کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

دیسک و صفحه زانتیا 2000 والئو

1783 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 23 فروردین,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
3.5

دیسک و صفحه زانتیا 2000 والئو، یک مدل از چندین مدل دیسکو صفحه است، که طرفدار زیادی هم دارد. به طور کلی اگر بخواهیم به صورت ساده و قابل فهم دیسک و صفحه را شرح دهیم، باید بگوییم که دیسکو صفحه، به صفحه ای می گویند که با استفاده از کالاچ، نیرو را به چرخ ها منتقل می کند؛ پس می توان گفت یکی از مهمترین عوامل در تمامی خودرو ها دیسک و صفحه است؛ که با نبود آن، ماشین قادر به حرکت کردن نیست. در ارتباط با دیسک و صفحه زانتیا 2000 والئو، باید بگوییم که این مدل از دیسکو صفحه زانتیا 2000، بسیار محبوب و معروف است و در بازار به صورت فراوان از این مدل یافت می شود؛ که همین امر هم باعث شده است، که قطعه های تقلبی زیادی از این محصول وارد بازرا شود.در ضمن اگر قصد خرید لوازم یدکی خودرو را دارید می توانید به بورس لوازم یدکی خودرو شهر محل زندگی خود مراجعه کرده یا از فروشگاه آنلاین لوازم یدکی معتبر خرید خود را انجام دهید.

دیسک و صفحه زانتیا 2000 والئو

دیسک و صفحه زانتیا برای 405

شما در متن بالا با دیسک و صفحه زانتیا 2000 والئو آشنا شدید. زانتیا یکی از مدل های ماشین از شرکت سیتروئن است، که در فرانسه تولید شده است. این ماشین از بهترین قطعات برخوردار است و کیفیت این قطعات را می توان جزو بهترین و با کیفیت ترین قطعات خودرو به حساب آورد. یکی از بهترین قطعات که جزو مهمترین قطعات آن هم به حساب می آید، دیسک و صفحه این ماشین است. خودرو پژو در برخی از مدل هایش برای مثال خودرو 405، از دیسک و صفحه زانتیا استفاده می کند. معمولا به این مدل از دیسک و صفحه ها دیسک و صفحه زانتیایی هم می گویند. و معمولا هم از دیسک و صفحه زانتیا 2000 والئو استفاده می کنند.

دیسک و صفحه زانتیا عظام

دیسک و صفحه زانتیا هرینگتون

همانطور که در بالا به دیسک و صفحه زانتیا 2000 والئو اشاره کردیم، باید بدانید که مدل های دیگری هم از دیسک و صفحه زانتیا وجود دارد، که بسیار هم معروف هستند؛ یکی از این مدل های معروف و محبوب دیسک و صفحه، مدل هرینگتون است. در اینجا باید به این نکته هم اشاره کنیم، که دیسک و صفحه والئو و کیت های کلاچ والئو، در کشور ما با لیبل امنیتی هرینگتون وارد بازار می شوند. یکی از دلایل محبوبیت دیسک و صفحه والئو این است، که بسیار نرم است و به همین دلیل هم مردم از این دیسک و صفحه در کشور بیشتر استفاده می کنند.

دیسک و صفحه زانتیا عظام

مگر می شود تا به حال اسم شرکت عظام را نشنیده باشید! شرکت عظام یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان قطعات خودرو در کشور است؛ که زیر مجموعه های بسیار زیادی را در سر تا سر کشور دارد. این شرکت همانطور که گفته شد، تمرکز اصلی خود را روی تولید قطعات خودرو گذاشته است و امروزه بسیاری از قطعات خودرو های معروف مانند تندر نود، تیبا، 206 و مزدا 3 را شرکت عظام تولید می کند. این شرکت در زمینه تولید دیسک و صفحه هم فعالیت دارد و زیر مجموعه های آن جزو بهترین سازنده های دیسک و صفحه در کشور به حساب می آیند. لازم به ذکر است، که کیفیت دیسک و صفحه تولیدی این شرکت با دیسک و صفحه زانتیا 2000 اورجینال تقریبا برابری می کند.  

تفاوت دیسک و صفحه زانتیا با پژو

تفاوت دیسک و صفحه زانتیا با پژو

اگر بخواهیم از تفاوت های دیسک و صفحه زانتیا 2000 والئو و پژو بگوییم، باید بدانید که این دو با هم زیاد فرقی ندارند؛ دیسک و صفحه ای که برای زانتیا استفاده می شود شش فنره است؛ که شش فنره بودن آن باعث می شود، که با وجود مرکز ثقل متحرک به چپ و راست و بالا و پایین حرکت کند؛ به همین دلیل هم از لرزش کم تری برخوردار است. معمولا همین مدل دیسک و صفحه هم در پژو نصب می شود؛ البته در برخی از مدل های پژو دیسک و صفحه پری دمپر نصب می شود، که به صورت معمولی و چهار فنره است. البته چهار فنره بودن این دیسک و صفحه ها باعث می شود، شتاب ماشین بیشتر شود. شما می توانید دیسک و صفحه  زانتیا 2000 استوک و دیسک و صفحه زانتیا 2000 والئو را از مراکز فروش معتبر به صورت اینترنتی هم سفارش دهید.

قیمت دیسک و صفحه لوک زانتیا 1800

قطعا باید اسم دیسک و صفحه لوک، به گوشتان خورده باشد. شرکت لوک یکی از بهترین و معروف ترین شرکت ها در زمینه تولید قطعات خودرو و دیسک و صفحه است. این شرکت در آلمان واقع شده است. اگر بخواهیم از کیفیت دیسک و صفحه لوک بگوییم، هرچه بگوییم کم گفتیم. شرکت لوک به دلیل کیفیت بالای محصولاتش معروف است. دیسک و صفحه تولیدی در این شرکت جزو نرم ترین و راحت ترین دیسک و صفحه ها به حساب می آید؛ البته نمی شود گفت که این دیسک و صفحه از دیسک و صفحه زانتیا 2000 والئو بهتر است، ولی به جرات می توان آن را بعد از والئو قرار داد و از نظر کیفیتی و ظرافت بی نظیر است. در مورد قیمت این محصول نمی توان قیمت پایه ای در نظر گرفت و با توجه به تورم این قیمت بالا و پایین می شود. درضمن برای استعلام قیمت لوازم یدکی خودرو می توانید به صورت حضوری به یکی از نمایندگی لوازم یدکی خودرو مراجعه کنید یا از فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی به صورت آنلاین قیمت محصولات را مشاهده کنید.

قیمت دیسک و صفحه لوک زانتیا 1800

جمع بندی

در پایان باید بگویم که اگر قصد خرید دیسک و صفحه خوب برای زانتیا را دارید، اولین پیشنهاد ما به شما دیسک و صفحه زانتیا 2000 والئو است. البته باید بدانید که افراد کلاه بردار در این زمینه بسیار زیاد هستند، که مدل های غیر اصل این دیسک و صفحه ها را به شما می فروشند؛ پس مراقب اینگونه افراد سود جو باشید تا خرید آسوده و بدون دردسری داشته باشید.   

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب