کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

رنگ فرش جدید

65 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 14 آذر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

امروزه فرش های متنوع زیادی تولید می شود و متناسب با نیاز و سلیقه افراد شاهد تولید انواع فرش در رنگ و طرح های مختلف هستیم. وقتی از رنگ فرش صحبت می کنیم منظور همان رنگ زمینه آن است، یک فرش ممکن است از ترکیب چند رنگ برای گل های آن استفاده شده باشد، اما رنگ زمینه آن معمولا یک رنگ است. رنگ زمینه قسمتی از فرش را شامل می شود که هیچ طرح و نقشی ندارد. برای شناخت رنگ زمینه فرش بهتر است به دو سانتی متر آخر فرش که هیچ طرحی ندارد، نگاه کنید. رنگ فرش جدید که بسیار هم مورد استقبال قرار گرفته فرش طوسی و فرش سرمه ای رنگ است که خیلی خوب با دکوراسیون هماهنگ می شوند. رنگ فرش جدید سرمه ای یک رنگ آرامش بخش است که می تواند دکوراسیون خانه شما را مدرن تر نشان دهد. رنگ سرمه ای یکی از رنگ های سرد است که به دلیل تیره بودن می تواند ارتفاع خانه را کمتر و دیوارها را نزدیک به هم نشان دهد. پذیرایی بزرگ با رنگ فرش جدید سرمه ای می تواند فضا را صمیمی تر و دلنشین تر کند. در صورتی که وسایل دکور خانه تان رنگ های روشنی دارند و یا خانه ای روشن دارید، می توانید رنگ فرش جدید سرمه ای را انتخاب کنید تا فضای خانه از حالت یکنواختی خارج شود. رنگ فرش طوسی یکی از رنگ های جدید است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. رنگ فرش جدید طوسی به راحتی با اکثر رنگ ها هماهنگ می شود و برای سبک های مدرن و کلاسیک گزینه خوبی است. از فرش طوسی می توانید برای اتاق نشیمن و پذیرایی با ابعاد کوچک بهره بگیرید.

انواع رنگ فرش

رنگ فرش در ظاهر و فضای خانه تاثیر شگفت انگیزی دارد . از این رو بهتر است با دقت و هوشمندانه رنگ فرش خانه خود را انتخاب کنید. فرش های ماشینی و دستبافت از تنوع رنگی بالایی برخوردار هستند که به ترتیب اولویت تولید در رنگ های سرمه ای، کرم، فیلی، آبی فیروزه ای، آب کاربنی، قرمز، قهوه ای عرضه می شوند. رنگ های دیگری مانند شکلاتی، نسکافه ای، ترمه ای و غیره تا حدودی در صنعت تولید فرش در رنگ های زمینه فرش به کار می روند. فرش های رنگ‌ خنثی، سبزها و آبی ‌های آرامش بخش موجب آرامش خانه می شوند و گزینه مناسبی برای اتاق خواب و اتاق کار هستند، فرش ‌های با رنگ‌های گرم باعث شادابی و طروات اتاق نشیمن و اتاق بازی کودکان می شود. فرش‌های دستباف ایرانی با رنگ های بسیار جذاب چشم هر بیننده ای را خیره می کنند. رنگ‌های لاکی، گردویی، خاکی و آبی لاجوردی از رنگ های به کار رفته در فرش های دستبافت هستند.

رنگ فرش جدید

بهترین رنگ فرش 

در انتخاب رنگ فرش خانه عوامل زیادی مانند سبک چیدمان، ابعاد محیط، رنگ کفپوش، مبلمان، پرده نقش دارند.  بهترین رنگ فرش برای چیدمان کلاسیک، رنگ کرم است، فرش رنگ کرم زمینه ای خنثی دارد و می تواند با بیشتر رنگ ها هماهنگ شود. در مجموع می توان گفت در سبک چیدمان کلاسیک از سه رنگ فرش با زمینه سرمه ای، لاکی و کرم استفاده می شود که جلوه ی زیادی به فضا می دهد. در دکوراسیون مدرن از فرش های با رنگ خنثی و روشن مانند خاکستری و بژ استفاده می شود. در حال حاضر نیز فرش با زمینه طوسی، نقره ای و صدفی از جدیدترین رنگ ها برای سبک مدرن هستند.در سبک سنتی نیز رنگ های گرم مانند قرمز و نارنجی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند که بسیار انرژی بخش بوده و فضای خانه را گرم نشان می دهند. اگر ابعاد خانه شما بزرگ است فرش سرمه ای رنگ و برای ابعاد کوچک فرش با رنگ کرم، بژ، صدفی و سیلور مناسب است. در صورت تیره بودن رنگ کفپوش و کوچک بودن فضا، بهترین رنگ فرش رنگ روشن خواهد بود. در صورت روشن و یا خنثی بودن رنگ کفپوش ها و وجود نور در خانه می توان از فرش های با رنگ تیره بهره گرفت. فرش های با رنگ خنثی مانند کرم، بژ و طوسی با انواع مبلمان هماهنگ می شوند. در پرده ها نیز باید طیفی از رنگ فرش استفاده شود تا از حالت یکنواختی خارج شود.

فرش رنگ طوسی

برخلاف زمان گذشته که بسیاری از فرش ها در رنگ های گرم تولید می شدند، امروزه فرش ها در نگ های متنوعی تولید می شوند رنگ فرش جدید می تواند دست مشتری را برای انتخاب باز بگذارد. فرش طوسی رنگ یکی از فرش های پرفروش است. فرش زمینه طوسی در دو نوع مدرن و سنتی تولید می گردد. فرش طوسی در انواع مدرن به شکل تک رنگ، طرح دار و یا ساده وجود دارد. در مورد فرش های ماشینی سنتی نیز منظور رنگ غالب فرش است که بیشترین رنگ به کار رفته در فرش می باشد. رنگ فرش جدید طوسی یک رنگ خنثی می باشد که می تواند با رنگ های اصلی مانند سفید و مشکی هماهنگ شود. در صورتی که مبلمان و پرده سیاه یا سفید انتخاب کرده اید، می توانید فرش طوسی را برای هماهنگی دکوراسیون خود استفاده کنید. فرش یکی از لوازمی است که می تواند به خانه جان تازه ای بدهد و اگر رنگ آن به خوبی انتخاب شود، تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون خانه خواهد گذاشت. در حال حاضر انواع فرش با رنگ های گوناگون تولید می شود. رنگ فرش جدید فرش طوسی و فرش سرمه ای است. این دو رنگ هم در فرش های مدرن و هم در فرش های کلاسیک خوش درخشیدند و مورد پسند اکثر مشتریان قرار گرفتند. رنگ فرش جدید طوسی خنثی و رنگ فرش سرمه ای سرد می باشد که به شراحتی می توانند با رنگ سیاه و سفید ست شوند. 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب