کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

زمین در روستای کندر

463 بازدید
درج شده در روز شنبه, 23 اسفند,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
5.0

حتما آگهی های زیادی در مورد خرید و فروش ملک و زمین در روستای کندر شنیده اید؛ اما گر نمی دانید روستای کندر کجاست و چرا تا این حد محبوب شده است، باید گفت روستای کندر در 22 کیلومتری شمال شرق شهر کرج و در 7 کیلومتری جاده کرج چالوس قرار دارد. این روستای زیبا پر از لاله های رنگی است که انگار تکه ای از بهشت را به نمایش گذاشته است. دشت لاله های کندر در میان کوه های سر به فلک کشیده البرز و در منطقه ای بسیار خوش آب و هوا قرار گرفته است. به همین دلیل است که خرید و فروش زمین در روستای کندر بسیار رونق یافته است. اگر قصد خرید یا فروش ملک یا زمین در این روستا را دارید، پیشنهاد می کنیم متن زیر را از دست ندهید.

زمین در روستای کندر

روستای کندر کجاست؟

روستای کندر در جاده چالوس قرار دارد. فاصله آن تا کرج چند ساعت است و به دلیل همین نزدیکی به تهران و کرج ساخت و ساز ویلا در آن رونق بسیاری یافته است. این روستا در اصل یکی از جاهای دیدنی کرج محسوب می شود. دشت لاله های روستای کندر و گلستان های طبیعی آن مهمترین ویژگی های طبیعی این روستا محسوب می شوند. دشت لاله های این روستا سوژه بسیار خوبی برای عکاسی است البته به شرطی که در فصل بهار به آنجا سفر کنید. دیدن باغات میوه مانند گیلاس و گلابی نیز خالی از لطف نیست.

مردم روستای کندر اغلب کشاورز بوده و زن های روستا در بافت قالی مهارت بسیاری دارند. این منطقه بکر و خوش آب و هوا مدتی است که برای املاکی ها جنبه تجاری پیدا کرده و فروش زمین و ملک در آن رونق یافته است. خوشبختانه تاکنون گزارشی مبنی بر ساخت و سازهای غیر اصولی و غیر قانونی در روستا و اطراف آن مشاهده نشده است، با این وجود بهتر است قبل از خرید یا اجاره ملک در روستای کندر حتما تحقیقات اساسی و مهم را انجام داده و از قانونی بودن معامله اطمینان حاصل کنید.

چگونه جواز ساخت ویلا در روستای کندر را دریافت کنیم؟

شاید برایتان سوال باشد که آیا ساخت ویلا در روستای کندر مجاز است؟ ساخت ویلا در این روستا مانند هر جای دیگری نیاز به کسب جواز دارد. اگر زمین شما در حریم جاده، رودخانه یا مراتع نباشد، می توانید به کمک مشاورین املاک یا سازمان های مربوطه، اقدام به کسب جواز برای ساخت ویلا در روستای کندر کنید.

قیمت زمین در روستای کندر چقدر است؟

قیمت زمین در کندر بستگی به مسائل زیادی دارد. در ادامه می توانید با برخی از این عوامل آشنا شوید:

 • نزدیکی به جاده اصلی
 • نما یا ویو آن
 • نبود مشکلات قانونی در سابقه خرید و فروش
 • شیب زمین
 • امکانات زمین
 • متراژ
 • میزان نزدیکی به روستا
 • زمان خرید
 • سال ساخت

چگونه جواز ساخت ویلا در روستای کندر را دریافت کنیم؟

دسترسی از تهران به روستای کندر چگونه است؟

گفتیم که این روستا به دلیل نزدیکی به تهران است که بسیار مورد توجه پایتخت نشینان قرار گرفته است؛ اما از چه راهی می توان از تهران به کندر رسید و چند ساعت به طول می انجامد؟ از مرکز تهران تا روستا در یک عصر شلوغ چیزی حدود یک ساعت و 35 دقیقه راه است؛ یعنی حدودا 55 کیلومتر، اتوبان همت به سمت غرب را تا اتوبان خرازی ادامه دهید تا به جاده چالوس برسید. در دوراهی جاده چالوس و جاده فرعی کندر به جاده کندر پیچیده و این جاده را آنقدر ادامه دهید تا به جاده امام زاده برسید. روستای کند در مسیر شما قرار دارد.

ویژگی بهترین ویلا های روستای کندر

اگر به دنبال خرید یا اجاره بهترین ویلاها در روستای کندر هستید، سری به املاکی که در نیازیتو معرفی شده اند بزنید، این املاک از بهترین و معتبرترین املاک تهران و کرج هستند که دارای موارد بسیار خوبی در روستای کند برای خرید یا ساخت و سازاند. ویژگی ملک خوب از دیدگاه خریدار به شرح زیر است:

 • ملکی که دارای درختان میوه مختلفی باشد
 • دارای سهمیه آبیاری و استخری برای ذخیره آب باشد
 • ملک باید دارای برق و گاز و تلفن باشد
 • دارای 4 دیوار بتنی به ارتفاع 2500 متر باشد
 • در روستا واقع شده و یا نزدیک به جاده باشد
 • در ارتفاعات خوش آب و هوا قرار گرفته باشد و دور از همهمه توریست ها باشد
 • دارای تخفیف پای معامله باشد
 • مشکلات قانونی نداشته باشد

اگر این مشخصات برای شما مقبول نیست، می توانید مشخصات مدنظرتان را در سامانه های املاک ثبت کرده و از طریق املاک آنلاین بهترین زمین یا ملک را در روستای کندر خریداری یا اجاره کنید. در این جا نیز به اهمیت اسناد قانونی اشاره کرده و یادآور می شویم که خرید و فروش ملک کار تخصصی است و باید قبل از اقدام حتما با متخصصین این امر مشورت کرده و اطلاعات کافی و لازم را کسب کنید.

ویژگی بهترین ویلا های روستای کندر

جمع بندی

خرید زمین در روستای کندر، بسیار رایج شده است. علت این امر نزدیکی این روستا به پایتخت و کرج است. البته نمی توان از طبیعت بکر، باغات میوه و آب و هوای فرح بخش آن صحبت نکرد. روستای کندر با لاله های رنگین و دامنه های پر از شقایق اش به معروفیت چشمگیری رسیده است. این روستا تنها برای کسانی که قصد ساخت ویلا دارند جذاب نیست بلکه برای عکاسان نیز طبیعتی بکر و جذاب است. همچنین اگر به فکر خرید زمین برای سرمایه گذاری هستید گزینه های دیگر مانند بازسازی ساختمان و بازسازی ویلای قدیمی گزینه های خوبی می توانند باشند.اگر قصد خرید یا ساخت ویلا در کندر را دارید، قیمت زمین در روستای کندر را می توانید از املاک معتبری که در نیازیتو معرفی شده اند جویا شوید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب