کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

سایت نوبت دهی

286 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 04 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

سامانه نوبت دهی اینترنتی

پزشکان از سلامت مردم محافظت می کنند و به این دلیل، نباید فاصله‌ای بین آن ‌ها و متقاضیان خدمات پزشکی به وجود آید. همان طور که می دانید جمعیت کشور ایران افزایش یافته و دنیای کنونی آلودگی های زیادی دارد و تعداد نیازمند سرویس‌های پزشکی نیز هر روزه پیشرفت می کند. به همین علت، می‌توان از ظرفیت‌های الکترونیکی موجود استفاده نمود و در کوتاه ترین زمان ممکن، ملاقات پزشک و بیمار را امکان پذیر نمود. اگر شما به طبابت مشغول باشید؛ به احتمال زیاد وقت زیادی برای مریض دیدن و انجام کارهای متفرقه مطب ندارید. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم سامانه نوبت دهی اینترنتی خود را فعال نموده تا با کم کردن از حواشی، روی امور پزشکی خود تمرکز کنید. لازم به ذکر است که شما می توانید برای بهره گیری از خدمات پزشکی همچون کامپوزیت دندان ، ارتودنسی ، چشم پزشکی و غیره به راحتی و بدون استرس با رزرو نوبت آنلاین از خدمات دکتر آنلاین استفاده نمایید. از جمله مزایای سامانه نوبت دهی اینترنتی می توان به رضایت بیمار، پیگیری خودکار، حسن شهرت، منتظر نماندن بیمار برای دیدن شما، نوبت دهی 24ساعته و غیره اشاره کرد. 

سامانه نوبت دهی

سامانه نوبت‌دهی به انگلیسی (Queue management system) نامیده می شود دارای نام های دیگری چون سامانه مدیریت صف، سیستم مدیریت الکترونیکی صف، سیستم صف یا سیستم نوبت‌دهی الکترونیکی است، یکی از نوآوری ها در زمینه خودکارسازی بوده که با به‌کارگیری این سیستم، صف فیزیکی به مفهوم سنتی آن به طور کامل حذف شده و صف مجازی به شکل نرم ‌افزاری و ارتقا یافته تشکیل و کنترل می گردد.

از سیستم مدیریت صف جهت کنترل نمودن صف ‌ها استفاده می‌ شود؛ صف‌ هایی از انسان‌ها در موقعیت ‌ها و مکان‌های گوناگون در یک گستره صف مانند. پروسه تشکیل و گسترش صف تحت عنوان نظریه صف شناخته می ‌شود. سیستم‌ های نوبت ‌دهی راه حلی مناسب برای نظم دهی به صف ‌ها در مکان هایی نظیر بانک ها، دفاتر خدمات گردشگری، مراکز پزشکی، دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰)، بیمارستان ها، کلینیک ها و غیره  است.

سایت نوبت دهی بیمارستان 29 بهمن تبریز

بیمارستان 29 بهمن تبریز با راه اندازی سایت نوبت دهی توانسته ترتیبی دهد تا همه کسانی که قصد مراجعه به پزشک دارند به راحتی نوبت بگیرند و ویزیت شوند. در این سایت مشخصات پزشکان و یک بیوگرافی کلی از آن ها به همراه عکس پزشکان قرار داده شده است تا بیماران بتوانند به راحتی نوبت خود را رزرو نمایند.

سایت نوبت دهی

سایت نوبت دهی پزشکان

این سیستم مطابق با نیاز دقیق پزشکان و مراکز درمانی طراحی می شود. تفاوتی ندارد یک پزشک باشد یا کلینیک یا بیمارستان، بااهمیت ترین هدف این سیستم تمرکز بر روی رفع نیاز نوبت دهی و جذب بیمار از طریق بستر های هوشمند است که توانسته اعتماد بسیاری از پزشکان را به خود جلب نماید. سایت نوبت دهی دکتر در واقع یک مجموعه سیستم پردازشی روی اینترنت (آنلاین) است که بر اساس سیاست های مراکز پزشکی، طراحی می گردد و کاربران (بیماران) را از حضور و زمان سرویس دهی پزشکان آگاه می گرداند. سپس کاربران (بیماران) تاریخ مد نظر خود را به منظور حضور در مطب پزشک انتخاب نموده و مبلغ حق ویزیت را به صورت آنلاین پرداخت می کنند.

رزرو نوبت

برای اینکه بتوانید به صورت اینترنتی نوبت خود را از پزشک مورد نظرتان رزرو نمایید باید وارد سایت شده و با توجه به سیستم نوبت دهی آن، مراحل رزرو خود را طی کرده و تارخ نوبت خود را ثبت نمایید. شما می توانید از  هر کدام از پزشکان عمومی و متخصصان نوبت بگیرید و در تاریخ مورد نظر مراجعه نمایید.

رزرو نوبت دکتر

سامانه نوبت دهی این حسن را دارد که به همه کاربران کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان و بدون پرداخت هیچگونه هزینه اضافی، رزرو نوبت دکتر خود را انجام دهند؛ به تعبیر دیگر شما با بهره گیری از سامانه نوبت دهی از مزایای زیر برخوردار خواهید شد:

  • رزرو نوبت دکتر و عدم نیاز به حضور در مطب و یا بیمارستان
  • عدم انتظار در صف های طولانی
  • عدم امکان ضایع شدن حق بیماران به علت رعایت نشدن نوبت
  • تعیین دقیق زمان نوبت دهی و عدم اتلاف وقت
  • مقرون به صرفه بودن از نظر مالی و زمانی
  • قابلیت رزرو نوبت فقط با استفاده از یک تلفن همراه

سامانه نوبت دهی

نوبت دهی آنلاین

امروزه نوبت دهی حضوری جای خود را به نوبت دهی آنلاین داده و خیلی زود گسترش پیدا کرده است. علت اصلی فراگیر شدن نوبت دهی آنلاین دکتر جلوگیری از اتلاف وقت و مشکل بودن ارتباط پزشک و بیمار بوده است. از سوی دیگر برای پزشکان، انگیزه اصلی کاهش وابستگی به کارکنان مطب و تمرکز نیروها روی خدمات صرف پزشکی است. به همین دلیل، امروزه هم بیمار و هم پزشک تمایل دارد سرویس را به صورت اینترنتی مدیریت نماید.

نوبت دهی آنلاین بسیار مورد توجه بیماران و پزشکان قرار گرفته و نظم زیادی را به ارمغان آورده است. نوبت دهی آنلاین به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارد جای نوبت دهی حضوری را گرفته است از جمله مزایای نوبت دهی آنلاین می توان به رضایت کامل از خدمات، کاهش هزینه ‌ها، دامنه گسترده انتخاب برای بیمار، مارکتینگ و برندینگ برای پزشک، دریافت و ارائه نوبت در زمان دلخواه اشاره کرد.

جمع بندی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و مشغله زیاد مردم و ترافیک های زیاد خیابان ها، سامانه نوبت دهی اینترنتی راه اندازی شده و کمتر کسی برای گرفتن نوبت به صورت حضوری مراجعه می کند. نوبت دهی آنلاین مزایای زیادی دارد که هم رضایت بیمار و هم مدیریت وقت پزشکان را به دنبال دارد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب