کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

راشن بلو

377 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 04 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

تقریباً گربه راشن بلو را از آرام ترین گونه های گربه ها می دانند. البته منظور ما از آرام بودن این نیست که فعالیت ندارد، بلکه فعالیت آن زیاد بوده و علاقه زیادی به بازی کردن و بالا و پایین پریدن در خانه دارد. منظور از آرام بودن گربه نژاد راشن بلو، با وقار و با فهم بودن این گربه ها می باشد. این گربه ها بسیار با وفا هستند و صاحب خود را دوست دارند؛ اما اندکی خجالتی بوده و زمانی که افراد ناشناس به خانه می آیند، این گربه ها کم تر خود را نشان می‌ دهند. گربه‌ های نژاد راشن بلو این ویژگی ممتاز را دارند که اگر در خانه تنها رها شوند، می‌ توانند خود را سرگرم کنند، بدون این که به اشیاء و وسایل خانه آسیب برسانند.

معرفی گربه راشن بلو

تقریباً نژاد گربه راشن بلو را نژاد روسی می دانند و به این دلیل به راشن بلو نام گذاری شده اند که رنگی آبی مانند دارند. گربه ‌های نژاد راشن بلو از لحاظ شکل ظاهری نیز خاص بوده و با گربه‌ های نژاد های دیگر تفاوت دارند. این گربه ها دارای بدن درازی بوده و نسبت به گربه های دیگر از بدن عضلانی برخوردارند. این گربه ها اگرچه خیلی آرام و با وقار هستند، اما باید از تنها گذاشتن آن ها با کودکان خودداری شود؛ زیرا این گربه ها زمانی که توسط حیوانات دیگر یا حتی کودکان دنبال می ‌شوند و یا کودکان به صورت ناخواسته به آن ها ضربه وارد می ‌کنند، آن ها را دشمن خود فرض کرده و سعی در دفاع و حمله به آن ها خواهند داشت. به همین دلیل نباید آن ها را با کودکان تنها گذاشت، چرا که ممکن است به آن ها آسیب برسانند.

راشن بلو

این گربه ها هم چنین با حیوانات خانگی دیگر نیز دیر اخت شده و برای این که بتوانند با آن ها به خوبی ارتباط برقرار کنند، باید مدتی صبر داشته باشیم. چه نژادهای اصیل گربه راشن بلو و چه نژادهای مخلوط، دارای اشتهای زیادی بوده و باید در تغذیه آن ها دقت کنیم که دچار چاقی و اضافه وزن نشوند. تقریباً بهتر است هر دو هفته یک بار، مو های گربه را شانه کرده تا مو های مرده روی بدن آن ها جدا شده و روغن بر روی پوست بدنشان پخش شود و در نتیجه از خشک شدن پوستشان، جلوگیری شود. رعایت نکات بهداشتی دیگر مانند گرفتن ناخن ها و حمام و شست و شو دادن آن ها نیز برای سالم ماندن و جلوگیری از بیمار شدن این گربه های دوست داشتنی، الزامی می باشد.

فروش راشن بلو

برای خرید گربه های نژاد راشن بلو، راه های زیادی وجود دارد که مهم ترین آن ها مراجعه به مغازه ها و یا افرادی است که کار پرورش و یا فروش این گربه‌ ها را انجام می‌ دهند. می ‌توان به خرید این نوع گربه ها از سایت هایی که کار فروش حیوانات خانگی را انجام می ‌دهند، نیز اقدام کرد. در هنگام خرید این گربه‌ ها باید به نکات زیادی از جمله سلامتی آن ها توجه داشته باشیم؛ چرا که اگر این گربه ‌ها بیمار باشند، علاوه بر این که پس از مدتی ممکن است آن ها را و در نتیجه پولی که برای آن ها پرداخت کرده‌ ایم از بین برود، اگر حیوان خانگی دیگری نیز داشته باشیم، ممکن است توسط آن ها بیمار شده و آسیب ببینند.

معرفی گربه راشن بلو

نکته دیگر که در هنگام خرید گربه های نژاد راشن بلو برای افراد اهمیت دارد، قیمت آن ها می باشد. عوامل زیادی هستند که قیمت نهایی این گربه‌ ها را برای افراد تعیین می کنند. از جمله مهم ترین عوامل می‌توان به سن این گربه ها اشاره کرد. داشتن پروانه سلامت و واکسینه شدن گربه ها نیز بر روی قیمت نهایی آن ها تاثیر خواهد داشت. اگر چه ممکن است قیمت تمام شده این گربه ها در سایت ها یا مغازه های مختلف متفاوت باشد، اما با توجه به ویژگی ‌های خاصی که این نوع گربه ها نسبت به مابقی نژاد ها دارند، مانند قدرت تفکر بالا و آرام بودن، هزینه ای که برای خرید آن ها انجام می ‌شود، می ‌تواند ارزنده باشد.  برای خرید غذای خشک گربه 10 کیلویی  ، اسباب بازی گربه و تشویقی گربه و ... می توانید تمامی لوازم حیوانات خانگی خود را از پت شاپ گربه به صورت حضوری یا آنلاین  تهیه فرمایید

جمع بندی

امروزه افراد زیادی علاقه مند به نگه داری حیوانات خانگی هستند. گربه ها یکی از این حیوانات خانگی هستند که به دلایل مختلف از جمله ظرافت، شکل خاص و دوست داشتنی و بامزه بودنشان، بیش تر مورد استقبال افراد قرار می‌ گیرند. گربه ها در نژاد های مختلفی وجود دارند که افراد می ‌توانند به تهیه آن ها اقدام کنند. گربه‌ های نژاد راشن بلو، یکی از آرام‌ ترین و با فکر ترین نژاد گربه ها هستند. نژاد این گربه ها را روسی می‌ دانند و دلیل نام گذاری آن ها نیز رنگ متمایل به آبی است که این گربه ها دارند. در هنگام خرید این نوع گربه ها چه از طریق سایت ‌های مختلف و چه به طور مستقیم، از طریق افرادی که کار پرورش حیوانات خانگی را انجام می ‌دهند، باید به سلامتی آن ها دقت داشته باشیم.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب