کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

سربرگ

563 بازدید
درج شده در روز شنبه, 07 فروردین,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

سربرگ، یکی از عوامل مهم در نامه نگاری شرکت ها و تبلیغات است. اگر بخواهیم سربرگ را به صورت ساده توضیح دهیم، می توان گفت که سربرگ ها کاغذ های  A4 یا A5 هستند؛ که معمولا برای کار های شرکتی استفاده می شوند. در کل به متن هایی که در بالای یک نامه، که شامل اسم شرکت یا تاریخ که همه ما آن را دیده ایم سربرگ گفته می شود. برای مثال می توان کاغذ های امتحانی را مثال زد، که در بچگی از آن ها استفاده می کردیم؛ که باید اطلاعات مربوط به خود را در بالای صفحه می نوشتیم. این کاغذ های امتحانی را سربرگ می گویند. سربرگ ها معمولا با تیراژ بالا چاپ می شوند. امروزه چاپ و تبلیغات قسمتی از افزایش درآمد کسب و کارهای مختلف محسوب می شود، کسب و کارهای مختلف از خدمات چاپ و تبلیغات مانند چاپ کارت تبلیغاتی برای انجام تبلیغات فعالیت خود استفاده می کنند.

سربرگ

چاپ سربرگ

حال که با سربرگ آشنا شدید، باید بدانید که مهمترین عامل در تعیین کیفیت سربرگ، کیفیت چاپ آن است. چاپ سربرگ به صورت تیراژ بالا توسط دستگاه های افست انجام می شود. اگر بخواهیم یکی از به صرفه ترین راه های تبلیغات در اداره جات را هم توضیح دهیم، می رسیم به سربرگ که با قیمت پایین چاپ می شود و کاملا به صرفه است. شما می توانید سربرگ مورد نظر را طبق علاقه خود، به هر شکلی که دوست دارید طراحی کنید؛ یا برای این کار از طراحان استفاده کنید؛ اما معمولا در بسیاری از سربرگ ها لوگو و نام شرکت در بالای صفحه قرار می گیرند و آدرس و تلفن هم پایین صفحه. سربرگ ها جزو عوامل مورد توجه مهم در شرکت ها به حساب می آیند.

سربرگ شرکت

همانطور که اشاره کردیم سربرگ اداری، می تواند در دسته مهمترین عوامل در شرکت قرار گیرد. یکی از عواملی که در شرکت ها زیاد اتفاق می افتد، نامه نگاری است. نوشتن نامه در شرکت زیاد صورت می گیرد؛ از همین رو برای اینکه شخصی که نامه ما را دریافت می کند، بتواند تشخیص دهد که این نامه مخصوص کدام شرکت است، باید هر شرکتی سربرگ مخصوص خود را داشته باشد. البته این به این منظور نیست، که اگر نامه در کاغذ معمولی باشد نمیتوانند تشخیص بدهند که از طرف کیست؛ منظور این است که سربرگ، کلاس کاری شما را به حد زیادی بالا می برد و نقش مهمی را در تک بودن و خاص بودن شما ایجاد میکند. بهره گیری از خدمات چاپ و تبلیغات حرفه ای این امکان را برای شما فراهم می کند تا به راحتی و با سرعت بالاتر کسب و کار خود را به مردم معرفی کنید. خدمات چاپ و تبلیغات عبارتند از : چاپ انواع پوستر تبلیغاتی ، لیبل تبلیغاتی ، تقویم رومیزی تبلیغاتی ، بروشور تبلیغاتی ، سررسید تبلیغاتی ، چاپ بنر تبلیغاتی ، چاپ کاتالوگ تبلیغاتی ، کارت ویزیت تبلیغاتی و غیره

سربرگ شرکت

چاپ سربرگ و کارت ویزیت

در چاپ دیجیتال سربرگ، باید به این اشاره کرد که نمی توانیم تعداد زیادی از آن را سفارش دهیم؛ زیرا دستگاه های دیجیتالی توانایی چاپ تیراژ بالا را ندارند؛ پس به همین دلیل بهتر است از چاپ های افست برای چاپ سربرگ استفاده شود. سربرگ و کارت ویزیت نقش موثری در شرکت ها دارند. معمولا شرکت ها به این دو و چند مورد از کاغذ های دیگر که برای مکاتبات استفاده می شوند، ست اداری می گویند. چاپ سربرگ و کارت ویزیت هردو به صورت چاپ افست درست می شوند؛ که بسیار به صرفه تر از چاپ های دیگر به حساب می آیند. ویک نکته مهم که نیاز است آن را ذکر کنیم، این است که معمولا یک شرکت خوب، باید ست اداری داشته باشد که از نظر طرح به هم مرتبط باشند؛ که این موضوع تاثیر زیادی در کلاس کاری شما می گذارد.

چاپ سربرگ و کارت ویزیت

چاپ سربرگ وکالت

وکالت، جزو شغل های سخت در دنیا به حساب می آید؛ اما اینکه شما می توانید یک نفر را از گرفتاری و مشکل و یا بعضا از مرگ نجات دهید، می تواند سختی این کار را از بین ببرد. همان گونه که می دانید و شاید چندین بار دیده باشید، که وکلا از کاغذ بیشتر از بقیه استفاده می کنند؛ این هم به دلیل این است، که در این کار نامه نگاری های زیادی توسط وکلا انجام می شود؛ که دلیل این امر هم همین موضوع است. یکی از مهمترین موردی که وکلیل ها به آن نیاز دارند، سربرگ است. مراکز زیادی هستند که سربرگ های وکلا را طراحی و چاپ می کنند و در اختیار آن ها قرار می دهند. چاپ سربرگ وکیل ها با دیگر سربرگ ها تفاوت ندارد؛ فقط طراحی آن با بقیه فرق دارد. 

چاپ سربرگ وکالت

سفارش طراحی سربرگ

یکی از شغل هایی که در کل دنیا در همه جا وجود دارد شغل طراحی است؛ که جزو مهمترین شغل ها هم به حساب می آیند؛ دلیل مهم بودن آن هم این است، که مردم همه روزه برای طراحی کارت ویزیت، بنر، پوستر، سربرگ  و غیره به طراحان نیاز شدیدی دارند؛ پس به این دلیل از اهمیت بالایی برخوردار هستند؛ اما چگونه می توان یک طراح خوب برای طراحی سربرگمان پیدا کنیم؟ طراح های خوب در کشور ما بسیار زیاد هستند؛ اما یک طراح خوب باید خوش خلق و خلاق باشد؛ که اینگونه می توان یک طراح خوب را از بد تشخیص داد. شما می توانید به سایت های معتبر در این زمینه مراجعه کنید و سفارش طراحی خود را بدهید.

لیست قیمت چاپ سربرگ

قیمت چاپ سربرگ، بستگی به یک سری عوامل دارد؛ که با در نظر گرفتن این عوامل می توان قیمت سربرگ را بدست آورد؛ جنس کاغذ سربرگ که انواع مختلفی دارند، طراحی سربرگ، اندازه سربرگ و غیره این ها جزو عواملی هستند، که در قیمت سربرگ تاثیر گذار هستند؛ و در مراکز چاپ سربرگ هم متفاوت هستند، به دلیل اینکه دستگاه های چاپ با هم تفاوت دارند.

لیست قیمت چاپ سربرگ

جمع بندی

با سربرگ و انواع آن و چاپ سربرگ شما را آشنا کردیم. تمام مواردی که توضیح داده شد، می تواند به شما کمک کند که در خرید و سفارش سربرگ خود چه چیز هایی را مورد توجه قرار دهید. شرکت های زیادی در زمینه چاپ سربرگ، وجود دارند که به صورت اینترنتی سفارش شما را میگیرند و در سریع ترین زمان ممکن به شما تحویل می دهند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب