کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

زاویه سازی صورت

123 بازدید
درج شده در روز شنبه, 24 مهر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

عدم انجام عمل زاویه سازی صورت

در همین ابتدای کار بهتر است به شما یادآوری کنیم که برخی از افراد نمی‌توانند از عمل زاویه سازی چهره استفاده کنند؛ چراکه به هیچ عنوان زاویه‌سازی چهره نتیجه قابل قبولی برای این افراد در بر نخواهد داشت. همانند آن دسته از عزیزانی که صورت آن‌ها چاق و یا خیلی لاغر است که به هیچ وجه  این دسته از افراد بهتر است به زاویه سازی صورت حتی فکر نکنند. اگر پوست شما دچار افتادگی است، شاید این عمل نتوانند نتیجه دلخواه شما را به ثمر برساند. البته فک پایین بیش از حد کوچک باشد و یا گونه بسیار کوچکی داشته باشید، احتمالا از این عمل اگر استفاده نکنید صورت شما زیبایی خود را بیشتر حفظ کند، اما بینی بزرگ نیز باعث می‌شود تا عمل زاویه سازی صورت نتواند آن‌چنان که باید و شاید جذابیت خود را به نمایش بگذاند و برخی از افراد نیز به خاطر داشتن گردن چاق خود از انجام این عمل منصرف می‌شوند.

روشهای گوناگون مادلینگ چهره

عدم انجام عمل زاویه سازی صورت

روش‌های گوناگونی برای انجام عمل زاویه سازی صورت وجود دارد مانند:

1. مادلینگ چهره با تزریق ژل

2. مادلینگ چهره با تزریق چربی

3. مادلینگ چهره با نخ

4. مادلینگ چهره با بوتاکس

5. مادلینگ چهره با تزریق فیلر

6. مادلینگ چهره با جراحی

هر کدام را ما با توضیحات مختصر در این مقاله برای شما به صورت شفاف بیان می‌کنیم.

1. مادلینگ چهره با تزریق ژل

چنانچه به دنبال روشی هستید که در آن جراحی خاصی انجام نپذیرد، ما به شما زاویه سازی صورت با تزریق ژل را پیشنهاد می‌کنیم؛ چرا که تنها قسمت مورد نظر را با تزریق مقداری ویژه برای شما از ژل پر می‌کنند. البته میزان ژلی که برای صورت شما مورد استفاده قرار می‌گیرد بسیار نکته مهمی است و به همین دلیل است که، شما باید حتما به فردی متخصص و با تجربه و قابل قبول در این زمینه مراجعه کنید.

حتی استفاده از ژل‌هایی که درجه چندم هستند و نامرغوب به حساب می‌آیند صددرصد می‌توانند آسیب‌های جبران‌ناپذیری را به صورت شما وارد آورند و به همین دلیل، باید به یک کلینیک کاربلد و حرفه‌ای در این زمینه مراجعه کنید. یکی از بدترین و ناخوشایند‌ترین عوارض تزریق ژل نامرغوب عدم تقارن صورت است که البته عفونت و کبودی تنها گوشه‌ای از عوارض آن به حساب می‌آید.

2. مادلینگ چهره با تزریق چربی

اما روش دیگر در مادلینگ چهره با تزریق چربی است که یکی از پرطرفدارترین روش‌ها برای زاویه سازی صورت به شمار می‌آید که شما بدون هیچ‌گونه عارضه خاصی و حتی به شکل سرپایی به راحتی می‌توانید چربی مورد نظر را تنها از یک قسمت خاص بدن خود گرفته و ناحیه مورد نظر صورت تزریق کنی. این روش تا امروز عارضه و آسیب خاصی را از خود نشان نداده است؛ چرا که چربی از بدن شما گرفته می‌شود و صددرصد سازگاری آن کاملا مطمئن است و همچنین به راحتی تا چندین سال می‌توانید از ماندگاری آن به نحو احسن استفاده کنید و مطمئن باشید.

3. مادلینگ چهره با نخ

روشهای گوناگون مادلینگ چهره

روش مادلینگ چهره با نخ از جمله روش‌های کم عارضه نیز محسوب می شود که نتیجه آن را به راحتی در لحظه می‌توانید مشاهده کنید. البته پزشک شما باید پزشک ماهری باشد تا بتوانند ورود و خروج نخ را بر روی صورت شما به راحتی مشخص کرده و به واسطه سوزن‌های نازکی که در اختیار دارد، نخ را به قسمت مورد نظر صورت ورود و در قسمتی که برای زیرسازی مهم است آن را مخفی کند. این عمل باعث کشیدگی پوست می‌شود صد‌در‌صد اگر توسط پزشکی متخصص انجام شود هیچ عارضه خاصی را برای پوست شما به وجود نمی‌آورد.

4. مادلینگ چهره با بوتاکس

مدلینگ چهره با بوتاکس که شما از طریق تزریق به چانه می‌توانید این جراحی را انجام دهید، یک جراحی بدون درد است و قسمت پایین صورت شما یعنی فک شبا تزریق مقداری کشیده دیده می‌شود و آن دسته از عزیزانی که فک مربعی شکل دارند می‌توانند از این روش به نحو احسن استفاده کنند.

5. مادلینگ چهره با تزریق فیلر

تزریق فیلر برای صورت و ناحیه گردن است که می‌تواند باعث تراش فک شود و حالت خاصی را برای افراد به نمایش بگذارد. این روش نیز آسیب خاصی ندارد و بعد از عمل شما می‌توانید به فعالیت‌های روزانه خود بپردازید.

6. مادلینگ چهره با جراحی

اما مادلینگ چهره با جراحی همان‌طور که از نام آن پیداست بیمار باید در اتاق عمل کاملا بیهوش گردد پزشک عملیات برش فک را بر روی فک وی انجام دهد که بعد از پایان عمل قسمتی از فکر بخیه می‌خورد. شما باید بعد از انجام عمل نکات خاصی را مانند انجام فعالیت ورزشی سنگین و هم‌چنین بر روی شکم خوابیدن را به هیچ عنوان انجام ندهید.

سخن پایانی

ما در این مقاله شما را با زاویه سازی صورت صورت آشنا کردیم و هم‌چنین برای شما شرح دادیم چه کسانی نمی‌توانند از این عمل استفاده کنند و آن دسته از عزیزانی که مایل به استفاده مادلینگ چهره هستند با روش ‌های فوق هرچه سریع‌تر نسبت به اینکار اقدام کنند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب