کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

دستگاه لیزر shr

310 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 04 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نور دستگاه لیزر shr از نوع متمرکز نبوده و مانند دستگاه کندلا الکس که با نور متمرکز، فولیکول های مو را از بین می‌برد، عمل نمی‌کند. نوری که توسط دستگاه لیزر shr ساطع می شود، از نوع کریستال های ضد انعکاس می باشد؛ در این دستگاه هم چنین آب خالص نیز به عنوان فیلتر نور فروسرخ، مورد استفاده قرار می گیرد. تقریبا می‌توان گفت استفاده از دستگاه لیزر shr یکی از راه‌ های ایمن، کم درد و مطمئن نسبت به روش های دیگر، برای کاهش و از بین بردن مو های زائد بدن می باشد. اگر چه استفاده از این دستگاه مقداری هزینه بر می باشد، اما طی چند جلسه می‌توان مو های زائد بدن را به میزان قابل توجهی کاهش داده یا این که به طور کلی آن ها را از بین ببریم.

عملکرد دستگاه لیزر shr

عملکرد دستگاه لیزر shr و دستگاه ‌های قدیمی ipl هر دو از طریق انرژی لیزر که در طول موج های مختلف اعمال می شود، می باشد. تفاوت آن ها در این است که دستگاه لیزر shr این کار را در دفعات مکرر و به آرامی انجام می دهد که در نتیجه به آسیب دیدگی کم تر پوست، نسبت به استفاده از ipl می انجامد. تقریباً می‌توان گفت به طور کلی عملکرد دستگاه لیزرshr  سالم تر، بهتر و موثرتر از روش‌ های دیگر می باشد. به دلیل ویژگی ‌های خاص این روش، برای انواع پوست های مختلف و پوست های حساس نیز قابل استفاده می باشد. از این حیث توانسته نسبت به روش های رقیب و حتی روش هایی که در آن ها از لیزر استفاده می شود، پیشی گرفته و به یکی از موثرترین روش‌ ها تبدیل شده و مورد استقبال فراوانی قرار بگیرد.

عملکرد دستگاه لیزر shr

 

دستگاه لیزر shr می تواند مانند لیزر کندلا الکس سطح های بزرگی را مورد درمان قرار دهد. دستگاه shr هم چنین حرارت را به سمت داخل پوست متمرکز کرده، به طوری که در سطح پوست احساس خنکی ایجاد می‌ شود. به طور کلی می‌توان گفت دستگاه لیزر shr نسبت به دستگاه کندلا الکس، کار از بین بردن مو های زائد را با درد و حرارت کم تری انجام می‌دهد. در پایان استفاده از این روش برای درمان، می توان از ژل ها و پماد های مناسبی برای التیام  پوست بر روی مکان هایی که مورد درمان قرار گرفته اند، استفاده شود. اگرچه در این روش آسیب دیدگی جدی وجود ندارد اما این کار برای درمان هر چه بهتر و احساس راحتی بیش تر صورت می‌پذیرد.

قیمت دستگاه لیزر shr

همان طور که در پاراگراف های قبل اشاره کردیم، با استفاده از دستگاه لیزر shr از بین بردن مو های زائد بدن، با روش پیشرفته ‌تری نسبت به استفاده از دستگاه های لیزر قبلی انجام می گیرد. این فناوری با به روز رسانی ها و بهبود هایی که در دستگاه های لیزر قدیمی تر انجام شده، به وجود آمده و توانسته مزایای زیادی را برای افراد ایجاد نماید. این روش که در آن با استفاده از دستگاه لیزر shr حذف مو های زائد بدن انجام می‌گیرد، نسبت به روش های دیگر یا حتی روش‌هایی که از لیزرهای قدیمی تر استفاده می شود، دارای هزینه و قیمت بیش تری می باشد. یعنی مشتریان باید در استفاده از این روش نسبت به روش های دیگر، پول بیش تری خرج نمایند.

قیمت دستگاه لیزر shr

البته مزایای مهمی که این دستگاه در اختیار افراد قرار می دهد، می تواند قیمت و مبلغ بیش تری که افراد برای رفع مو های زائد بدن خود می پردازند را کاملاً توجیه کند. درمان سریع و کم درد و یا درد بسیار کم تر نسبت به روش های دیگر به خصوص روش‌های لیزری دیگر، توانایی حضور در نور آفتاب در زمان قبل و یا بعد از استفاده از دستگاه لیزر shr ، حذف انواع گوناگون مو های زائد در همه جای بدن بدون توجه به نازکی ویا ضخامت این مو ها، توانایی در درمان تیرگی هایی که در اثر نور آفتاب ایجاد شده اند و ویژگی های این چنینی دیگر، مزایای مهمی هستند که افراد را در برابر پرداخت هزینه بیش تر و استفاده از این روش تسلیم نموده اند.برای استفاده از خدمات زیبایی می توانید از طریق كلينيك زيبايي انواع خدمات پوست و زیبایی مانند: مزوتراپی ، تزریق ژل لب ، تزریق بوتاکس ، لیز مو ، کاشت مو ، جوانسازی پوست ، افتادگی پلک و ...را دریافت کنید . و به صورت اینترنتی نوبت کلینیک جراحی زیبایی مد نظر خود را رزرو نمایید.

جمع بندی

امروزه مو های زائد بدن به مشکلی اساسی برای بیش تر افراد و به ‌خصوص خانم‌ ها تبدیل شده است که البته این مشکل از طریق روش ‌های مختلف، قابل حل شدن می باشد. یکی از کاربردی ‌ترین این روش ‌ها که در عصر حاضر استفاده زیادی از آن می‌شود، دستگاه های لیزر می باشند. دستگاه لیزر shr یکی از بهترین روش ‌ها و به عبارتی حالت سالم تر، موثر تر و جدید تر روش های لیزری قدیمی می باشد که با مزایای زیادی از جمله درد کم تر و درمان سریع تر، کار از بین بردن مو های زائد بدن را انجام می دهد.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب