کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

دستگیره دیجیتال

281 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 17 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

معرفی ویژگی های جذاب دستگیره دیجیتال سامسونگ

دستگیره دیجیتال سامسونگ به گونه ای طراحی شده است که  حرکت زبانه با بالاترین میزان حساسیت صورت می پذیرد و به صورت دیجیتالی و با به کار گیری رمزهای از پیش تعیین شده ، کارت مخصوص و یا اثر انگشت تعیین شده اقدام به کنترل ورود و خروج افراد نمایید. از دیگر ابزارهایی که در دستگیره الکترونیکی سامسونگ منظور شده است به دستگیره الکترونیکی این امکان را می دهد تا در صورت خالی شدن شارژ بتوان همچنان از آن به صورت مکانیکی استفاده کرد. این ویژگی اخیر دستگیره الکترونیکی سامسونگ را تبدیل به گزینه ای مناسب برای استفاده در مواقع اضطراری کرده است. تمام این ویژگی های مطلوب به این دلیل در دستگیره دیجیتال سامسونگ قابل دسترس می باشد که این دستگیره مجهز به یک مغزی الکترونیک می باشد. دستگیره الکترونیکی سامسونگ در رنج قیمتی و دیزاین های گوناگونی به بازار عرضه شده است

دستگیره دیجیتال

معرفی برخی از ویژگی های محصول پرطرفدار دستگیره دیجیتال alock

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در دستگیره دیجیتال alock منظور شده است و آن را تبدیل به یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین محصولات کرده است ، امکان برقراری ارتباط با استفاده از سیستم های بلوتوثی و یا شبکه های اینترنتی را فراهم کرده است تا به این وسیله بتوانیم به صورت ریموت نیز اقدام به کنترل ورود و خروج در ساعات دلخواهعی از شبانه روز که در لوکیشن مورد نظر نیز حضور نداریم، بشویم. کنترل ریموت دستگیره الکترونیکی alock به وسیله ی نرم افزارهایی هوشمند صورت می پذیرد که به خوبی برنامه ریزی شده است و بدون کوچکترین باگی این امکان را برای شما فراهم می کنند تا در مواقع بحرانی و اضطراری مانند آتش سوزی که امکان باز و بسته شدن درب را با حداقل میزان دخالت و با کمترین میزان زمان معطلی، به انجام برسانید.

از ویژگی و تفاوت های  دستگیره دیجیتال کاداس چه می دانید؟

در مدل قفل مکانیکی که که کلید در داخل شیار مخصوصی که تعبیه شده است قرار می گیرد و با چرخاندن کلید در این شیار به دلیل حرکت زبانه های گوناگون قفل در باز می شود ، این روش به دلیل اصطحکاک بالایی که دارد باعث می شود تا هزینه های زیادی برای تعمیر و نگهداری قفل های مکانیکی انجام دهیم. از مهم ترین عیوب این روش می توان به موارد زیر اشاره نمود

  • خوردگی و خراب شدن کلید ها در بازه های زمانی مختلف
  • دردسر حمل کلیدهای گوناگون
  • امکان گم شدن کلیدها
  • امنیت پایین در نگهداری از کلیدها

بر خلاف روش مکانیکی دستگیره الکترونیکی مزایای بسیاری را در کنار طیف گسترده ای از امکانات تکنولوژیکی برای شما فراهم می سازد. دستگیره الکترونیکی با ارئه روش هایی مانند یک کارت سبک، اثر انگشت منحصر به فرد ، اپلیکیشن های کنترل از راه دور این مشکلات را حل کرده است.

آیا می توان اقدام به خرید آنلاین دستگیره دیجیتال داشت؟

با رشد فناوری هایی که بر پایه اینترنت هستند روز به روئز بیشتر شاهد توسعه ی امور روزمره ی خود بر پایه ی تکنولوژی هستیم. یکی از مهم ترین این موارد امکان خرید آنلاین برای انواع مختلفی از وسایل می باشد. شما با استفاده از اینترنت به راحتی قادر خواهید بود تا رنج قیمت دستگیره دیجیتال یوکا را به عنوان یک محصول خاص در تمام سایت های فروئشنده این محصول بررسی و مقایسه نمایید و در نهایت آگاهی اقدام به خرید مناسب ترین و اقتصادی ترین گزینه ممکن نمایید. همچنین خرید آنلاین این امکان را برای شما فراهم می کند تا بدون تمرکز بر محدودیت های یک مغازه فیزیکی از قبیل بعدذ مکانی و حضور در تایم خاصی، اقدام به خرید محصولات مورد نیاز خود نمایید.اگر قصد هوشمند سازی خانه خود را دارید می توانید از شرکت های معتبر این حوزه برای هوشمند سازی منازل مسکونی مشاوره دریافت کنید و از تجهیزات خانه هوشمند با خبر شوید همچنین بدانید هزینه ی هوشمند سازی خانه چه مقدار می شود.

معرفی ویژگی های جذاب دستگیره دیجیتال سامسونگ

جمع بندی

دستگیره دیجیتال یکی از بهترین راه حل های ممکن برای خداحافظی با دنیای قفل های قدیمی میکانیکی و زنگ زده به شمار می اید. با کمک دستگیره الکترونیکی شما قادر هستید تا از زاه دور و به صورت ریموت اقدام به کنترل ورود و خروج هایی که از درب های نزل شما می شود ، بنمایید. در گذشته از دستگیره الکترونیکی بیشتر برای قفل درب خودروهای مدرن استفاده می شد ولی با توسعه ی تکنلوژی به فکر استفاده از این محصول کارامد برای تامین امنیت در منازل مسکونی و واحدهای تجاری نیز افتادیم تا در کنار تامین سطح بالایی از آرامش بتوانیم از امنیت مناسبی نیز برخوردار شویم. برندهای مختلفی اقدام به تولید و بازاریابی این محصول کرده اند که مال در این مقاله با ارزیابی بهترین برندهای موجود، تلاش داشتیم تا دیدی درست منتقل نماییم .

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب