Loading List Items...

دکوراسیون پذیرایی

36 نفر تا الان از این صفحه مربوط به کسب و کار بازدید کرده اند
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 07 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دکوراسیون پذیرایی جزو دکوراسیون های بسیار مهم شناخته می‌شود؛ چرا که ماهیت اصلی فضا را شما می توانید در قسمت پذیرایی فضا مشاهده کنید و هر چقدر شما هزینه بیشتری را در نظر بگیرید، صد در صد بازدهی بالاتری را مشاهده خواهید نمود. سعی کنید در ابتدا سبک خود را برای طراحی داخلی پذیرایی مشخص نمایید تا بتوانید طبق ان یک برنامه ریزی و برآورد مالی صحیح و مناسب نیز داشته باشید. طراحی داخلی با تنوع سبکی که دارد می تواند دست شما را در انتخاب کاملا آزاد بگذارد.

دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی و حال

شما عزیزان برای چیدمان دکوراسیون پذیرایی و حال بهتر است به نکات جزئی توجه بیشتری داشته باشید. یکی از این نکات قرارگیری صحیح تلویزیون در پذیرایی و حال می باشد. شما باید طبق سبک دکوراسیون مورد نظر خود، تلویزیون را در نقطه ای قرار دهید که تمام افراد حاضر بتوانند به راحتی به تماشای تلویزیون بپردازند. سعی کنید قسمت خاص را برای دورهمی و نشستن افراد در کنار یکدیگر در نظر بگیرید، تا این گونه فضا را با صمیمیت بیشتری گره بزنید.

دکوراسیون پذیرایی ساده و شیک

از نگهداری وسایل غیر ضروری در محیط پذیرایی برای داشتن یک دکوراسیون پذیرایی ساده و شیک دوری کنید. در حد امکان از چند تزیینی زیبا و کوچک استفاده کنید، و هماهنگی و تعادل رنگ را در انتخاب مبلمان و دیگر وسایل به خوبی در نظر بگیرید؛ چرا که نحوه چیدمان مبلمان و استفاده از رنگ های خاص تاثیر بسزایی در دکوراسیون پذیرایی می گذارد.

دکوراسیون پذیرایی ساده و شیک

دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری

دکوراسیون پذیرایی که جزو مهمترین دکوراسیون ها به شمار می آید را می توانید با استفاده از کاغذ دیواری زیباتر از از آنچه که تصور می کنید نشان دهید. اما بهتر است از طرح های خاص استفاده کنید؛ چرا که طرح های شلوغ باعث می شود تا سادگی از طراحی داخلی شما به شدت دور شود و البته در هنگام خرید به جنس کاغذ دیواری نیز توجه نمایید به این دلیل که کیفیت ضامت دوام و طول عمر وسیله است.

زیباترین دکوراسیون پذیرایی

زیباترین دکوراسیون پذیرایی دکوراسیونی می باشد که شما بتوانید با توجه به متراژ و مساحت فضا بهترین  استفاده و بهره وری را از فضا داشته باشید، و با تغییرات جزئی زیبایی خیره کننده ای را به وجود آورید. نوع چیدمان، نورپردازی و نحوه ترکیب رنگ مهمترین چیزی است که در در یک دکوراسیون می‌تواند زیبایی را به نمایش بگذارد.

زیباترین دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی سلطنتی

توجه داشته باشید پرده ای که شما برای دکوراسیون پذیرایی سلطنتی استفاده می کنید، باید از جمله پرده های منگوله دار و در رنگ های خاص و شیک تیره انتخاب شود تا بتواند جنبه تزئینی و تجملی خود را در دکوراسیون سلطنتی پذیرایی به نمایش بگذارد. سعی کنید از فرش های خاص و البته اصیل برای این نوع دکوراسیون استفاده کنید.

دکوراسیون پذیرایی مربع

شما برای دکوراسیون پذیرایی مربع خود منزل خود بهتر است که از ایده و خلاقیت خاصی استفاده کنید؛ چرا که نوع چیدمان برای برخی از افراد در دکوراسیون مربع ممکن است کمی دشوار به نظر آید؛ به همین دلیل در این نوع دکوراسیون پذیرایی شما باید نقطه کانونی خود را پیدا کرده و با قرار دادن یک وسیله خاص نوع چیدمان وسایل دیگر را مشخص کنید. به هیچ عنوان هماهنگی و ترکیب صحیح رنگ را در این مدل دکوراسیون از یاد نبرید؛ چرا که ترکیب مناسب رنگ ها باعث می شود تاجلوه ای هماهنگ را در پذیرایی مربع خود مشاهده کنید.

دکوراسیون پذیرایی مربع

انواع دکوراسیون پذیرایی

انواع دکوراسیون پذیرایی را می توانید به صورت مدرن که به سادگی چیدمان اشاره می کند در نظر بگیرید، اما دکوراسیون مینیمال پذیرایی نیز محبوبیت خاص خود را در بین افراد دارد؛ چرا که در این بین دکوراسیون شما همانند دکوراسیون مدرن فضا را کاملا مرتب و با یک نظم و انسجام خاص به نمایش می گذارد. دکوراسیون معاصر نیز می تواند به گونه‌ای طراحی شود که شما به روز بودن را همیشه در این نوع دکوراسیون مشاهده کنید. دکوراسیون تلفیقی را برای پذیرایی از یاد نبرید، به گونه ای که تنوع رنگی را شما به وضوح در این دکوراسیون مشاهده خواهید کرد برخی از افراد که دنبال مدل های سنتی هستند می‌توانند از دکوراسیون وینتیج پذیرایی استفاده کنند؛ چرا که در این مدل وسایل خاص قدیمی جلوه و جذابیت خاصی را به نمایش می گذارند.

دکوراسیون پذیرایی بزرگ

برای دکوراسیون پذیرایی بزرگ قبل از انتخاب مدل مورد نظر به هزینه و بودجه خود توجه نمایید؛ چرا که این گونه در بین راه اگر با کسری بودجه مواجه شدید باید با مسائل خاصی روبه‌رو شوید تا بتوانید یک مدل جمع و جور را برای فضای خود در نظر بگیرید. اصولا رنگ دیوارهای پذیرایی بزرگ همیشه یک رنگ منحصر به فرد خاص و ثابت می باشد که بتواند حذابیت بیشتری را در فضا به وجود آورد. پذیرایی های بزرگ این قابلیت را دارند، که شما هر قسمت آن را به یک چیدمان خاص اختصاص دهید.

دکوراسیون پذیرایی بزرگ

جمع بندی

نحوه صحیح و توجه به اصول خاص چیدمان مهمترین مسئله در دکوراسیون پذیرایی به شکلی بی نظیر، خاص و زیبا می‌باشد. به گونه ای که شما باید به کوچک بودن فضا، بزرگی و یا مربع مکان مورد نظر دقت نمایید تا بتوانید یک چیدمان اساسی را به نمایش بگذارید. بعد از چیدمان شما باید به نورپردازی دقت بسیار بالایی داشته باشید، به این دلیل که نورپردازی مناسب باعث می شود تا ماهیت اصلی وسایل و اشیاء شما به خوبی دیده شود و حتی اگر با کمبود وسایل و لوازم خاصی  مواجه شوید با نورپردازی مناسب قادر خواهید بود آن کمبود را در فضا نادیده بگیرید.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنیدانتخابگر پوسته