کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

دکوراسیون داخلی تیره رنگ به سبک نئوکلاسیک

194 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 06 مهر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

سبک نئوکلاسیک را چگونه اجرا کنیم؟

در این سبک شما می توانید از وسایل مختلفی استفاده کنید و سادگی و همینطور تقارن در این سبک بسیار مهم است ولی محدودیتی در اجرا و استفاده از مواد ندارید. اگر تم رنگ تیره را برای دکوراسیون در نظر گرفته اید، باید از رنگ های روشن نیز استفاده کنید و تضاد را نشان دهید. به کاربردن چوب، سنگ و انواع و اقسام مواد طبیعی و مصنوعی در نئوکلاسیک رواج دارد. جهت کفپوش های سالن و نشیمن می توانید انواع سنگ ها، سرامیک یا کاشی به کار ببرید؛ اما کف اتاق خواب را بهتر است پارکت یا لمینت کنید.
سقف در سبک نئوکلاسیک مشابه سبک کلاسیک است و نیازی به نمایش اجزای سقف نیست. گچ بری های زیبا و تزئینی را برای سقف اجرا کنید. کاغذ دیواری یا رنگ جهت اجرای این سبک برای دیوارها مناسب است و محدودیتی ندارید اما پتینه و دیوار پوش فومی جهت تزئین دیوار مناسب نیست. استفاده از قاب و تابلوهای هنری تیره رنگ در اجرای سبک کمک می کند. نورپردازی در نئوکلاسیک نیز باید به صورت متقارن باشد محل قرارگیری لوسترها از اهمیت زیادی برخوردار است. 

دکوراسیون سبک نئو کلاسیک

در قسمت سالن یا اتاق پذیرایی خانه خود می توانید از قاب بندی های هندسی روی دیوار و وسایل تیره استفاده کنید که به این صورت اصیل بودن سبک نئوکلاسیک را نشان دهید. انتخاب و استفاده از وسایل تیره رنگ جهت دکوراسیون مانند سرویس مبلمان تیره نیز نشانگر نئوکلاسیک است. چیدن صندلی های رنگی برای اتاق ناهارخوری یک ایده خوب برای نمایش حس پویایی در فضای اتاق است.   

اجرای سبک نئوکلاسیک در اتاق خواب و نشیمن

کسانی که به روش نئوکلاسیک برای چینش وسایل اتاق نشیمن علاقه مندند، می توانند از سنگ های روشن برای میز تلویزیون استفاده کنند و قاب بندی های پلی اورتان را برای پشت تلویزیون انتخاب کنند. به این ترتیب کنتراست بین رنگ ها کاملا متمایز بوده و روش چیدمان نئوکلاسیک نمایان می شود. اجرای دکوراسیون داخلی تیره رنگ به سبک نئوکلاسیک در اتاق خواب بهتر است با وسایل تیره رنگ صورت گیرد. 
چینش تلفیقی هم می تواند جذاب و زیبا به نظر برسد مانند هماهنگی رنگ قاب های روی دیوار با رنگ دیوار. البته می توان رنگ مبلمان را نیز با سقف هماهنگ کرد برای اتاق نشیمن. استفاده از فرش هایی با رنگ تیره ولی ساده برای چینش نئوکلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد. طرح های شلوغ و پرگل برای فرش در این سبک به کار نمی رود. تابلوهایی ساده و هنری برای اتاق خواب مناسب است که طرح هایی از گیاهان و حیوانات داشته باشند. 
 
جمع بندی
یکی از سبک های پرطرفدار برای چینش وسایل منازل، سبک نئوکلاسیک است. در این مدل رعایت تقارن وسایل و دکوراسیون بسیار مهم است و روشی بین سبک های کلاسیک و مدرن به شمار می رود. در این سبک از کنتراست رنگ های تیره و روشن استفاده می شود. استفاده از قاب های زیبا و هنری و مواد مختلف در دکوراسیون محدودیتی ندارد. وسایل چوبی و سنگی، کاغذ دیواری و رنگ، همگی در اجرای این سبک اختلالی به وجود نمی آورد.  

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب