کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

سفارش آنلاین کتاب

31 بازدید
درج شده در روز شنبه, 27 شهریور,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

کتابفروشی های اینترنتی متعددی وجود دارند و کتب مختلفی را عرضه می کنند. در این مطلب قصد داریم درباره خرید اینترنتی کتاب و موضوعاتی پیرامون آن صحبت کنیم. در مورد فواید و مزایای این روش خرید کتاب نیز با شما صحبت می کنیم. 

سفارش و خرید اینترنتی کتاب 

یکی از لذت های بزرگ دوستداران کتاب، رفتن به فروشگاه های کتب مختلف است. فروشگاه های فیزیکی و مجازی کتاب عرضه کننده هزاران کتب در موضوعات گوناگون هستند. افراد کتابخوان با مراجعه به این سایت ها و فروشگاه ها با صدها کتاب آشنا می شوند و در صورت نیاز خریداری می کنند. اما تفاوت هایی بین خرید از کتابفروشی های فیزیکی و مجازی وجود دارد که در بسیاری از موارد مزیت های سفارش آنلاین کتاب بیشتر است که در ادامه به آنها می پردازیم.

در زمان و هزینه های خرید صرفه جویی می شود

 اولین تفاوتی که بین خرید اینترنتی و حضوری به ذهن می رسد در مدت زمانی است که صرف می شود. شما باید برای خرید حضوری کتاب زمانی را صرف رفت و آمد و همینطور بررسی کتب موجود کنید در صورتی که به راحتی می توانید در منزل و از طریق اینترنت به سایت های فروش کتاب مراجعه کنید و با بررسی کتب موجود، موارد مورد نیاز را خریداری کنید. در این میان هزینه های رفت و آمد نیز از کل هزینه ها کاسته می شود.

سفارش آنلاین کتاب

بررسی همه انواع کتاب

 یکی دیگر از تفاوت هایی که بین سفارش حضوری و غیرحضوری کتاب وجود دارد، تنوع موضوع است. فروشگاه های آنلاین کتاب از تنوع بسیار زیاد کتب برخوردار هستند و شما با آرامش کامل می توانید به بررسی همه آنها بپردازید. در صورتی که شما هنگام مراجعه حضوری به مغازه های عرضه کتاب نمی توانید به مدت نامحدود در آنجا توقف کنید و به بررسی کتاب ها بپردازید و دیگر اینکه همزمان امکان سفارش کتب گوناگون را با موضوعات متفاوت را دارید. 
از طرف دیگر یک فروشگاه فیزیکی کتاب به دلیل محدودیت فضا امکان عرضه کتب گوناگون را ندارد و باید به تعداد محدودی بسنده کند. 

تخفیف های ویژه سایت های فروش کتاب

یکی از امکاناتی که فروشگاه های اینترنتی در اختیار کاربران قرار می دهد، تخفیف ها یا فروش ویژه است. به عنوان مثال شما می توانید کتب موجود در سایت را در برخی مناسبت ها با 50% تخفیف یا بیشتر خریداری کنید. سفارش آنلاین کتاب این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد که کتاب مورد نیاز را با قیمت های بسیار پایین خریداری کنید. برخی از سایت ها امکان هشدار زمان تخفیف را به کاربران خود می دهد. به این طریق شما از زمان فروش ویژه آگاهی پیدا می کنید. 

پشتیبانی خوب در سایت های عرضه کتاب

شما با خرید آنلاین کتاب می توانید کالای معیوب را به راحتی تعویض کنید. یعنی اگر کتابی با چاپ نامناسب و خراب را تحویل گرفتید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و آن را تعویض کنید. 
مقایسه آسان قیمت و خدمات فروشگاه های آنلاین کتب
شما اگر بخواهید به صورت حضوری کتابفرشی ها و قیمت کتب آنها را با یکدیگر مقایسه کنید، باید زمان و هزینه زیادی را صرف کنید. اما این مقایسه در دنیای مجازی بسیار آسان و کم هزینه است. با مراجعه به سایت ها و فروشگاه های مجازی کتاب می توانید در مدت زمان کوتاه تعداد زیادی از این فروشگاه ها و قیمت کتب عرضه شده را با یکدیگر مقایسه کنید. 

فروشگاه های خرید آنلاین کتاب

امنیت بالا در فروشگاه های مجازی معتبر کتاب

فروشگاه های کتاب آنلاینی که دارای نشان اعتماد الکترونیکی هستند و از اعتبار مناسبی برخوردارند، قیمت های مطمئن تری را برای کتب خود در نظر می گیرند. ولی فروشگاه های غیراینترنتی کتاب در برخی موارد قیمت های بالاتری را برای کتب عرضه شده در نظر می گیرند. به خصوص کتب خارجی بدون برچسب قیمت از جمله این موارد هستند. بنابراین شما در سفارش آنلاین کتاب نیازی به چانه زدن در مورد قیمت های اعلام شده از طرف سایت معتبر کتاب ندارید.
بهره مندی از بخش نظرات کاربران در سایت های کتاب
بخشی در فروشگاه های آنلاین به نام نظرات کاربران وجود دارد. در این بخش شما می توانید به راحتی در مورد نظرات خواننده های قبلی کتاب مورد نظر خود آگاهی کسب کنید. اطلاع از نظرات کاربران و خوانندگان یکی از امکانات خوبی است که در دنیای مجازی وجود دارد. 
 
جمع بندی
علاقمندان به خواندن کتاب به طرق مختلفی می توانند به کتب مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند. یکی از آنها سفارش آنلاین کتاب است. با خرید اینترنتی کتاب می توان در هزینه ها و وقت خود صرفه جویی کنید. اطمینان بیشتر و امکان مقایسه قیمت ها در فروشگاه های مجازی معتبر وجود دارد. امکان بررسی کتب مختلف و آگاهی از نظرات خوانندگان نیز یکی دیگر از قابلیت های خوب دنیای مجازی است. بهره مند شدن از تخفیف های ویژه و امکان سفارش همه نوع کتاب در یک فروشگاه اینترنتی از مزایای دیگر روش خرید آنلاین است.  

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب