کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

دوربین ریز

461 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 04 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دوربین ریز پیچی

یکی از دوربین های جاسوسی و مخفی که کاربرد بسیار زیادی دارد و طرفدار های بسیار زیادی را به خود جذب کرده است، دوربین های ریز پیچی هستند. این دوربین ها از نظر ظاهری به شکل پیچ هستند و شما می توانید آن ها را در دیوار یا بر روی وسایل، همانند پیچ ببندید. دوربین های پیچی، اغلب با سیم هستند؛ اما ممکن است بتوانید در برخی موارد، بی سیم آن ها را هم پیدا کنید. دوربین ریز، به دلیل اینکه اندازه کوچکی دارد، کیفیت آن ها تا دو مگاپیکسل بالا می رود؛ البته این را هم باید بدانید که امروزه این دوربین های ریز، پیشرفت زیادی کرده اند و کیفیت مدل های جدید آن ها، بالا تر هم رفته است و برخی دیگر از آن ها قابلیت ضبط صدا را هم دارند. یکی از افرادی که می توانند از این دوربین استفاده کنند، کارفرمای یک شرکت هستند که برای اینکه کارکنان را زیر نظر داشته باشند، می توانند این دوربین ها را در بسیاری از نقاط شرکت نسب کنند و چون این دوربین ها به پیچ شبیه هستند، هیچ کس به آن ها شک نمی کند.

دوربین ریز پیچی

دوربین مینیاتوری رم خور

دوربین های مینیاتوری، همان دوربین ریز و مخفی هستند که شما می توانید از آن ها برای کار های نظارتی و امنیتی استفاده کنید. دوربین های ریز را، امروزه بسیاری از افرادی که می خواهند کسی را زیر نظر داشته باشند استفاده می کنند؛ به دلیل این که این دوربین ها اندازه بسیار کوچکی دارند، می توانید آن ها را در هر جایی پنهان کنید. این دوربین های ریز، انواع مختلفی دارند که هر کدام از این انواع مختلف در هر مکانی کاربرد خاص خودش را دارد. یکی از مدل های این دوربین ها، دوربین های مینیاتوری رم خور هستند. معمولا دوربین های ریز، بدون رم نمی توانند ساعات زیادی را به ضبط کردن بپردازند؛ به همین دلیل اگر بخواهید مدت طولانی کسی را زیر نظر داشته باشید، به مشکل خواهید خورد. به همین دلیل می توانید از مدل رم خور این دوربین ها استفاده کنید. شما میتوانید هر رم با هر حجمی را در این دوربین ها جایگزاری کنید و خیالتان از بابت پر شدن حافظه راحت باشد و فرد مورد نظر را ساعت ها زیر نظر داشته باشید.

دوربین ریز کنترل از راه دور

اگر بخواهیم به طور کلی در مورد دوربین ریز بگوییم، باید به این نکته اشاره کنیم که این دوربین ها قابلیت مخفی شدن را دارند و شما می توانید از آن ها برای نظارت برفرزندتان و یا اشخاص دیگر، استفاده کنید. این دوربین ها، مدل های مختلفی دارند که یکی از محبوب ترین این دوربین ها، مدل کنترل از راه دور این دوربین ها است؛ که یکی از این انواع معروف، دوربین ریز فلتی است که میتوانید آن ها را با گوشی تلفن همراه خود کنترل کنید؛ برد این دوربین ها تا بیست متر است و شما از فاصله بیست متری می توانید تصویر این دوربین ها را دریافت کنید. برخی از این دوربین ها، کیفیت فیلمبرداری تا ده مگاپیکسل را دارند و می توانند صدا را هم ضبط کنند. این دوربین ها دارای باتری هستند که میتواند پنج ساعت دوربین را فعال نگه دارد.اگر قصد خرید دوربین مداربسته دارید می توانید از طریق وب سایت های تخصصی فروش دوربین مداربسته معتبر قیمت دوربین مداربسته را مشاهده کنید و انواع دوربین با قابلیت ها و برند های مختلف مانند: دوربین مداربسته داهوا ، دوربین مداربسته بیسیم ، دوربین مخفی کوچک ، دوربین تحت شبکه ، دوربین مداربسته هایلوک و...  خرید خود را انجام دهید همچنین برخی دیگر از وب سایت ها خدمات نصب دوربین مداربسته را انجام میدهند و می توانید کار نصب دوربین های خود را به این وب سایت ها بسپارید.

آیا دوربین های ریز قابلیت ضبط در شب را دارند؟

دوربین های ریز همانند دوربین های مداربسته، برای نظارت بر افراد مشکوک استفاده می شوند. دوربین های مداربسته به دلیل اینکه اندازه بزرگ تری دارند، توسط فرد مشکوک دیده می شوند؛ ولی این دوربین ها به اندازه ای هستند که به هیچ وجه قابل رویت نیستند؛ به همین دلیل هم است که شهرت بسیار زیادی پیدا کرده اند. قیمت دوربین های ریز، بستگی به عواملی مانند کیفیت آن ها یا رزولوشنشان، رم خور بودن یا نبودنشان، بی سیم بودن یا باسیم بودنشان دارند؛ که قیمت آن ها با توجه به این تفاوت ها بالا و پایین می رود؛ اما برای خیلی ها سوال میشود که این دوربین ها قابلیت ضبط تصاویر در شب را هم دارند؟ در این مورد باید بگوییم متاسفانه نه ندارند، این دوربین ها همان دوربین های گوشی های ما هستند و برای اینکه در شب تصویر برداری کنند، احتیاج به نور دارند؛ پس قابلیت دید در شب بدون نور را ندارند. ولی شما می توانید از روش های خیلی زیادی با نور هم در شب تصاویر فرد تحت نظر را ضبط کنید.

دوربین مینیاتوری رم خور

جمع بندی

حال که شما را با دوربین های ریز و انواع مختلف آن آشنا کردیم، بهتر است به شما بگوییم که از این دوربین ها اگر بخواهید برای کار های غیر قانونی و غیر مجاز استفاده کنید، اگر این کار شما بر ملا شود، به عنوان مجرم شناخته می شوید و حتی فردی که آن را تحت نظر داشتید، می تواند از شما شکایت کند و شما به دلیل یک قطعه کوچک راهی زندان شوید؛ پس مراقب باشید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب