کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

سئو

293 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 02 تیر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به همین جهت در این مقاله سعی می کنیم در مورد مفهوم بهینه سازی و موضوعات پیرامون آن با شما صحبت کنیم.

سئو چیست؟

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی یکی از اموری است که امروزه افراد بسیاری در آن فعالیت می کنند. موفقیت در این امر نیازمند داشتن مهارت های مختلفی است. یکی از این مهارت ها، بالابردن SEO سایت است. کسانی که توانایی افزایش SEO سایت خود را دارند، می توانند در بازاریابی آنلاین گوی سبقت را از حریفان خود بربایند. اما واقعا SEO سایت چیست و چرا موجب رونق کسب و کارهای اینترنتی می شود؟

SEO مخفف عبارت "Search Engine Optimization" است که به معنای «بهینه سازی موتور جستجو» در فارسی است. منظور از بهینه سازی دستکاری موتورهای جستجو از جمله گوگل از طریق روش های غیراخلاقی نیست بلکه باید به طریق درست و اصولی صورت گیرد. برای بالابردن SEO باید مجموعه ای از روش ها را برای تغییر استراتژیک سایت اعمال کرد. سایت هایی که بهینه سازی خوبی دارند، در صفحات اول و دوم موتور جستجو با سرچ کلمات کلیدی دیده می شوند.

سئو چیست؟

می توان گفت که هدف سئو این است که برای به دست آوردن مکان بالا در نتایج موتور جستجو و افزایش ارتباط بین صفحات و کلمات کلیدی سرچ شده توسط کاربران، به وب سایت ها کمک کند. بهینه سازی سایت بستگی به مورد استفاده قرار گرفتن کلمات کلیدی توسط کاربران دارد. برای به نتیجه رسیدن این بهینه سازی نیازمند به دانش و زمان لازم جهت اعمال روش های درست در جهت آن است.  

خدمات سئو

خدمات بهینه سازی سایت یا خدمات SEO یکی از اموری است که برخی از شرکت ها به طور تخصصی در آن فعالیت می کنند. افراد یا شرکت هایی که سایتی برای خود طراحی کرده یا قصد طراحی آن را دارند به این شرکت ها مراجعه کرده و سایت خود را در اختیار آنها قرار می دهند. این شرکت ها نیز با کمک تعدادی از کارشناسان ماهر، در جهت طراحی یا بهینه سازی موتور جستجوی سایت ها اقدام می کنند. هنگامی که سایت ها در سرچ کلمات کلیدی خود به جایگاه بالایی برسند، قدم بعدی آنها حفظ این جایگاه است.  

خدمات سئو سایت در واقع فعالیت های انجام شده در داخل و خارج سایت ها است که با هدف قرار گرفتن کلمات کلیدی سایت مورد نظر در صفحات اول موتور جستجو و حفظ جایگاه آن انجام می شود. تا هنگامی که سایت ها وجود دارند باید خدمات SEO نیز وجود داشته باشد. بررسی بهینه سازی سایت توسط سئوکار انجام می شود. در صورتی که وب سایت مورد نظر نیازمند بهینه سازی موتور جستجو باشد، کارشناسان در جهت آن اقدام می کنند. این خدمات به دو نوع تقسیم می شوند که در ادامه به آنها می پردازیم.اگر قصد طراحی سایت دارید و می خواهید برای فروشگاه یا شرکت خود طراحی وب انجام دهید می توانید از طریق شرکت طراحی سایت معتبر انواع وب سایت مانند: طراحی سایت خدماتی ، فروشگاهی ، معماری ، صرافی ، طراحی سایت شرکتی و ... را سفارش طراحی سایت دهید و همچنین می توانید از هزینه طراحی سایت و امکانات وب سایت مورد نظر خود از این طریق مطلع شوید.

انواع خدمات سئو

چنانچه گفتیم بعضی از شرکت ها جهت بهینه سازی سایت فعالیت می کنند. شما می توانید با سفارش SEO به شرکت های معتبر رتبه وب سایت خود را افزایش دهید. شرکت های این خدمات باید از طریق خدمات SEO سفید وب سایت شما را ارتقا دهند. خدمات سفید SEO یا کلاه سفید به کلیه فعالیت هایی گفته می شود که مطابق قوانین موتورهای جستجو صورت گرفته است. در این نوع خدمات از روش های غیر معمول و غیراخلاقی استفاده نمی شود و  ماندگاری اثرات آنها بالا است.

خدمات دیگری در جهت سئو سایت صورت می گیرد که به آن خدمات کلاه سیاه گفته می شود. بهینه سازی سایت در این روش غیراخلاقی یا نامتعارف بوده و بر خلاف قوانین موتورهای جستجو است. با این روش ممکن است مدت زمانی رتبه وب سایت مورد نظر ارتقا یابد و ترافیک به سمت آن هدایت شود؛ ولی بعد از مدتی به جایگاه اصلی خود برمی گردد. اگر رتبه وب سایتی به روش کلاه سیاه افزایش یابد؛ در صورت آگاهی موتورهای جستجو از این خلاف قانون، آن وب سایت را جریمه می کنند.

قیمت خدمات سئو

خدمات SEO شرکت ها دارای قیمت های مختلفی است و این هزینه ها به آسانی و سختی کلمات کلیدی و تعداد آنها بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت خدمات SEO وب سایتی که با کلمات کلیدی آسان و تعداد کم دارای رتبه بالایی در موتور جستجو می شود ارزان تر از وب سایتی است که با کلمات کلیدی سخت با تعداد زیاد به همان رتبه می رسد. یکی دیگر از عواملی که بر قیمت خدمات SEO تأثیر می گذارد، نوع وب سایت است. قیمت این خدمات را معمولا با ابزاری به نام Google Planner اندازه گیری می کنند.

خدمات سئو

افرادی که با خدمات SEO سروکار دارند می توانند با این ابزار میزان سرچ کلمات کلیدی را در طول یک ماه اندازه گیری کنند.

جمع بندی

سئو که به معنای بهینه سازی موتور جستجو است با هدف بالابردن رتبه وب سایت در هنگام جستجوی کاربران در گوگل یا هر موتور جستجوی دیگر صورت می گیرد. افرادی که می خواهند برای خود سایتی داشته باشند می توانند به شرکت های طراحی سایت مراجعه کنند. در صورت سفارش SEO به این شرکت ها، کارشناسان رتبه وب سایت را نیز افزایش می دهند.

 

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب