کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

دکوراسیون داخلی رستوران ایتالیایی

226 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 07 شهریور,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بسیاری این سوال رو می پرسند که دکوراسیون داخلی رستوران ایتالیایی به چه صورت است؟ در کشور ایران هم مثل بسیاری از کشورهای دنیا، رستوران های متنوعی احداث شده اند که از بین آن ها می توان به رستوران های عربی، فرانسوی، چینی، ترکی، مکزیکی و ایتالیایی را بیان کرد. علاوه بر نوع غذا یقینا دکوراسیون داخلی نیز عامل مهمی در انتخاب رستوران است. در صورتی که شما دکوراسیون یک رستوران با منوی ایتالیایی دارید باید دکور آن نیز مرتبط باشد نمی توان این منو را با یک دکور عربی یا ترکی اجرا نمایید، مسلما باید فضای رستوران به گونه ای باشد که مردم با حضور در آن جا احساس کنند که در مرکز ایتالیا هستند. باید به این نکته توجه کنید که نوع دکوراسیون داخلی و ظاهر رستوران بایستی با نوع غذایی که سرویس می شود هماهنگی داشته باشند. هر مدلی شامل استانداردهای به خصوص خود است.

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران ایتالیایی به چه صورت انجام می شود؟

پیشنهاد می شود طرح های جدید برای رستوران خود در نظر داشته باشید، یک طراح داخلی به خوبی اطلاع دارد که هم بایستی استانداردهای کلی را در نظر داشته باشد و هم الگوهای تکراری را کنار زده و ایده های جدیدی خلق کند. دکوراسیون داخلی رستوران ایتالیایی باید به گونه ای باشد که مشتری با رفتن به آن مکان گویا به یکی از رستوران های میلان یا رم رفته است. مکان بایستی به اندازه ای حقیقی و شبیه به ظاهر دکوراسیون شهرهای ایتالیا کار شده باشد که مشتری خیال کند در موقع صرف غذا از ایران بیرون رفته و مسافرتی در حد چند دقیقه به ایتالیا داشته است!

در نوع معماری داخلی ایتالیایی چوب، آجر و سنگ بسیار زیاد به کار برده می شود. تشکسل بافت های ساده در روی دیوار، کفپوش ها و استفاده از لوسترهای ساده و تک لامپ می تواند صحنه ای را ایجاد کند که مشتری ها احساس کنند به رستورانی در شهر رم برای صرف شام مراجعه کرده اند. در دکوراسیون داخلی رستوران ایتالیایی، به کار بردن پنجره یا حتی دکور شیشه ای جهت به وجود آوردن صحنه ای که به خیابان یا فضای سبز بیرون مرتبط باشد، فکری جذاب و تاثیرگذار است. علاوه بر این، استفاده از عناصر طبیعی مثل گیاهان همراه با نمادهای ایتالیا مانند مجسمه های سنگی و تابلوهای نقاشی با طرح دوره رنسانس هم بسیار کمک کننده است. به هر میزانی که از طرح های مدیترانه ای، در طراحی داخلی بهره ببرید، توفیق بیشتری نصیب شما خواهد شد. پیشنهاد می کنیم برای نما، از آجر کمک بگیرید.

باید به وفور از رنگ های گرم در دکوراسیون داخلی رستوران ایتالیایی، استفاده شود. پیشنهاد می کنیم روکش صندلی ها از بین رنگ های گرم تهیه شوند و با رنگ کفپوش ها هماهنگ باشند. به انضمام آن می تواندی اکسسوری های جذابی مانند لوسترهای کریستالی هم نصب کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران ایتالیایی به چه صورت انجام می شود؟

در صورتی که تمایل دارید ترکیب دو طرح مدرن و کلاسیک را با همدیگر به کار ببرید، می توانید دکور رستوران تان را به شکل تلفیقی از دکور ایتالیایی سنتی و مدرن اجرا کنید. برای این که نگاه شفاف تری راجع به رستوران های ایتالیایی داشته باشید، به تصاویری که در این رابطه گذاشته شده دقت کنید.

دکوراسیون داخلی رستوران

در ادامه موضوع دکوراسیون داخلی رستوران ایتالیایی باید بگوییم که هر رستورانی سوای بر داشتن غذایی مرغوب، باید محیطی شکیل و آرمانی هم برای سرویس آن داشته باشد تا برای مشتری با حضور در آن جا خاطره ای ماندنی رقم بخورد. ظاهر بیرونی و ظاهر داخلی رستوران هم در جذب مشتریان نقش آفرین است. در دکوراسیون داخلی رستوران ایتالیایی، دقت داشتن به اصولی که اختصاص به چنین معماری است، اهمیت بسیار زیادی دارد. قرارگیری فرم، بافت و رنگ هر یک از عناصر در مسیر منطقی خود در دکوراسیون داخلی، یکی از گزینه های بااهمیت این قاعده ها و اصول است.

در دکوراسیون داخلی همه عناصر نقش قطعات پازل را بازی می کنند که چنان چه اصول چیدمان آن ها رعایت شود، چهارچوب اصلی تشکیل نخواهد شد. برای چینش و طراحی رستوران به روز، جذاب و مدرن باید به ۳ عامل اصلی و بااهمیت فضا، فکر نو و طراحی دقت داشت. چون که بهترین طراح ها برای دیزاین رستوران کوچک و یا بزرگ این ۳ عامل را رعایت و پیاده سازی می کنند.

دکوراسیون داخلی رستوران

به طور معمول در سراسر جهان رستوران با طرح دلخواه هر کشوری طراحی می گردد. به عنوان مثال در کشورهای آسیای مرکزی مانند چین اغلب چوب را برای دکوراسیون داخلی رستوران ها و کافی شاپ ها به کار می برند. ولی در کشورهای آمریکا و اروپا دکور با نورپردازی اهمیت بسیار زیادی دارد و جزء درخشان ترین دکورهای داخلی محسوب می شود.

جمع بندی

اخیرا دکوراسیون داخلی رستوران ایتالیایی محبوبیت زیادی پیدا کرده است. با این شیوه دکور و چیدمان میزها و صندلی ها ظاهر بسیار زیبا و جذابی برای رستوران رقم خواهد خورد. در اجرای دکوراسیون ایتالیایی باید به نمای روی دیوارها، کف پوش و استفاده از عناصر طبیعی دقت زیادی داشت. باید تمامی موارد گفته شده با همدیگر هماهنگ باشند و مجموع آن ها دکور جذابی را به نمایش بگذارد.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب