کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

راهنمای استفاده از adobe connect

224 بازدید
درج شده در روز پنجشنبه, 25 شهریور,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

چگونه از ادوبی کانکت استفاده کنیم؟


چنانچه گفتیم برای اینکه بتوانیم در کلاس های آموزشی آنلاین شرکت کنیم باید زمینه ایجاد یک بستر مناسب را فراهم کنیم. برای آماده سازی این بستر از نرم افزار adobe connect استفاده می کنیم. در ادامه استفاده از این نرم افزار را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش می دهیم. 

نرم افزار Adobe Connect

با چه تجهیزاتی وارد کلاس آنلاین شویم؟


همه افراد برای حضور در کلاس لایو باید استفاده از adobe connect را بلد باشند. برای شرکت در این کلاس ها باید وسایلی مانند کامپیوتر یا لپ تاپ را در اختیار داشته باشید. البته به جای کامپیوتر می توان از تبلت یا گوشی هوشمند هم استفاده کرد ولی در برخی موارد ممکن است تعدادی از قابلیت ها غیر قابل دسترس باشد. یکی دیگر از تجهیزاتی که باید برای ورود به کلاس فراهم کنید، اینترنت پرسرعت است. کیفیت محتواها با اینترنت پرسرعت بالاتر می رود و ارتباط با افراد دیگر مطمئن تر می شود. 


برای دسترسی به محتواهای کامپیوتر مدرس باید اینترنت پرسرعتی در اختیار داشته باشید. ارتباط برقرار کردن تصویری دانش آموزان با مدرس نیز نیاز به اینترنت پرسرعت دارد. وسیله دیگری که برای حضور در کلاس لایو و ارتباط برقرار کردن صوتی با دیگران نیاز دارید، هدفون است. مشکل برگشت صدا با استفاده از هدفون کاملا برطرف می شود. 

دانلود و نصب adobe connect


پس از اینکه وسایل اولیه جهت اتصال به کلاس را فراهم کردید، باید با توجه به سیستم عامل خود، نرم افزار ادوبی کانکت را دانلود کنید. پس از دانلود کردن نرم افزار، آن را روی کامپیوتر نصب کنید. لازم است بدانید که نصب ادوبی کانکت پیچیدگی خاصی ندارد و آسان است. اگر با گوشی هوشمند یا تبلت می خواهید در کلاس آنلاین حضور داشته باشید، به قسمت play Google برای گوشی های اندرویدی و App Store برای گوشی های آیفون مراجعه کنید و سپس واژه ادوبی کانکت را وارد کنید و آن را دانلود و نصب کنید. 
 
آدرسURL  ورود به سایت، نام کاربری و رمز را دریافت کنید
تا این مرحله وسایل و نرم افزارهای لازم برای شرکت در کلاس لایو آماده است. در مرحله بعدی باید آدرس (URL) و نام کاربری و همینطور رمز عبور را از آموزشگاه یا موسسه آموزشی دریافت کنید تا بتوانید وارد کلاس شوید. برای ورود می توانید به دو طریق عمل کنید. این دو روش عبارتند از:
•    برای استفاده از adobe connect باید آن را در لپ تاپ خود یا گوشی هوشمند باز کنید. ( برای این کار می توانید نرم افزار را در منو استارت سرچ کنید.) آدرسی که از آموزشگاه دریافت کرده اید را باید در صفحه اول و در کادر مخصوص وارد کنید و سپس گزینه Continue را کلیک کنید.
•    در روش دوم آدرس دریافتی را در یک مرورگر وارد کنید. (مرورگرهایی مانند کروم یا فایر فاکس) در این مرحله هشداری برای شما نمایش داده می شود که برنامه با کدام نرم افزار باز شود. پیشنهاد می شود که گزینه Open In Application را کلیک کنید. 
هنگامی که به یکی از دو روش بالا عمل کردید در ادامه باید نام کاربری و رمز عبور دریافتی را وارد کنید. پس از این کار به کلاس وارد می شوید و می توانید در آن حضور داشته باشید. البته در برخی موارد ممکن است در مراحل استفاده از adobe connect مشکلاتی به وجود آید که در بخش بعدی به برخی از آنها می پردازیم.

نرم افزار کاربردی

مشکلات و خطاهای رایج در استفاده از نرم افزار ادوبی کانکت


چنانچه گفتیم خطاهای مختلفی ممکن است در استفاده از ادوبی کانکت به وجود آید که در ادامه به رایج ترین آنها اشاره می کنیم.
•    گوشی هوشمند شما دچار مشکل شود و قادر نباشید نرم افزار adobe connect را روی آن نصب کنید. 
•    متن ها و نوشته ها در محیط ادوبی کانکت نامرتب و به هم ریخته باشد. 
•    در هنگام برگزاری کلاس اتصال نامطمئن و قطع و وصل شدن پی در پی صدا و تصویر به وجود آید. 
•    تصویر و صدا با تأخیر ارسال شود و صدا بازگشت داشته باشد.
•    نرم افزار adobe connect در مرحله دانلود شدن گیر کند و لود نشود.
•    فلش شما روی مرورگر به درستی کار نکند. 
 

جمع بندی


یکی از راه های ورود به کلاس آنلاین استفاده از نرم افزار ادوبی کانکت است. این نرم افزار را باید دانلود کنید و روی کامپیوتر یا لپ تاپ خود نصب کنید. آدرس، نام کاربری و رمز عبور برای شرکت در هر کلاس را باید از مسئول برگزاری آن دریافت کنید. هر کدام از موارد دریافتی را در محل مخصوص خود وارد کرده و به این طریق در کلاس شرکت کنید. 
  
 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب