کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

سایت واسط خرید از آمازون

383 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 25 مرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به این ترتیب ما ایرانی‌ ها قادر نیستیم به طور مستقیم از آمازون خرید کنیم. با این وجود اخیرا راهکاری برای خرید از آمازون ایجاد شده که می‌ توانیم با چند کلیک تمام نظام تحریم‌ ها را دور بزنیم و آن هم گزینه ای نیست جز سایت‌ واسط خرید از آمازون. شاید فکر کنید این سایت ها کلاهبرداری اینترنتی باشند، اما سایت واسط خرید از آمازون دارای نماد الکترونیک بوده و از این بابت خیالتان راحت باشد. برخی از این سایت ‌ها از وزارت صمت مجوز دریافت کرده اند و با عنوان «خدمات خرید آنلاین کالا از سایت‌ های خارجی» در حال فعالیت هستند. آن‌ ها معموماً یک دفتر خارجی در کشور‌های آمریکا، چین یا امارات دارند و پس از ثبت سفارش شما، کالای مورد نظرتان را از آمازون خریداری می‌کنند. پس از خرید، آن ‌ها را گرد‌آوری نموده و به ایران می‌ فرستند. لازم به ذکر است که در خرید از سایت‌ های واسطه نیاز نیست شما حتی یک دلار جهت خرید کالا از آمازون هزینه کنید، بلکه همه هزینه ‌ها به پول خودمان محاسبه می گردد.

تحویل کالا از آمازون

تحویل کالا به وسیله سایت واسط خرید از آمازون با چند روز تاخیر انجام می‌ گردد. این تاخیر می ‌تواند بین ۱۵ تا ۳۰ روز با توجه به سایت واسطه طول بکشد. برخی از سایت‌ های واسطه تنها برای خرید از آمازون به کمک کاربران‌شان آمده اند، اما برخی دیگر از این پا را فراتر گذاشته و به دنبال بقیه سایت ‌ها هم رفته ‌اند. نمونه آن سایت EBay است که از فروشگاه ‌های اینترنتی قدیمی در آمریکا به شمار می رود. این سایت تقریبا به آمازون شباهت دارد و بین این دو فروشگاه رقابت تنگاتنگی برقرار است. فروشگاه علی اکسپرس از دیگر فروشگاه هایی است که سایت ‌های واسطه سراغش رفته‌اند. این فروشگاه زیرمجموعه گروه علی بابا می باشد که در کشور چین مشغول به فعالیت است. برای سایت های واسطه خرید از فروشگاه ‌های علی بابا آسان تر است، چون ارسال کالا از چین به ایران، دشواری‌ های ارسال کالا از آمریکا را ندارد.

چگونه از آمازون خرید کنیم؟

اگر یک آشنا در خارج از ایران داشته باشید، می ‌توانید با خرید گیفت کارت آمازون به طور مستقیم از آمازون خرید کنید. باید مشخصات آشنا و فامیل خود را در سایت آمازون وارد نموده و با خرید گیفت کارت، خرید مستقیم از آمازون را انجام دهید. در صورتی که شما آشنا یا فامیلی ندارید می ‌توانید در گروه ‌های دانشجویی فیسبوک و یا انجم ن‌های آن‌ ها از آن ‌ها درخواست کنید که برای شما کالا را ارسال کنند، اما بایستی به آن فرد اعتماد داشته باشید. سایت واسط خرید از آمازون روش دیگری است که می توانید به کالای مورد نظر خود برسید.

در روش دیگر می توانید با صرافی هزینه کالا را به حساب دوست یا آشنای خود بفرستید و آنگاه از او بخواهید کالا را خرید کند. نباید با آی پی ایران از آمازون خرید کنید وگرنه ممکن است کالایی برای شما ارسال نشود و سفارش شما نیز لغو خواهد شد و حتی ممکن است پول شما عودت داده نشود.

سایت واسط خرید از آمازون

ایرانیکارت خرید از آمازون

خرید از آمازون برای اکثر ایرانیان میسر نمی باشد. به خاطر اینکه برای پرداخت در آمازون به یک کارت اعتباری خارجی مانند ویزا کارت یا مستر کارت احتیاج دارید. دسترسی به این کارت ها برای اغلب ایرانیان سخت است. مشکل دیگری که وجود دارد، ارسال به ایران است. با بهره گیری از از خدمات ایرانیکارت می توانید از آمازون با کارت شتاب و دریافت خرید کنید.

س از این که خرید از آمازون شما انجام گرفت، معمولاً زمانی حدود 40 تا 90 طول خواهد کشید تا کالای شما در ایران به شما تحویل داده شود. خرید از سایت آمازون و ارسال به ایران از خدمات سایت واسط خرید از آمازون ایرانیکارت است.

تحویل کالا از آمازون

خرید از آمازون دبی

در سال های اخیر وبسایت سوق از جمله سایت های خرید آنلاین محبوب در خاورمیانه بوده که دفتر آن در دوبی امارات متحده عربی و در دیگر کشورهای منطقه مانند؛ اردن، مصر، عربستان و کویت شعبه تاسیس کرده است. فروشگاه آنلاین سوق یک سایت واسط خرید از آمازون است که تنوع و دسته بندی های بسیار متنوعی دارد و تقریبا همه کالاهای مورد نیاز برای یک فرد را تامین می کند.

جمع بندی

سایت آمازون یکی از فروشگاه های عظیم اینترنتی است که انواع کالاها در آن یافت می شود. بسیاری از ایرانیان تمایل دارند از این سایت خرید کنند، اما به دلیل تحریم ایران و عدم ارسال کالا به کشورمان، این امکان برای ایرانیان فراهم نیست. سایت واسط خرید از آمازون بهترین گزینه است. سایت واسط خرید از آمازون به راحتی کالای مورد نظر شما را خریداری کرده و درب منزل به شما تحویل می دهد. سوق، علی اکسپرس و غیره از جمله سایت های واسطه هستند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب