود با کشورهای دیگر متفاوت است. پرداخت های ارزی را می توانید از طریق یکی از کردیت کارت ها انجام  دهید. کارت هایی مانند ویزاکارت و مستر کارت برای پرداخت ارزی مناسب هستند. پرداخت از طریق کیف پول الکترونیکی نیز امکان پذیر است. پی پال به عنوان یک کیف پول الکترونیکی جهت پرداخت هزینه کالا مناسب است. 

سفارش آنلاین کالا ار آمازون

 
روش دیگری برای سفارش کالا از آمازون و پرداخت پول وجود دارد که آن خرید گیفت کارت آمازون است. خرید از آمازون با گیفت کارت آن آسان است. 

مرحله آخر سفارش کالا از آمازون

عدم امکان دریافت کالا در ایران از سایت های خارجی یکی از مشکلاتی است که برای ایرانیان وجود دارد. چرا که پرداخت های ارزی از طریق شبکه های مالی کشور ایران امکان پذیر نیست و باید از طریق واسطه انجام شود. برخی از سایت ها در این زمینه خدمات مختلفی را به کاربران ارائه می دهند. 
 
جمع بندی
سفارش کالا از آمازون یکی از امور مقرون به صرفه و پرطرفدار است. بسیاری از ایرانیان تمایل به خرید از این سایت دارند. این افراد باید مراحل خرید و سفارش را فراگیرند. پرداخت هزینه کالاهای خریداری شده در این سایت به صورت ارزی است و به وسیله برخی کردیت کارت ها مانند ویزاکارت و مستر کارت یا کیف پول الکترونیکی انجام می شود. به طور کلی امکان خرید برای ایرانیان از سایت های خارجی با مشکلاتی مواجه است که از طریق برخی از سایت های واسطه امکان پذیر است. 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب