Loading List Items...

دندانپزشکی زیبایی

43 نفر تا الان از این صفحه مربوط به کسب و کار بازدید کرده اند
درج شده در روز دوشنبه, 13 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دندان یکی از ارگان های مهم در بدن به شمار می رود که نقش مهمی در حفظ زیبایی صورت دارد. در همین راستا، دندان پزشکی تصمیم گرفت تا این ایده را به آزمون بگذارد. وی عکسی از مردی گرفت که یکی از دندان او افتاده بود و یکی از ابروهای او تراشیده شده بود. بررسی ها نشان می دادند 100 درصد کسانی که به این عکس نگاه کردند اول دندان افتاده آن مرد را می دیدند و 80 درصد هرگز به ابرو تراشیده او نگاهی نمی کردند. سپس این دندان پزشک در زیر عکس نوشت زیبایی دندان به حدی مهم است که می تواند زیبایی کل چهره را تحت تاثیر قرار دهد. در نتیجه جای تعجب نیست که بسیاری از افراد به دنبال دندانپزشکی زیبایی هستند، در ادامه تلاش می کنیم تا شما را بیشتر با خدماتی که در دندانپزشکی زیبایی ارائه می شود آشنا کنیم.برای استفاده از خدمات دندانپزشکی می توانید از طریق وب سایت های دندانپزشکی شبانه روزی لیست دکترهای متخصص را مشاهده کنید و از انواع خدمات دنانپزشکی مانند : کامپوزیت دندان ، لمینت دندان ، ایمپلنت دندان ، ارتودنسی ، بلیچینگ دندان ، عصب کشی دندان و ... درخواست خود را ثبت کنید و به راحتی وقت دندانپزشکی خود را ثبت کنید.

دندان یکی از ارگان های مهم در بدن به شمار می رود که نقش مهمی در حفظ زیبایی صورت دارد. در همین راستا، دندان پزشکی تصمیم گرفت تا این ایده را به آزمون بگذارد. وی عکسی از مردی گرفت که یکی از دندان او افتاده بود و یکی از ابروهای او تراشیده شده بود. بررسی ها نشان می دادند 100 درصد کسانی که به این عکس نگاه کردند اول دندان افتاده آن مرد را می دیدند و 80 درصد هرگز به ابرو تراشیده او نگاهی نمی کردند. سپس این دندان پزشک در زیر عکس نوشت زیبایی دندان به حدی مهم است که می تواند زیبایی کل چهره را تحت تاثیر قرار دهد. در نتیجه جای تعجب نیست که بسیاری از افراد به دنبال دندانپزشکی زیبایی هستند، در ادامه تلاش می کنیم تا شما را بیشتر با خدماتی که در دندانپزشکی زیبایی ارائه می شود آشنا کنیم.

دندانپزشکی زیبایی

 دندانپزشک زیبایی

شخصی که به دندانپزشکی زیبایی مراجعه می کند، هدفش رفع نقص هایی است که در دندانش وجود دارد. برخی از افراد دندان هایش روی هم افتاده است و برخی از افراد رنگ دندان هایش زرد است. تمامی این امور سبب می شوند که فرد زیبایی چهره خود را از دست بدهد. به همین دلیل، قدم اول برای اصلاح مشکلاتی که در دندان وجود دارد مراجعه به دندانپزشک است تا به طور دقیق و اصولی مشخص گردد که فرد برای رفع این مشکلات چه کارهایی را باید انجام دهد. در همین جا به شما توصیه می کنیم که برای رفع مشکلات دهان و دندان تنها به کلینیک های معتبر مراجعه کنید و هرگز به مراکزی که خدمات دندان را با قیمتی پایین تر از حد معقول ارائه می دهند اطمینان نداشته باشید!

خدمات دندانپزشکی زیبایی

وقتی بیمار برای رفع مشکلات دندانش به پزشک مراجعه می کند و این مشکلات مشخص می شوند، پروسه درمان آغاز می گردد. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چه خدماتی در دندانپزشکی زیبایی ارائه می شوند! باید بدانید این خدمات، با توجه به نوع مشکلی که در دندان وجود دارد، می توانند به شرح زیر باشند:

اصلاح طرح لبخند

اگر فرد لبخندی نا متعادل داشته باشد که با دیگر اجزای صورت او همخوانی نداشته باشد، به او آموزش داده می شود که چگونه لبخند بزند تا بتواند به موفقیت خود در جامعه کمک کند.

ونیر کامپوزیت

ونیر نوعی پوسته است که برای اصلاح و فرم دندان به سطح دندان چسبانده می شود و این روش نقش بسیار موثری در دندانپزشکی زیبایی و بهتر دیده شدن فرد دارد. امروزه، ونیرها به صورت نانو در بازار موجود هستند و همین امر سبب شده است که طول عمر این محصولات بر روی دندان بسیار بالا رود.

ونیر کامپوزیت

لمینت دندان

لمینت پوسته ای از جنس سرامیک است که بر روی سطح دندان قرار می گیرد و به زیبایی و رفع نقص های دندان کمک می کند.

بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان همان سفید کردن دندان است و این روش معمولا به افرادی توصیه می شود که دندان های زردی دارند و زردی دندان ها با استفاده از جرم گیری دندان از بین نمی رود.

روکش زیرکونیوم

روکش زیرکونیوم روشی است که به اصلاح ابعاد دندان کمک می کند. همچنین از این روش می توان برای رفع نقوصی مانند بی رنگی مادرزادی دندان استفاده کرد.

ایمپلنت دندان

ایمپلنت یا کاشت دندان قرار دادن دندانی جدید در دهان و جایگزین کردن با دندانی است که در حال افتادن است و یا از بین رفته است.

ارتودنسی دندان

از این روش برای اصلاح قرار گیری دندان در دهان استفاده می شود. همانطور که می بینید خدمات زیبایی دندان انواع گسترده ای دارند که با توجه به نیاز بیمار به دندانپزشکی زیبایی مشخص می شوند.

بهترین روش زیبایی دندان

بسیاری از افراد در این زمینه سوال می پرسند که بهترین روش زیبایی دندان در دندانپزشکی زیبایی چیست! بهتر است بدانید که بهترین روش زیبایی دندان با توجه به مشکلی که در دندان شما وجود دارد مشخص می شود. برخی از دندان ها به ارتودنسی نیاز دارند و برخی از دندان ها به ونیر کامپوزیت! هیچ از این دو نشان دهنده برتری یک روش به روش دیگر نیست. بنابراین، توصیه می شود برای انتخاب بهترین روش برای زیبایی دندان به یک دندانپزشک معتبر مراجعه کنید.

بهترین روش زیبایی دندان

ترمیم و زیبایی دندان

ترمیم و زیبایی دندان یکی از روش های مهم در دندانپزشکی زیبایی است که به رفع مشکلاتی نظیر روی هم سوار شدن دندان ها و یا شکستگی دندان ها می پردازد. این روش برای کسانی مناسب است که دندان هایشان مشکلات اساسی دارد و می خواهند این مشکلات را از بین ببرند.

ترمیم زیبایی دندان جلو

با توجه به این موضوع که دندان های جلو مهمترین دندان هایی هستند که در زمان لبخند به چشم می آیند، رفع مشکلات آنها اهمیت زیادی دارد. بررسی های آماری نشان می دهند که بیشتر افراد تلاش می کنند تا با روش هایی که در دندانپزشکی زیبایی وجود دارد، مشکلات دندان های جلو را رفع کنند و به زیبایی صورت و لبخند خود بیافزایند.برای استفاده از خدمات دندانپزشکی می توانید از طریق وب سایت های دندانپزشکی شبانه روزی لیست دکترهای متخصص را مشاهده کنید و از انواع خدمات دنانپزشکی مانند : ترمیم دندان ، لمینت دندان ، ایمپلنت فوری ، بلیچینگ دندان ، ارتودنسی متحرک و ... درخواست خود را ثبت کنید و به راحتی وقت دندانپزشکی خود را ثبت کنید.

هزینه زیبایی دندان

خدمات دندانپزشکی یکی از پر هزینه ترین روش های درمانی در کل دنیاست. برای اطلاع از هزینه های دندانپزشکی زیبایی باید به کلینک های معتبر مراجعه کنید.

جمع بندی

در این مقاله تلاش کردیم تا به موضوع دندانپزشکی زیبایی و خدماتی که برای اصلاح فرم دندان ارائه می شود، بپردازیم. این روش ها شامل اصلاح طرح لبخند، ونیر کامپوزیت، ایمپلنت، بلیچینگ و لمینت دندان هستند که فرد باید با توجه به مشکلی که در دندانش وجود دارد یکی از آنها را انتخاب کند.

 

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنیدانتخابگر پوسته