کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

دستگاه لاغری لیپوسونیکس

390 بازدید
درج شده در روز شنبه, 21 فروردین,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

امروزه، باید بدانید که از شهروندان قرن بیست و یکم انتظار می رود که به سلامت جسمانی خود اهمیت زیادی بدهند. یکی از مواردی که در این قرن برای ارتقا سلامتی باید به آن توجه کنیم کاهش وزن و جلوگیری از افزایش وزن است. مطالعات نشان می دهند که افزایش وزن می تواند مشکلات زیادی را برای سلامتی به همراه داشته باشد که از مهمترین آنها می توان به دیابت و بیماریهای قلبی اشاره کرد. روش های زیادی برای کاهش وزن وجود دارند که از مهمترین و برجسته ترین آنها می توان به دستگاه های لاغری اشاره کرد. یکی از دستگاه هایی که برای لاغری و کاهش وزن پیشنهاد می شود « دستگاه لاغری لیپوسونیکس » است. در ادامه تلاش می کنیم تا اطلاعات بیشتری را در مورد این دستگاه در اختیار شما قرار دهیم.برای استفاده از خدمات کلینیک زیبایی می توانید از طریق کلینیک پوست و زیبایی انواع خدمات پوست و زیبایی مانند: مزوتراپی ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، لیز مو ، کاشت مو ، زاویه سازی صورت ، افتادگی پلک و ...را دریافت کنید . و به صورت اینترنتی نوبت مرکز زیبایی مد نظر خود را رزرو نمایید.

دستگاه لاغری لیپوسونیکس

لاغری سریع با دستگاه لاغری لیپوسونیکس

همانطور که می دانید تمامی افراد دوست دارند که به سرعت وزن خود را پایین بیاورند. زیرا روند کاهش وزن سختی های زیادی را بر افراد وارد می کند و همین موضوع سبب می شود که انسان ها به دنبال روش های سریع برای خلاص شدن از شر چربی هایی باشند که قسمت های مختلف بدن آنها را احاطه کرده است. یکی از روش های سریع لاغری و کاهش وزن استفاده از دستگاه لیپوسونیکس است. موضوعی که سبب شده است این دستگاه بیش از روش های دیگر لاغری مورد توجه قرار گیرد، استفاده از امواج فراصوت متمرکز است که با شدت زیاد بر بافت های چربی تابیده می شود. این امواج ساختار چربی را در هم می شکنند و اگر در این میان به پروتکل های دیگر لاغری ( مانند رژیم غذایی) توجه شود، به سرعت این چربی ها در بدن از بین می روند.

آیا تمامی افراد می توانند از دستگاه لاغری لیپوسونیکس استفاده کنند؟

یکی از سوالات مهم در مورد دستگاه لاغری لیپوسونیکس این است که آیا تمامی افراد می توانند از این دستگاه استفاده کنند یا خیر! بهتر است بدانید که استفاده از این دستگاه به کسانی توصیه می شود که دارای شرایط زیر هستند:

  • برای نتیجه گیری مناسب از این دستگاه ضخامت چربی باید 1 اینچ و یا 5/2 سانتی متر باشد.
  • فرد باید فعال و سالم باشد و بیماری زمینه ای خاصی نداشته باشد ( به طور مثال مصرف برخی از داروها سبب می شود فرد اضافه وزن پیدا کند، در این شرایط بهتر است فرد ورزش را ادامه دهد)
  • این روش برای روی تمامی رنگ های پوستی قابل اجرا است.

آیا تمامی افراد می توانند از دستگاه لاغری لیپوسونیکس استفاده کنند؟

این دستگاه در سال 2011 در آمریکا به بازار عرضه گردید تا برای لاغری و کاهش وزن استفاده شود. بررسی های آماری نشان می دهند که بیش از 90 درصد رضایت برای استفاده از دستگاه لاغری لیپوسونیکس در اروپا، ژاپن و کانادا گزارش شده است و این امر می تواند نشان دهنده اثربخشی این دستگاه باشد.

چند جلسه باید از این دستگاه استفاده کرد؟

شاید یکی از مواردی که سبب شده است دستگاه لاغری لیپوسونیکس مورد توجه قرار گیرد، تعداد کم جلسات مورد نیاز است. در طول جلسه اول کل چربی های ناحیه مورد نظر از بین می رود و فرد دیگر نیازی به تکرار جلسات ندارد. گاهی توصیه می شود که افراد پس از سه ماه برای تمدید جلسه دوباره به کلینیک مراجعه کنند. البته به این موضوع توجه داشته باشید که در زمان استفاده از این دستگاه، چربی ها شکسته می شوند و شما باید پروتکل های دیگری را نیز رعایت کنید.

چند جلسه باید از این دستگاه استفاده کرد؟

در این موارد معمولا رژیمی از سوی پزشک به شخص متقاضی داده می شود. به طور مثال، شخص باید مصرف چربی ها و کربوهیدارت را به کمترین میزان برساند و از مواد جایگزین دیگری مانند میوه و سبزیجات استفاده کند. با رعایت این موارد، افراد می توانند پس از 8 تا 12 هفته شاهد از بین رفتن چربی های مازاد باشند.

از دستگاه لاغری لیپوسونیکس  در کدام نواحی بدن می توان استفاده کرد؟

یکی از سوالات پرتکرار در مورد این روش لاغری در مورد نواحی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد. وقتی این دستگاه به بازار عرضه شد برای شکم و پهلو مناسب استفاده شد. زیرا شکم و پهلو از مهمترین نواحی بدن هستند که چربی ها ذخیره می شوند. امروزه، مطالعاتی در حال انجام است تا از این روش در قسمت های دیگر بدن از جمله ران ها استفاده کند. اما هنوز نتایج قطعی این مطالعات مشخص نشده است.

آیا تغییر سایز با استفاده از این دستگاه امکان پذیر است؟

بسیاری از افراد که به دنبال کاهش وزن در ناحیه شکم و پهلو هستند، ترجیح می دهند که سایز خود را نیز پایین بیاورند. باید بدانید که با استفاده از دستگاه لاغری لیپوسونیکس  شما می توانید سایز خود را نیز کاهش دهید. اما به این موضوع توجه داشته باشید که ورزش و توجه به رژیم غذایی دو فاکتوری هستند که پس از استفاده از دستگاه لاغری لیپوسونیکس باید مورد توجه قرار بگیرند، در غیر اینصورت این روش نمی تواند اثربخش باشد و همین موضوع می تواند سبب دلزدگی شما برای استفاده از این دستگاه گردد.برای استفاده از خدمات زیبایی می توانید از طریق كلينيك زيبايي انواع خدمات پوست و زیبایی مانند: مزوتراپی ، تزریق ژل لب ، تزریق بوتاکس ، لیز مو ، کاشت مو ، جوانسازی پوست ، افتادگی پلک و ...را دریافت کنید . و به صورت اینترنتی نوبت کلینیک جراحی زیبایی مد نظر خود را رزرو نمایید.

جمع بندی

در این گزارش تلاش کردیم تا اطلاعات کاملی را در مورد دستگاه لاغری لیپوسونیکس در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید، این روش، روشی ایده آل برای کسانی است که ضخامت چربی در ناحیه شکم و پهلو آنها به 5/2 سانتی متر می رسد. این روش در جلسه اول اثربخش است و پس از آن باید شخص به رژیم غذایی خود توجه داشته باشد. اگر رژیم غذایی رعایت شود پس از 8 تا 12 هفته می توانید اثرات این دستگاه را در لاغری ببینید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب