کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

زاویه سازی صورت

536 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 18 اسفند,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

زاویه سازی صورت که یکی از راه های جوان سازی پوست صورت می باشد، چند سالی است که با جذابیت بالای خود توانسته نظر بسیاری از افراد در هر جنسیتی را جلب کند؛ چرا که در این زاویه سازی یک فرم دهی خاص در چانه‌ صورت انجام می گیرد، این عمل به این دلیل است که بسیاری از افراد از چانه‌ خود رضایت کافی نداشته و به همین خاطر فکر می کنند که با زاویه سازی صورت می‌توانند به آنچه که می‌خواهند نزدیک‌تر شوند، اما بهتر است که شما قبل از انجام این کار به تجربه و تخصص پزشک خود مطمئن باشید؛ چرا که اگر این کار با دقت و ظرافت بالا انجام نشود، می‌تواند خسارت‌ های سنگینی را به شما وارد کرده و البته آسیب روحی بدی را به شما تحمیل کند. اگر از آن دسته افرادی هستید که پوست شما دچار افتادگی است و یا صورت چاقی دارید این نوع زاویه سازی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.برای استفاده از خدمات کلینیک زیبایی می توانید از طریق کلینیک پوست و زیبایی انواع خدمات پوست و زیبایی مانند: مزوتراپی ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، لیز مو ، کاشت مو ، زاویه سازی صورت ، افتادگی پلک و ...را دریافت کنید . و به صورت اینترنتی نوبت مرکز زیبایی مد نظر خود را رزرو نمایید.

زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت با دستگاه

در زاویه سازی صورت با دستگاه که شما تنها در یک جلسه می‌توانید این کار را انجام دهید، هیچ گونه عفونت؛ پانسمان و هرنوع عارضه‌ی پوستی را مشاهده نخواهید کرد؛ چراکه به هیچ عنوان به پوست صورت شما هیچ صدمه و لطمه ای وارد نمی شود. البته باید بدانید که در زاویه سازی صورت که عمل با دستگاه انجام می شود، پزشک به صورت غیر تهاجمی چانه‌ی شما را با یک فرم دهی خاص روبه‌رو می کند. خبر خوش برای شما می تواند این باشد که عمل فرم دهی صورت با دستگاه به هیچ عنوان این چنین نیست که شما بخواهید بستری شوید چرا که به شکل سرپایی و در چند ساعت با دستگاه مورد نظر این عمل بر روی صورت شما انجام می شود تا شما نتیجه دلخواه را به دست آورید و به نتیجه رضایت بخشی برسید.

زاویه سازی صورت با دستگاه

ماندگاری زاویه سازی صورت

بسیاری از افراد عمل زاویه سازی صورت انجام می‌دهند و به ماندگاری آن بسیار فکر می‌کنند، اما بهتر است بدانید که در این نوع عمل شما با دو گزینه موقت و دائمی سر و کار دارید؛ که هر کدام با شرایط خاصی همراه هستند. اگر شما بخواهید که گزینه موقت را انتخاب کنید بهتر است بدانید که ماندگاری آن شاید بین شش ماه تا یکسال سپری شود، که البته قیمت آن نسبت به دائمی بسیار پایین تر می باشد. اما در مورد گزینه دائمی بهتر است بدانید که جراحی آن ممکن است با قیمت بالاتری همراه باشد و هم چنین شما باید یک پزشک درست و متبحر را برای اینکار انتخاب کنید؛ البته بستگی به ماده‌ای که برا فرم دهی چانه‌ی شما استفاده می شود، می تواند ماندگاری آن در برخی از موارد بین ۶ تا ۱۲ ماه باشد و برای برخی از موارد دیگر بین ۲ تا ۵ سال ماندگاری خود را نشان دهد. زاویه سازی صورت را می توان به صورت زیر انجام داد: 

  • ماندگاری موقت
  • ماندگاری دائمی

ماندگاری زاویه سازی صورت

قیمت زاویه سازی صورت

برای انجام زاویه سازی صورت باید در ابتدای کار به قیمت و هزینه آن نیز فکر کنید، اما در حالت کلی شما اگر بخواهید که فرم دهی چانه‌ی خود را با تزریق ژل انجام دهید، این گونه هزینه‌ا‌ی جدا برای شما در بر خواهد داشت. اما اگر بخواهید زاویه سازی را به طور موقت انجام دهید قیمت آن به مراتب بسیار پایین تر از زاویه سازی به شکل دائمی می‌باشد؛ چرا که در نوع دائمی عمل پرریسک تری را باید تجربه کنید. هم چنین از مواد قوی تری استفاده می شود؛ پس کاملاً طبیعی است که هزینه ها در این دو روش با یک‌دیگر کاملاً متفاوت می باشد. البته شما در ابتدای کار تنها باید به کیفیت عمل توجه فرمایید چرا که قیمت نمی‌تواند نتیجه خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد.

 

زاویه سازی صورت کشیده

زاویه سازی صورت گرد

افراد با صورت های گرد جذابیت خاص خود را دارند، اما افراد زیادی هستند که دوست دارند چانه‌ آنها فرم خاصی پیدا کند؛ به همین خاطر به زاویه سازی صورت روی می آورند. عمدتا این افراد می‌توانند با استفاده از تزریق ژل چانه خود را به آن شکلی که دوست دارند تغییر دهند؛ چراکه هرچه زاویه سازی صورت با ظرافت بیشتری همراه باشد، صد در صد چهره افراد جوان‌تر به نظر می‌رسد. اما صورت های گرد را می توان با نخ و یا با استفاده از تزریق چربی نیز به فرم مورد نظر نزدیک کرد، اما در هر حالت کلی برای این دسته از افراد تزریق ژل گزینه مناسب تری می باشد.

زاویه سازی صورت کشیده

برای صورت های کشیده میتوان تزریق ژل ویا حتی در مواردی لیفت با نخ یک فرم دهی جالب را در نظر گرفت. در اناتومی صورت کشیده فرد باید با دقت بالا کار خود را انجام دهد؛ چرا که صورت های کشیده عمدتاً باید زاویه سازی صورت آن ها را با تخصص بیشتری انجام داد، تا بتوان تناسب چهره این گونه افراد را با کم کردن ارتفاع چانه به آن چیزی که می خواهند برساند، اما در هر صورت کیفیت کار و نوع تخصص جراح در زاویه سازی صوررت بسیار مهم و حائز اهمیت  است. زیرا صورت مهمترین چهره برای زیبایی شخص به خصوص در خانم ها به حساب می آید.برای استفاده از خدمات زیبایی می توانید از طریق كلينيك زيبايي انواع خدمات پوست و زیبایی مانند: مزوتراپی ، تزریق ژل لب ، تزریق بوتاکس ، لیز مو ، کاشت مو ، جوانسازی پوست ، افتادگی پلک و ...را دریافت کنید . و به صورت اینترنتی نوبت کلینیک جراحی زیبایی مد نظر خود را رزرو نمایید.

جمع بندی

بدون شک زاویه سازی صورت که از عمل های زیبایی در دنیا به شمار می رود، اگر با کیفیت عالی مواد و تجهیزات درست همراه باشد و هم چنین شما به یک پزشک ماهر و متخصص در این کار مراجعه کنید می‌توانید به نتیجه دلخواه و مورد نظر خود برسید. شما اگر چانه‌ای گرد و یا کشیده دارید، به هیچ عنوان نباید نگران فرم دهی صورت خود باشید.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب