Loading List Items...

ساعت ایستاده

572 نفر تا الان از این صفحه مربوط به کسب و کار بازدید کرده اند
درج شده در روز یکشنبه, 16 آذر,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
3.3

حتی در گذشته نیز استفاده از ساعت های کلاسیک مرسوم بوده و در منازل پدربزرگ ها به وفور به کار می رفت. همان ساعت های کلاسیک جذاب امروزه با عنوان ساعت های ایستاده مجددا پا به عرصه وجود گذاشته اند. شاید جالب باشد تا بدانید ساعت ایستاده نخستین بار در کشور انگلیس به وسیله یک ساعت ساز پرآوازه به نام ویلیام کلمنت در سال ۱۶۷۰ ساخته شد. همین کشف و اختراع گام مثبت و تحول آفرینی در طراحی ساعت بود. نخستین ساعت با کمک ماشینی و با وجود یک پاندول ساخته شد که در هر ثانیه یک بار در قسمت مجزا که کابینی بود به حرکت نوسانی خود ادامه می داد. پس از ۳۵۰ سال که از ساخت ساعت های ایستاده می گذرد تغییراتی در طراحی آن پدیدار شده است و در حال حاضر نماهای متفاوت و بی نظیری دارند.در ضمن برای خرید میز و صندلی می توانید به بورس خرید و فروش میز و صندلی محل زندگی خود مراجعه کرده یا از طریق وب سایت های معتبر خرید آنلاین میز و صندلی را انجام داده در این فروشگاه ها انواع  خرید میز و صندلی مطالعه ، تاشو ، حیاط ، اداری ، پلاستیکی ، ناهار خوری و ... را می توانید با بهترین کیفیت و قیمت به آسانی تهیه کرد.

 

ساعت ایستاده

پیش از آن که تصمیم به تهیه ساعت ایستاده بگیرید به خوبی بررسی کنید و نظر نهایی خود را راجع به مکان قرارگیری آن بگیرید. از هر نظر بررسی کنید که آیا مکان انتخاب شده، جای صحیحی است؟ در صورتی که مکان آن نادرست بود تغییرش دهید.
فروشنده فروشگاه ساعت «ول مید کلاک» به نام نداینگبرمن اعتقاد دارد:《ساعت‌های ایستاده چوبی شبیه به انسان ‌ها هستند، این ساعت ها برای اتاق ‌های نشیمنی مناسب هستند که از هر نظر زندگی در آن راحت و مناسب باشد، اتاق ‌های نشیمنی که نه خیلی گرم و نه خیلی سرد باشند، رطوبت کافی داشته و خشک نباشد. علت این موضوع این است که این نوع از ساعت‌ ها در برابر تغییرات دما و رطوبت بسیار حساس هستند. امکان دارد خیلی از وسایل ظریف نیز صدمه ببیند و چوب آن ورم کرده یا دچار ترک خوردگی شود.》
توجه داشته باشید گذاشتن ساعت های ایستاده در مقابل ورودی راهرو که بنا است هوا از آن قسمت جا به جا شود کار نادرستی است. به طور معمول از این نوع ساعت ها در طبقه های همکف استفاده می شود علت این موضوع نیز وزن زیاد و ابعاد قابل توجه آن است. به علت ارزش زیاد این محصولات غالبا از آن ها در اتاق نشیمن، سرسرا و یا اتاق مطالعه که عمومیت بیشتری دارند، استفاده می شود. ساعت های ایستاده بیشتر از این که به عنوان یک ساعت نگه داری شوند، حکم دکور دارند. جذابیت اثرگذار و طراحی بی نظیر این ساعت ها موجب شده تا همه از آن به عنوان دکور استفاده کنند. ساعت های ایستاده در ابعاد و اوزان مختلفی طراحی، تولید و به بازار ارائه شده است.
ساعت‌های ایستاده چوبی

ساعت ایستاده برنز


همان طور که از نام این ساعت پیداست قاعدتا باید از فلز برنز ساخته شده باشد. ولی حقیقت امر این است که آن ها ترکیبی از آلیاژ برنز هستند. برای کاهش قیمت محصولات تولیدی در ترکیب آنها فلزات کم قیمت تر هم استفاده می شود. ساعت های برنزی به دلیل متریال استفاده شده از ساعت های ایستاده چوبی با ارزش تر هستند. به طور معمول قیمت ساعت های ایستاده به میزان برنز به کار رفته ارتباط داشته و بر همان اساس تعیین می گردد. در اصطلاح دیگر هر قدر ساعت ایستاده شما ابعاد بیشتری داشته باشد و هم چنین میزان برنزی که در آن به کار رفته درصد خالص بودنش بالاتر باشد طبیعتا گرانتر نیز خواهد بود.

 

ساعت ایستاده برنز

توصیه طراحان دکوراسیون در دکوراسیون های کلاسیک

به طور کلی طراحان دکوراسیون و معماران دکوراسیون داخلی از ساعت های ایستاده برنزی در خانه های سلطنتی و وسیع که مدل چیدمان آن از سبک کلاسیک و سنتی پیروی می کند، به کار می برند. یکی از مواردی که نیاز است به آن توجه بیشتری داشته باشید این است که ساعت های ایستاده برنزی برای آن که بتواند خودنمایی کنند نیاز به فضای وسیع تری دارند، در این صورت چشم انداز جذاب تری خواهند داشت. چنان چه فضای لازم برای به کار بردن این ساعت جذاب را ندارید بهتر است قید آن را بزنید.
چنان چه ترجیح می دهید از مبلمان های طلایی با پایه ها و تکیه گاه های طلایی در منزل داشته باشید بهتر است تا آن ها را با ساعت برنزی تان ست کنید. می توانید بوفه و استند را سبکی معادل سبک ساعت برنزی انتخاب کنید تا هماهنگی آن ها موجب جذاب تر شدن دکوراسیون شود.
فراموش نکنید که این سبک از ساعت ها را به طور معمول در خانه هایی با سبک مدرن و اسپورت استفاده نمی کنند زیرا هارمونی کافی برای ست شدن با دیگر وسیله ها را ندارد. چنان چه از این سبک ساعت ها برای منازلی که دکور کلاسیک و سنتی دارند، تهیه شوند بسیار جذاب و گیرا خواهند بود .

ساعت ایستاده جدید

یکی از وسایلی که داشتن آن الزام آور بوده و خانه بدون وجود آن از یک وسیله کاربردی محروم است، ساعت ایستاده محسوب می شود. چنان چه بتوانید یک ساعت اصولی را انتخاب کنید، بر جذابیت بیشتر دکوراسیون منزل تان خواهید افزود. ساعت ها انواع مختلفی دارند یکی از انواع ساعت ها، ساعت ایستاده است. با روش های مختلفی می توانید بهترین ساعت را انتخاب کنید. بهترین ساعت آن ساعتی است که بیشترین هارمونی را با دکوراسیون داخلی شما داشته باشد.

 

ساعت ایستاده جدید

نکته جالب و حائز اهمیت این است که در قدیم از ساعت های کلاسیک بیشترین استفاده و بهره برداری صورت می گرفت، ساخته ساعت باعث شد تا جنبشی عظیم در حوزه ساعت سازی آغاز شود، که آن ساعت های قدیمی به ساعت های پدر بزرگ معروف شدند. در حال حاضر با ایجاد تغییرات جزئی به آن ها به ساعت های ایستاده تبدیل شده اند.

ساعت ایستاده سفید

بیشتر افراد ساعت های ایستاده را به اسم ساعت های کنار سالنی می شناسند، در کل نام های زیادی به آن اطلاق می گردد در کل اگر به هر نامی که آن را می شناسید حتما یک دلیل قاطع برای خرید این ساعت جذاب شما را به فروشگاه های فروش ساعت می کشاند تا به آرزوی دیرینه خود یعنی خرید ساعت ایستاده برسید.

ساعت ایستاده سفید

گفتنی است امروزه ساعت های کنار سالنی تنوع بسیار زیادی را دارند و در هر فروشگاه تعداد بسیار متنوعی را بتوان از آن ها مشاهده کنید. برخی از فروشگاه ها نیز در اقدامی جالب توانسته اند فروش ساعت های ایستاده خود را به صورت آنلاین و برخط انجام دهند. فروش به این شیوه می تواند برای مشتریان با سهولت بیشتری انجام شود و هم چنین صاحبان این نوع از کسب و کارها می توانند به راحتی کار خود را گسترش دهند.
جذابیت بی نظیر ساعت های پاندول دار باعث شده برای شنیدن صدای آن وقت خود را به آن اختصاص دهیم، صدای ساطع شده از این ساعت تمام خاطره های گذشته را برایمان زنده می کند. گوش دادن به ساعت پاندول دار ایستاده موجب تلطیف شدن روح فرد خواهد شد. صدای پاندول ناخودآگاه ما را عالم کودکی می برد زمانی که فقط بازی کردن مهم بود نه گذر عمر! می توان ساعت ها کنار ساعت پاندول دار نشست و جذابیت های بی نظیر آن را به تماشا نشست.
راجع به امکانات بیشتر سبک ها نمی توان اطلاعات جامعی در اختیار گذاشت زیرا هر کدام از ساعت ها در سبک و نوع خاصی طراحی شده اند. با ورود ساعت های ایستاده مدرن به بازار و طراحی ساعت های ایستاده جدید امکانات این سبک ها نیز دستخوش تحولات بسیاری شده است.در ضمن اگر قصد خرید میز ناهار خوری سلطنتی ، میز ناهار خوری فلزی و ... ارزان قیمت هستید می توانید با مراجعه به وب سایت های خرید اینترنتی میز و صندلی غذاخوری به راحتی از قیمت ها مطلع شده و خرید خود را به راحتی انجام دهید.

ساعت ایستاده ارزان

ساعت ایستاده های ارزان قیمت در نقطه مقابل ساعت های ایستاده سلطنتی قرار دارند. ساعت های با بدنه پلاستیکی جزء ارزان ترین سبک ساعت ایستاده است. چنان چه دوست دارید از جذابیت یک ساعت ایستاده در منزل تان بهره ببرید می توانید از این سبک از ساعت های ارزان قیمت تهیه کنید. درست است که از نظر کیفیت به نوع چوبی و یا برنزی نمی رسد ولی انتظار شما را از یک ساعت ایستاده برآورده می سازد. وزن این ساعت ها بسیار پایین تر از سایر مدل ها است، بنابراین سعی کنید جایی را برای آن در نظر بگیرید تا کوچکترین خطری آن را متوجه نسازد.

ساعت ایستاده فانتزی

امروزه شاهد آن هستیم که سبک های بی نظیری از میز تلویزیون وارد بازار ایران شده است، علاوه بر سبک های قدیمی ساعت ایستاده، سبک های جدید نیز به فروش می رسند. ساعت های ایستاده مدرن فضای کمی را اشغال می کنند و با دکوراسیون های مدرن مطابقت دارند. با تهیه این سبک از ساعت می توانید هارمونی لازم را به وجود آورید.
هر چند که بعضی از مدل های ساعت ایستاده مدرن تنها یک پایه دارند و ساعت بزرگی روی آن پایه قرار داده شده است. این سبک از ساعت های ایستاده که فانتزی هستند در دکوراسیون بسیاری از خانه ها به کار برده می شود.

 

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنیدانتخابگر پوسته