کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

دوربین مداربسته کودک

260 بازدید
درج شده در روز شنبه, 27 شهریور,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بهترین دوربین مداربسته اتاق کودک

دوربین های مداربسته یا داخلی ساختمان ها یکی از پرکاربردترین سازه های مدرن امروزی هستند. پس از اختراع اولین دوربین مداربسته به سرعت امکانات و تجهیزات آن افزایش یافت. امکاناتی از قبیل زوم دیجیتال، صوت دو طرفه، دید در شب، دسترسی از راه دور توسط برنامه بی سیم به این دوربین ها اضافه شد و سیستم آنها مدرن تر و پیشرفته تر شد. امروزه شما می توانید بهترین دوربین های مداربسته را برای اتاق کودک خود نصب کنید و حتی زمانی که در خانه نیستید، اتاق را کنترل کنید. 
هنگامی که مانیتور اتاق کودک را در اختیار داشته باشید می توانید به جای حضور فیزیکی بیست و چهار ساعته در اتاق، برخی موارد از مانیتور استفاده کنید. گاهی اوقات با داشتن امکان صدای دوطرفه دوربین، گریه کودک را با صدای خود آرام کنید. بهترین دوربین مداربسته برای اتاق کودک امکان دید در شب را با اشعه مادون قرمز دارد. شما با این قابلیت می توانید فرزند خود را در تاریکی شب هم کنترل و نظارت کنید. برخی از این سازه های پیشرفته امکان هشدار گریه کودک دارند. 

قیمت دوربین مدار بسته کودک

 
یعنی شما با داشتن دوربین مداربسته کودک که هشدار گریه دارند، می توانید با خیال آسوده به امور روزمره خود رسیدگی کنید و مراقبت از فرزند را نیز به درستی انجام دهید. 

امکانات و قابلیت های گوناگون دوربین های مداربسته کودک

همانطور که گفتیم دوربین های مداربسته یا داخلی ساختمان دارای امکانات مختلفی هستند. برخی از این امکانات را در بخش قبلی گفتیم در ادامه به سایر قابلیت های این سازه ها می پردازیم. 

ظرفیت ضبط بالای دوربین مداربسته

برخی از دوربین های مداربسته کودک ظرفیت بالایی در ضبط فیلم دارند. این قابلیت به شما امکان ضبط کردن فیلم از رفتارهای فرزندتان را می دهد. این مدل دوربین به شبکه WiFi متصل می شود و به راحتی می تواند به گوشی هوشمند شما هم متصل شود. به این طریق موبایل هوشمند، تبدیل به یک مانیتور ویدئویی کودک شود. 

تشخیص حرکت توسط دوربین مداربسته

یکی از قابلیت های مهم و کاربردی دوربین ها، تشخیص حرکت توسط دوربین مداربسته کودک است. شما به این طریق می توانید بیدار شدن فرزند خود را دریابید. این امکان زمانی اهمیت زیادی دارد که فرزند شما روی صدا حساس است و بیدار می شود. 

تحت کنترل داشتن دوربین مداربسته کودک

یکی از قابلیت هایی که می تواند جالب و کاربردی باشد، زوم کردن و همچنین تخت و شیب کردن مانیتور مداربسته است. با این تغییر حالت دوربین می توانید همه قسمت های اتاق کودک را بررسی کنید. زوم کردن روی صورت یا موارد مشکوک خیال شما را از همه جهات آسوده می کند. 

تنظیم صدا با فرکانس صدای گریه کودک 

شما می توانید با نصب دوربین مداربسته کودک که دارای قابلیت تنظیم صدا روی فرکانس مشخص است، احساس آرامش بیشتری داشته باشید و همینطور فرزند شما راحت تر بخوابد. با این تنظیمات اگر صدای گریه کودک آهسته و ضعیف باشد هم به شما هشدار داده می شود و نیازی به چک یا بررسی بچه در هنگام خواب نیست. با فعال کردن قابلیت صدای دو طرفه نیز هنگام گریه کردن فرزند با صدای خود می توانید او را آرام کنید. به این ترتیب کودک و والدین راحت تر می خوابند و آرامش بیشتری دارند. 

بهترین دوربین مدار بسته اتاق کودک

دید در شب امکانی کاربردی

یکی از قابلیت هایی که برای بهترین دوربین مداربسته کودک در بخش های قبلی ذکر کردیم، امکان دید در شب توسط اشعه مادون قرمز است. با این ویژگی قادر هستید بدون روشن کردن اتاق از حال فرزند در خواب خود باخبر شوید. به این طریق کودک بیدار نمی شود و با آرامش به استراحت می پردازد. شما با این امکان حتی می توانید روی تخت خود در اتاقی دیگر دراز کشیده و مطالعه کنید و هر چند وقت یکبار با دوربین فرزند کوچکتان را کنترل کنید و از حال او باخبر شوید.

عمر طولانی باتری و هشدار اتمام آن

برخی از دوربین های کودک هشدار اتمام باتری دارند. شما با یک هشدار از قبل متوجه می شوید که باتری رو به اتمام است و زمان تعویض آن فرا رسیده است. البته عمر طولانی باتری خیال شما را برای مدت زیادی راحت می کند و به سادگی قادر هستید تا مدت ها نیازی به تعویض باتری نداشته باشید.
 
جمع بندی
دوربین مداربسته کودک یکی از سازه های خوب و مفیدی است که کنترل و نظارت رفتار کودک را راحت تر می کند. دوربین هایی که امکان چرخش، زوم کردن، هشدار صدای گریه، فیلمبرداری و ضبط فیلم با موبایل، صدای دو طرفه، دید در شب، هشدار اتمام باتری و تشخیص حرکت را دارند در بسیاری از موارد خواب راحت تری را برای کودک و والدین فراهم می کنند.       

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب