کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

دکوراسیون منزل

696 بازدید
درج شده در روز شنبه, 23 اسفند,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مواردی مانند اتاق پذیرایی، نشیمن، آشپزخانه، اتاق خواب ها و سرویس حمام و دستشویی جزو دکوراسیون خانه ها به حساب می آیند. نقل مکان به یک خانه جدید برای اکثر افراد بسیار جذاب است. باید چیدمان منزل جدید خود را به صورت مطلوبی انتخاب کنید. دکوراسیون باید کاملا مطابق با شخصیت، سلیقه و احساسات شما انتخاب شود. یکی از عوامل مهم در چیدمان درست و اصولی منزل ریاضیات و تناسب ریاضی است. باید متناسب با فضای موجود خانه خود، دکور زیبایی را به وجود آورید. باید اشیای مختلف در دکوراسیون خانه از هماهنگی زیادی برخوردار شوند. باید در هنگام خرید از هارمونی مبلمان با وسایل مختلف منزل  اطمینان کامل حاصل کنید. در ادامه این مقاله شما را با دکوراسیون هایی مانند پذیرایی، منازل کوچک و غیره آشنا کنیم.اگر قصد طراحی داخلی منزل یا محل خود را دارید می توانید از طریق وب سایت های طراحی دکوراسیون داخلی ، طرح و ایده دیزاین خانه خود را دریافت کنید و دکور و چیدمان منزل ، آشپزخانه و محل کار خود را به زیبایی هرچه تمام تر عوض کنید.

دکوراسیون منزل
 

دکوراسیون پذیرایی

قسمت دکوراسیون پذیرایی خانه از اهمیت ویژه ای نسبت به سایر قسمت های خانه برخوردار است. معمولا در این بخش وسایل گرمایشی و سرمایشی وجود دارد. بیشتر زمان خانواده ها در قسمت پذیرایی خانه ها صرف می شود. از مبل های بسیار راحت در انتخاب دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی استفاده می گردد. معمولا خانواده ها همیشه اتاق پذیرایی خود را به صورت آماده نگهداری می کنند. این اتاق ها همچنین محیط مناسبی برای استراحت و رهایی روزمره محسوب می شوند. نحوه قرار گیری مبلمان در دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی خانه اهمیت زیادی دارد. برقراری هماهنگی در رنگ ها منزل شما را زیباتر می کند. وسایل تزیینی نیز موجب زیباتر شدن خانه ها می گردد. شرکت های طراحی معماری مختلف در این مسئله به شما مشورت می دهند.

چه عواملی موجب زیبایی دکوراسیون داخلی پذیرایی می شود؟

مبلمان یکی از اولین گزینه ها در انتخاب یک دکوراسیون داخلی پذیرایی محسوب می شود. نباید در انتخاب آن ها تمام فضای خانه پر شود. باید رنگ های مبل ها به زیبایی و نیز بزرگ شدن فضای خانه ها کمک زیادی کند. در انتخاب آن ها باید قابل شستشو بودن، جنس، کیفیت مناسب، جا به جایی راحت و غیره را مد نظر قرار داد. وسایل تزیینی اتاق پذیرایی مانند مجسمه ها، تابلو ها، گلدان ها و غیره نباید کل فضای آن را اشغال کنند. استفاده از تابلوهای مختلف و آباژور موجب آرامش ساکنین آن می شوند. نورپردازی مناسب نیز یکی از المان های مهم دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی محسوب می گردند. می توان از نور پنجره ها در طول روز برای این کار استفاده کرد. در شب نیز باید از نورهای نقطه ای و کانونی بهره گرفته شود.

چه عواملی موجب زیبایی دکوراسیون داخلی پذیرایی می شود؟

دکوراسیون منزل کوچک

طراحی درست فضای خانه های کوچک موجب دلباز تر شدن و بی نظیر شدن آن ها می شود. همچنین موجب فضای امنیت و آرامش زیاد در نقاط مختلف منزل می گردد. برای این نوع خانه ها باید از رنگ های روشنی مثل سفید و کرم استفاده شود. تا جای ممکن از رنگ های تیره مانند مشکی و قهوه ای پررنگ استفاده نکنید. طرح مبلمان را نیز باید به صورت ظریف با به شکل ال یا گرد انتخاب کرد. می توان از دیوار ها استفاده زیاد و بسیار بهینه ای را انجام داد. بر روی آن ها می توان شلف دیواری، قفسه های مختلف، باکس ها و موارد دیگر را نصب کرد. برای ایجاد فضای آرامش بخش باید از قرار دادن فضای اضافی در اتاق خواب خود پرهیز کنید. در آشپزخانه های کوچک باید از کابینت های متعددی استفاده شود. در اتاق خواب خانه های کوچک باید از تخت خواب های تاشو و کم جا استفاده کرد. 

دکوراسیون منزل ایرانی شیک

امروزه دکوراسیون خانه های ایرانی طرح های مدرنی را با زیبایی ترکیب می کنند. نورپردازی از زمان های گذشته تا امروز از اهمیت فراوانی برخوردار است. در منازل ایرانی از وسایل مدرن و بسیار لوکسی استفاده می شود. در خانه های مردم ایران شیک ترین و نیز جدیدترین مبل ها وجود دارد. همچنین در پرده های مختلف و رنگارنگی برای تزیین کردن خانه ها استفاده شود. به صورت معمول دکوراسیون اتاق خواب ایرانی با بقیه دکوراسیون ها تفاوت های زیادی دارد. هماهنگی رنگ با سرویس های خواب مختلف از جمله فاکتورهای مهم دیگر مد نظر مردم ایران است. در آشپزخانه ها نیز از انواع کابینت های مدرن و بسیار شیک استفاده می شود. یکی دیگر از گزینه های دکوراسیون داخلی منازل ایرانی، میز ناهارخوری با وسایل بسیار مدرن با کارایی فراوان است. این لوازم در خانه های بزرگ موجب زیبایی دو برابری خانه ها می شود.

دکوراسیون منزل ایرانی شیک

دکوراسیون منزل ایرانی ساده

امروزه معماران و نیز خانواده های مختلف ایرانی دکوراسیون ساده ای را تولید می کنند. اکثر به دلیل گران شدن لوازم مدرن موجب ساختن دکوراسیون توسط خود افراد می شود. در این خانه ها برای طراحی دکوراسیون ترکیبی از سبک مینیمالیست و سنتی دیده می گردد. در این منازل بیشتر از وسایل دست ساز استفاده می گردد. دکوراسیون داخلی آن ها از طرح ها و نقش های مختلف ایرانی مانند فرش ایرانی و گلدان بهره گرفته می شود. همچنین در برخی خانه های از صنایع دستی ایرانی مانند سفال، بافتنی، منبت کاری برای زیبایی بیشتر خانه ها استفاده می گردد.

دکوراسیون انتقالی چه نوع دکوراسیونی است؟

سبک انتقالی ترکیبی از سبک های مدرن و مینیمال است. استفاده از سبک سنتی در آن  یکی از مزیت های این نوع دکوراسیون محسوب می شود. در برخی اوقات از مبلمان مدرن همراه با خطوط صاف در این دکوراسیون استفاده می گردد. از لوازم جانبی بسیار محدودی در این سبک طراحی استفاده می شود. در این مدل دکوراسیون عناصری مانند چوب، شیشه، پارچه، فلز، استیل و غیره وجود دارد.

سبک طراحی مینیمال چه اهمیتی در دکوراسیون داخلی دارد؟

یکی از پرطرفدارترین سبک های دکوراسیون داخلی، دکوراسیون مینیمال است. از رنگ های مختلف به صورت گذرا در این نوع سبک استفاده می شود. شلوغ نبودن یکی از مزیت های مثبت این سبک طراحی محسوب می گردد. برای جلوگیری از شلوغ نبودن هر وسیله غیر ضروری در این مدل حذف می شود. این کار به فضای خالی اتاق اجازه خودنمایی بیشتر می دهد. به صورت معمول از رنگ های سفید و سیاه در این سبک استفاده می گردد.اگر قصد طراحی و اجرای دكوراسيون داخلی باغ ویلا ، منزل یا محل خود را دارید می توانید از طریق وب سایت های طراحی دكوراسيون داخلي ، طرح و ایده مد نظر خود را دریافت کنید و دکوراسیون داخلی پذیرایی ، منزل ، آشپزخانه ، محل کارو... را به زیبایی هرچه تمام تر عوض کنید.

سبک طراحی مینیمال چه اهمیتی در دکوراسیون داخلی دارد؟

جمع بندی

موارد مختلفی مانند اتاق پذیرایی، نشیمن، آشپزخانه، اتاق خواب ها و سرویس حمام و دستشویی جزو دکوراسیون خانه های مختلف هستند. مبلمان یکی از موارد مهم در دکوراسیون داخلی منازل به شمار می روند. باید در زمان انتخاب کردن این نوع وسایل از پر شدن فضای خانه جلوگیری شود. مواردی مانند قابل شستشو بودن، جنس، کیفیت و نیز جا به جا شدن آن را مد نظر قرار دهید. قسمت پذیرایی به نسبت سایر قسمت های خانه از اهمیت بسیاری برخوردار است. نورپردازی مناسب یکی از موارد مهم دکوراسیون داخلی محسوب می گردند. می توان از نور پنجره ها در این نوردهی استفاده شود. امروزه در دکوراسیون داخلی منازل ایرانی پرده های مدرن، میز ناهار خوری شیک استفاده می گردد. 

 

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب