کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

دوربین خودرو

325 بازدید
درج شده در روز شنبه, 11 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دوربین خودرو یا دوربین داشبورد یکی از امکاناتی است که در بعضی از اتومبیل ها وجود دارد. این دوربین ها با هدف فیلمبرداری از اتفاقات و حوادث احتمالی اطراف خودروها تعبیه شده است و می توانند از صحنه های گوناگون باکیفیت خوب و بالایی فیلم بگیرند. مأموران پلیس می توانند با استفاده از این دوربین ها واقعیات حوادثی مانند دزدی ها و یا تصادفات را به درستی تشخیص داده و افراد متخلف را شناسایی کنند. کیفیت این دوربین ها با یکدیگر متفاوت بوده و همه آنها انتخاب مناسبی برای فیلمبرداری از صحنه ها نیستند.

دوربین خودرو

برای مثال برخی از دوربین های خودرو به عنوان دوربین ضد سرقت خودرو شناخته شده و بعضی دیگر دوربین خودرو هوشمند هستند. در این مطلب قصد داریم در مورد این دوربین های کاربردی با شما صحبت کنیم.
بهترین دوربین خودرو

دوربین هایی که برای خودرو تعبیه می شوند به طور کلی به دو گروه دوربین های خودروی جلو و دوربین های خودروی جلو و عقب تقسیم بندی می شوند. همانطور که از اسم این دوربین ها مشخص است، دوربین های خودروی جلو صرفا قادرند از قسمت جلوی اتومبیل فیلمبرداری کنند ولی دوربین های ماشین عقب و جلو از هر دو قسمت اتومبیل، فیلمبرداری می کنند. دوربین های جلو و عقب خودرو با استفاده از حسگرهای پیشرفته فیلمبرداری را انجام می دهند. بنابراین بهترین دوربین خودرو اغلب از بین دوربین های جلو و عقب با وضوح بالا است. کیفیت فیلمبرداری این دوربین ها با یکدیگر متفاوت است. ولی حداقل وضوح تصویر آنها HD 720× 1280پیکسل است. اغلب این دوربین ها با وضوح تصویر FULL HD 1080× 1920 پیکسل فیلمبرداری می کنند. بعضی از این دوربین ها وضوح بالاتری داشته و توانایی ضبط فیلم با کیفیت 4K را نیز دارند.

بهترین دوربین خودرو

البته لازم به ذکر است که وضوح بالای دوربین ها نشانگر کیفیت بهتر آنها نیست؛ ولی دوربین های باکیفیت معمولا وضوح بالایی دارند. یکی از مواردی که موجب استقبال مشتریان از یک دوربین خودرو می شود، سهولت استفاده از آن است. نصب آسان و سهولت در دستورالعمل های استفاده از فیلم و جداکردن آن از اتومبیل موجب می شود که بسیاری از مشتریان نسبت به خرید آن دوربین ترغیب شوند. بعضی از دوربین های اتومبیل دارای GPS هستند. این ردیاب اتومبیل سبب می شود که موقعیت دقیق خودروی شما در فیلم مشخص باشد.

ویژگی های دیگر دوربین های خودرو

تا این قسمت در مورد خصوصیات مختلف دوربین های اتومبیل با شما صحبت کردیم در این بخش ویژگی های دیگر این سازه های کاربردی را بیان می کنیم. همانطور که گفتیم دوربین های اتومبیل دارای مدل های مختلف با امکانات گوناگون هستند. دوربین خودرو شیائومی یکی از انواع این مدل هاست. این دوربین های هوشمند باکیفیت بالایی از تصاویر فیلمبرداری می کنند. صدا و تصویر این دوربین ها مناسب است و کارت حافظه خوبی دارند. دوربین خودرو سیم کارت خور یکی از دوربین های خوب با امکانات مناسب است. توسط این دوربین ها می توانید به تماس ها پاسخ داده و پیام های لازم را ارسال کنید.

ویژگی های دیگر دوربین های خودرو

دوربین سیم کارتی داخل خودرو دارای نرم افزار موبایل برای نظارت آنلاین است. این سازه های پیشرفته به طور همزمان هم قابلیت دوربین خودرو را داشته و هم امکانات موبایل را برای راننده فراهم می کند. برخی از این دوربین های پیشرفته و مدرن تصویر نقاط کور اتومبیل را برای پارک امن نیز ارائه می دهند. شما با این سازه های سیم کارتی از هر کجای دنیا می توانید با استفاده از نرم افزارهای موبایل، اتومبیل خود را مشاهده کنید.

این فیلم های مشاهده شده را می توانید ضبط کرده و در صورت لزوم از آنها استفاده کنید. با استفاده از موبایل شخصی خود قادر هستید تصاویر زنده و در حال ضبط را مشاهده کرده و بر آن نظارت داشته باشید. دوربین اتومبیل آینه ای سیم کارت خور یکی دیگر از مدل های این سازه های مفید است. با این آینه های هوشمند می توانید حوادث و رویدادها را به صورت زنده ببینید. کاربران این آینه های هوشمند می توانند در صورت لزوم دستور فیلم یا عکس به دوربین جلو یا عقب را بدهند.اگر قصد خرید دوربین مدار بسته مخفی برای منزل دارید می توانید از طریق وب سایت های تخصصی فروش دوربین مداربسته معتبر قیمت دوربین مداربسته را مشاهده کنید و انواع دوربین با قابلیت ها و برند های مختلف مانند: دوربین مداربسته شیائومی ، دوربین مداربسته لامپی ، دوربین مداربسته بیسیم ، دوربین مخفی کوچک ، دوربین تحت شبکه ، و...  خرید خود را انجام دهید همچنین برخی دیگر از وب سایت ها خدمات نصب دوربین مداربسته را انجام میدهند و می توانید کار نصب دوربین های خود را به این وب سایت ها بسپارید.

دوربین خودرو در تهران

دوربین های اتومبیل در شهرهای مختلف کشور وجود دارند ولی این دوربین ها در شهرهای بزرگی مانند تهران دارای کاربرد بیشتری هستند. دوربین خودروی هوشمند در شهر شلوغی همانند تهران که با کمبود فضای پارکینگ مواجه بوده و ترافیک های فشرده ای دارند، کاربرد بسیار مهمتری نسبت به شهرهای کوچک دارد. حفاظت اتومبیل در شرایط سخت ترافیک و اعلام هشدار و ثبت و ضبط حوادث که توسط این دوربین های مدرن انجام می شود، به رانندگان شهرهای بزرگ و پر جمعیت کمک می کند.

دوربین خودرو در تهران

نشان دادن نقاط کور اتومبیل در هنگام پارک کردن در مکان شلوغ یکی دیگر از مزایای این دوربین های خودرو است. دوربین های سیم کارت خور نصب در اتومبیل، امکان مشاهده خودروی شما را در هر مکان می دهد. شما با استفاده از نرم افزارهای موبایل قادر هستید که موقعیت خودروی خود را در هر کجا ببینید.

جمع بندی

یکی از امکانات مفید و کاربردی اتومبیل، دوربین خودرو است. این دوربین ها با امکانات متعددی که دارند، کاربران را در هنگام رانندگی راهنمایی می کنند. امکاناتی مانند ردیاب داشتن، سیم کارت خور بودن و فیلمبرداری از نقاط مختلف اطراف ماشین سبب می شود که از حوادث و اتفاقات فیلمبرداری شده و چگونگی آنها به درستی تشخیص داده شود. با نصب این دوربین ها روی اتومبیل شما می توانید موقعیت خودروی مورد نظر را در هر کجا مشاهده کنید و تصاویر زنده ارسالی توسط آن را ضبط کنید.  

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب