کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

دوربین مدار بسته بیسیم

286 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 24 فروردین,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

در سال های اخیر شاهد تغییرات زیادی در مدل زندگی انسان ها بوده ایم. پیشرفت تکنولوژی و دسترسی ساده به اینترنت سبب شده اند که به سادگی بتوانیم اطلاعات خود را در زمینه های مختلف بالا ببریم و چیزهایی را که در گذشته یک رویا بود عملی سازیم. شاید اگر حدود 100 سال پیش سخن از این موضوع می آوردیم که در آینده انسان ها می توانند از راه دور مکان های مختلفی را نظارت کنند و یا حتی ببینند همه شگفت زده می شدند.اگر قصد خرید دوربین مداربسته دارید می توانید از طریق وب سایت های تخصصی فروش دوربین مداربسته معتبر قیمت دوربین مداربسته را مشاهده کنید و انواع دوربین با قابلیت ها و برند های مختلف مانند: دوربین مداربسته لامپی ، دوربین مداربسته بیسیم ، دوربین مخفی کوچک ، دوربین تحت شبکه ، و...  خرید خود را انجام دهید همچنین برخی دیگر از وب سایت ها خدمات نصب دوربین مداربسته را انجام میدهند و می توانید کار نصب دوربین های خود را به این وب سایت ها بسپارید.

دوربین مدار بسته بیسیم

اما امروزه این امر نه تنها یک رویا نیست بلکه شاهد پیشرفت های زیادی در این زمینه بوده ایم. دوربین مدار بسته بیسیم یکی از مواردی است که این روزها مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه تلاش می کنیم تا اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

تاریخچه دوربین مدار بسته بیسیم

آلمان اولین کشوری بود که استفاده از دوربین مدار بسته بیسیم را آغاز کرد. در طول جنگ جهانی دوم، در سال 1942 آلمان از فناوری جدید دوربین مدار بسته برای نظارت بر انبار سلاح های خود استفاده کرد. شخصی به نام والتر بروخ این دوربین را اختراع کرد تا برای نظارت بر انبار سلاح ها ( نه افراد) به کار برود و آلمان بتواند با حفظ سلاح های خود در جنگ پیروز شود. این فناوری به آلمان این امکان را داد تا بتواند روند پرتاب موشک را در سنگرها مورد نظارت قرار دهد و این امر سبب شد که استفاده از دوربین مدار بسته کم کم در میان تمامی کشورها رواج یابد و افراد بتوانند با استفاده از این فناوری حتی زمانی که در آن مکان حضور ندارند، محل مورد نظر را نظارت کنند. 

دوربین مدار بسته بیسیم چه امکاناتی را برای افراد مهیا می سازد؟

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که استفاده از دوربین مدار بسته بیسیم چه امکاناتی را برای افراد مهیا می سازد! باید بدانید امنیت یکی از مهمترین مواردی است که سبب شده است بسیاری از کسب و کارها از این دوربین ها در محل کار و یا زندگی خود استفاده کنند. از دیگر ویژگی های این دوربین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در صورت بروز مشکلی مانند دزدی می توان از تصاویر ضبط شده این دوربین در مراجع قضایی استفاده کرد.
  • وجود این دوربین در محل سبب می شود که افراد نظم عمومی را بیشتر رعایت کنند.
  • وجود این دوربین در محل از مزاحمت های ضد اجتماعی پیشگیری می کند.
  • استفاده از این دوربین در محل به ایجاد امنیت و اطمینان کمک می کند.
  • وجود این دوربین در محل؛ رفاه اقتصادی را ارتقا دهید.

دوربین مدار بسته بیسیم چه امکاناتی را برای افراد مهیا می سازد؟

دوربین مداربسته وایرلس

دوربین وایرلس فناوری بسیار جدیدی از دوربین مداربسته بیسیم است، با این تفاوت که این دوربین این قابلیت را دارد که به اینترنت متصل شود و تصاویر را بر روی موبایل و لپ تاپ نشان دهد. این دوربین اندازه بسیار کوچکی دارد و به سادگی می توان آن را در محل مورد نظر نصب کرد. بسیاری از افراد این دوربین را دوربین جاسوسی می نامند، زیرا اندازه آن به اندازه ای کوچک است که جلب توجه نمی کند و این امر برای کسانی که می خواهند کارهای خود را به آرامی و بدون جلب توجه انجام دهند می توانند از این فناوری استفاده کنند.

کدام کسب و کارها باید از دوربین مدار بسته استفاده کنند؟

کارشناسان قضایی بر این امر تاکید می ورزند که تمامی کسب و کارها از جمله کسب و کارهای بزرگ و کوچک باید از دوربین مدار بسته بیسیم استفاده کنند. این موضوع در کسب و کارهایی که با کالاهای ارزشمند مانند طلا سر و کار دارند اهمیت بیشتری دارد. به طور مثال طلافروشی ها، بانک ها و صرافی ها باید حتما در مراکز کاری خود دوربین مدار بسته بیسیم داشته باشند. البته ذکر این موضوع حائز اهمیت است که تمامی سازمان های دولتی بزرگ، پالایشگاه های نفتی و نیروگاه های برق به این دور بین مجهز هستند.

کدام کسب و کارها باید از دوربین مدار بسته استفاده کنند؟

بررسی های آماری نشان می دهند که استفاده از این دوربین ضریب امنیت را به میزان چشمگیری افزایش می دهد و این موضوع برای کسب و کارها اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر از دوربین مدار بسته وایرلس استفاده شود، در صورت بروز دزدی و یا مشکلی می توان به سادگی چهره فرد را شناسایی کرد و پیگرد قانونی ساده تر می شود.اگر قصد نصب دوربین مخفی کوچک در منزل دارید می توانید از طریق وب سایت های تخصصی فروش دوربین مداربسته معتبر قیمت دوربین مداربسته را مشاهده کنید و انواع دوربین با قابلیت ها و برند های مختلف مانند: دوربین مداربسته سیمکارت خور ، دوربین مداربسته لامپی ، دوربین مداربسته بیسیم ، دوربین مدار بسته مخفی ، دوربین تحت شبکه ، و...  خرید خود را انجام دهید همچنین برخی دیگر از وب سایت ها خدمات نصب دوربین مداربسته را انجام میدهند و می توانید کار نصب دوربین های خود را به این وب سایت ها بسپارید.

استفاده از دوربین مدار بسته بیسیم و افزایش امنیت!

بهتر است بدانید که تصاویر بدست آمده از دوربین مدار بسته بیسیم قابل استناد در مراجع قضایی در تمامی دنیاست. این موضوع به طور ضمنی به این امر اشاره می کند که افراد می توانند با استفاده از دوربین امنیت فضای کاری و زندگی خود را افزایش دهند. امروزه، تمامی ساختمان های مدرن از دوربین مداربسته استفاده می کنند و این امر به افزایش امنیت و نظم در محیط های ساختمانی کمک می کند و آمار دزدی را به میزان چشمگیری را کاهش می دهد.

جمع بندی

در این مقاله تلاش کردیم تا به ویژگی های دوربین مدار بسته بیسیم بپردازیم. این دوربین اولین بار در سال 1942 در آلمان مورد استفاده قرار گرفت و به سرعت به کالایی ارزشمند برای حفظ امنیت محیط تبدیل شد. تصاویری که از این دوربین بدست می آید، مورد قبول مراجع قضایی است و این امر نشان می دهد که این دوربین قابل اعتماد است. تمامی کسب و کارها باید از این دوربین استفاده کنند تا بتوانند محیطی امن را برای کارمندان و افرادی که در آن محل هستند به وجود بیاورند. با استفاده از این دوربین می توانید از راه دور محل مورد نظر را تحت نظارت داشته باشید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب