کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

ریتارگتینگ

334 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 23 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

تعرفه ریتارگتینگ

همانطور که می دانید هدف گذاری مجدد، در دسته  تبلیغات کلیکی قرار دارد و امروزه بسیاری از سایت ها از این تبلیغات استفاده می کنند. کاربرد این تبلیغات، اینگونه است که شما اگر حداقل یک بار در سایت تبلیغ دهنده رفته باشید و آن را بررسی کرده باشید، شرکت های تبلیغ دهنده این نوع تبلیغات، شما را شناسایی می کنند و اگر در سایت های دیگر وارد شوید، این تبلیغات را دوباره به شما نشان می دهند که این موضوع  ممکن است شما را ترغیب کند تا دوباره به این سایت سر بزنید و شاید بار دوم از این سایت خرید کنید. این تبلیغات، به دو  صورت انجام می گیرد؛ یکی به صورت تبلیغات هدفگذاری مجدد معمولی و یکی به صورت هدف گذاری مجدد محصول؛ که این مدل دوم، نوع پیشرفته تری است که به صورت مستقیم محصولی که دیده اید را به شما نمایش می دهد. تعرفه های مختلفی در سایت های مختلف از این روش تبلیغات وجود دارد که شما می توانید با مراجعه به سایت های ارائه دهنده این تبلیغات، از تعرفه های آنها با خبر شوید و تبلیغات کلیکی سایت خود را شروع کنید.

ریتارگتینگ

ریتارگتینگ چیست

اگر شغل شما فروشندگی پوشاک باشد، قطعاً با این مسئله زیاد برخورد کرده اید که افرادی به مغازه شما می آیند و محصولات شما را زیر و رو می کنند؛ ولی از شما خرید نمی کنند و این مسئله می‌تواند یکی از آزار دهنده ترین مواردی باشد که می تواند شما را به صورت بسیار زیادی ناراحت کند و آزار دهد؛ همین مورد برای صاحبان سایتها هم اتفاق می‌افتد. ممکن است شما همه روزه وارد سایت هایی بشوید و بدون اینکه از آنها خرید کنید، از محصولات شان دیدن کنید و از آن سایت بیرون بیاید؛ اما صاحبان سایت، می توانند از یک راهکار برای جذب شما و ورود دوباره شما به سایتشان استفاده کنند که این راهکار را ریتارگتینگ می نامند. شما در این تبلیغات کلیکی، وقتی به یک سایت بروید و از آن سایت بیرون بیایید، به محض اینکه در سایت دیگر بروید، یکی از محصولات آن سایت که قبلاً در آن بودید برای شما به نمایش گذاشته می شود که می‌تواند یکی از از پرکاربردترین روش های تبلیغات به حساب بیاید.

مزایای ریتارگتینگ

تبلیغات هدف گیری مجدد یا ریتارگتینگ، می تواند تاثیر بسیار زیادی در افزایش مشتری های سایت شما داشته باشد. این تبلیغات، مزیت های بسیار زیادی دارد که از جمله مزیت های آن می توان به هدف گذاری دقیق، افزایش بازدید و بازاریابی، ایجاد ارتباط قوی با مشتریان و بازدیدکنندگان، متمایز بودن از رقبای خود و افزایش نرخ تبدیل اشاره کرد؛ البته از مزایای دیگر این هدف گذاری مجدد، ماندگاری برند یا محصولات شما در ذهن مخاطبان است؛ که این روش، می تواند به مشتری کمک کند که متوجه این موضوع شود که دنبال کدام کالا بوده است و از کدام مراکز خرید کرده است. این یادآوری به مشتری، می‌تواند یکی از مزیت های ویژه این روش از تبلیغات باشد. امروزه اگر وارد سایت های مختلف شویم، متوجه این تبلیغات در این سایت ها میشویم که بسیاری از جستجوهای گذشته ما، نظر ما را در این سایت ها جلب می کند. اگر صاحب سایت هستید، می توانید به راحتی این تبلیغات را روی سایت خود بگذارید و تاثیر چشمگیر آن را در فروش خود ببینید.اگر قصد طراحی سایت دارید و می خواهید برای فروشگاه یا شرکت خود طراحی وب انجام دهید می توانید از طریق شرکت طراحی سایت معتبر انواع وب سایت مانند: طراح سایت حرفه ای ، فروشگاهی ، شرکتی ، معماری ،خدماتی ، صرافی ، طراحی سایت اختصاصی و ... را سفارش طراحی سایت دهید و همچنین می توانید از هزینه طراحی سایت و امکانات وب سایت مورد نظر خود از این طریق مطلع شوید.

اصول ریتارگتینگ

اگر می خواهید بدانید که کدام روش از تبلیغات کلیکی تاثیر بسیار زیادی در افزایش مشتری سایت های ما دارد، باید به شما بگوییم که هدف‌گذاری مجدد، می تواند بهترین راه برای تبلیغات شما و جذب مخاطب باشد. شما می توانید با این روش، محصولات و سایت خود را در سایت های دیگر به مشتری نشان دهید و این کار باعث ترغیب مشتری خواهد شد. برای انجام این کار، شرکت های ارائه دهنده خدمات اینگونه تبلیغات، با استفاده از یک کد که به صورت پیکسلی در بخش های مختلف سایت شما قرار می دهند، باعث می شوند که مراجعه کنندگان سایت شما، این کد را تحت عنوان یک کوکی دریافت کنند و این مراجعه کنندگان اگر به سایت های دیگر بروند، سایت شما و محصولات شما را مشاهده می کنند که یکی از اصل های هدف گذاری مجدد، یادآوری سایت و محصول به مخاطب است.

ریتارگتینگ چیست

جمع بندی

به صورت کلی باید بگوییم که هدف گذاری مجدد در تبلیغات کلیکی، می تواند یکی از بهترین راه ها و روش های تبلیغات و جذب مخاطب برای سایت شما باشد. شما می توانید با مراجعه به شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند، این تبلیغات را روی سایت خود بگذارید و مشتری های خود را افزایش دهید. تعرفه های این تبلیغات، با قیمت مناسب در این سایت ها وجود دارند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب