کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

دوربین ماشین

456 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 09 تیر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

این دوربین ها به دلیل کارایی مفیدی که دارند مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته اند. دوربین های خودرو که به جعبه سیاه نیز معروف هستند، با امکانات مناسب خود تمام وقایع اطراف و داخل کابین ماشین را به صورت صوتی و تصویری ضبط می کنند. ما به دلیل اهمیت این سازه های کاربردی در اتومبیل می خواهیم در این مقاله شما را با ویژگی های آنها آشنا کنیم.   

بهترین دوربین خودرو

دوربین خودرو یا جعبه سیاه از یک یا دو لنز ساخته می شود. این سازه ها را می توان در هر قسمتی از ماشین نصب کرد و فیلمبرداری از نقاط مختلف را در دسترس مالک خودرو قرار داد. شما می توانید با نصب دوربین ماشین در داخل کابین یا اطراف آن در قسمت خارج، کلیه اتفاقات حوالی یا داخل اتومبیل را مشاهده کنید. کارایی این سازه ها زمانی مشخص می شود که در اثر تصادفی اتومبیل شما آسیب دیده یا مورد سرقت های مختلفی قرار گیرد.

توسط برخی از بهترین دوربین های خودرو می توانید تصاویر ویدئویی آنلاین را در اختیار داشته باشید و همچنین ارتباط صوتی دوطرفه برقرار کنید. بعضی از انواع دوربین های ماشین استفاده از بستر شبکه ای اینترنت را برای شما فراهم می کنند و تعدادی دیگر قابلیت ردیابی خودرو به صورت آنلاین را دارند. امکان برقراری با وای فای برای مشاهده تصاویر زنده و تنظیمات دوربین را می توانید در برخی از مدل های این سازه ها داشته باشید.

بهترین دوربین خودرو

شما با قابلیت ADAS Connection می توانید یک ارتباط با سیستم هوشمند دستیار راننده برقرار کنید. دوربین ماشین با امکان ثبت تصاویر همراه با اطلاعات، ضبط نقشه تردد با ثبت ساعت، تاریخ و سرعت خودرو یک سازه باکیفیت محسوب می شود. امکاناتی نظیر مسیریابی راحت برای راننده و کمک به ورود و خروج پارک نیز در تعدادی از این سازه های مدرن وجود دارد.    

دوربین خودرو شیائومی

دوربین ماشین شیائومی یکی از برندهای خوب و باکیفیت است. شما با نصب این سازه روی خودرو می توانید حوادث رانندگی احتمالی را به طور کاملا واضح مشاهده کنید. ضبط و ثبت پلاک ماشین خاطی توسط دوربین ماشین عقب شیائومی به نیروهای امنیتی کمک بزرگی می کند. دوربین های داخل خودرو هم برای رانندگان تاکسی در هنگام پرداخت نادرست کرایه توسط مسافران، جا ماندن وسایل آنها در تاکسی یا سرقت های گوناگون مفید است.

برخی از دوربین های شیائومی مخصوص دنده عقب هستند. رانندگان می توانند با این قابلیت ارزشمند در هنگام دنده عقب از خطرات احتمالی جلوگیری کنند. به دلیل مزایای بسیاری که این سازه های پیشرفته دارند در روی اکثر اتومبیل های تولید شده برخی از کشورها نصب می شوند. به عبارت دیگر از همان ابتدا که خودرو از کارخانه تحویل گرفته می شود، دوربین مداربسته روی آن نصب شده است.همچنین برای مشاهده لیست لوازم یدکی خودرو می توانید به صورت اینترنتی از قیمت لوازم یدکی مطلع شده و لوازم خودرو خود را سفارش دهید.

دوربین جلو ماشین

دوربین های جلو اتومبیل را در قسمت جلوی خودرو و روی سپر و جهت تکمیل عملکرد سیستم اتوپارک نصب می کنند. رانندگان توسط این سازه ها، تسلط کاملی به فضای جلوی خودرو در هنگام رانندگی یا پارک دارند. به این ترتیب امنیت بالا رفته و پارک ماشین آسان می شود. قابلیت دید در شب جهت تعدادی از این دوربین ها طراحی شده است. ظرفیت حافظه داخلی بالای این سازه ها سبب می شود که رانندگان با خیال آسوده ماشین خود را تا ساعت ها یا روزها پارک کنند.

 

دوربین ضبط حرکت ماشین

اگر در بخش جلویی اتومبیل قرار گیرد می تواند احساس آرامش برای راننده ایجاد کند و امنیت او و سرنشینان را تضمین نماید.

دوربین خودرو در تهران

دوربین ماشین در سراسر کشور به فروش می رسد. مالکان خودرو می توانند در صورت نیاز به این مراکز فروش مراجعه کرده و سازه مورد نیاز خود را خریداری کنند. دوربین خودرو در تهران در قسمت های مختلف شهر توسط فروشندگان لوازم و تجهیزات جانبی خودرو به فروش می رسد. شما بهتر است در هنگام خرید دوربین ماشین نکاتی مانند قابلیت مناسب لنز، میزان بالای ظرفیت حافظه و بهره مندی از سیم کارت آن را مد نظر داشته باشید. ویژگی پارکینگ مد در برخی از انواع دوربین ماشین طرفداران بسیاری دارد.

دوربین خودرو شیائومی

جمع بندی

دوربین ماشین یکی از امکانات بسیار مفید و کاربردی است. بسیاری از کشورها از همان ابتدا اتومبیل های خود را به این امکانات تجهیز می کنند. این سازه ها به نیروهای امنیتی و مالکان خودروها کمک بسزایی می کنند. جعبه های سیاه اتومبیل به طور کلی موجب افزایش امنیت خودرو و سرنشینان و همینطور رانندگی آسان رانندگان می شوند. دوربین های خودرو دارای امکانات گوناگونی هستند. قابلیت هایی مانند: بهره مندی از بستر شبکه ای اینترنت، ردیابی ماشین به طور آنلاین، برقراری با WIFI به جهت مشاهده تصویرهای زنده، ارتباط برقرار کردن با فضای ابری، مشاهده تصاویر به صورت زنده و برقراری ارتباط صوتی دوطرفه، بهره مندی از نسل جدیدی از باطری ها به جهت بی نیازی از باطری اتومبیل، ارتباط برقرار کردن با سیستم هوشمند دستیار راننده، پارکینگ مد و مسیریابی آسان برای راننده.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب