کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

دزدگیر مغازه

336 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 11 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دزدگیر مغازه و خانه چه کاربردی دارد؟

امروزه سامانه‌ هوشمند سازی حتی به منازل و دزدگیر مغازه و خانه هم رسیده است و با استفاده از آن می ‌توان گرمایش، سرمایش و حتی روشنایی خانه را با استفاده از این سامانه به صورت هوشمند تعریف کرد. انواع دزدگیر هوشمند یکی از جدیدترین امکانات سامانه‌ هوشمند سازی منازل و مغازه است. دزدگیر مغازه و منزل چی بخرم؟ این سوال نیز ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد. قبل از پاسخ دادن به آن، بهتر است با انواع دزدگیر خانه آشنایی پیدا کنیم.

انواع دزدگیر مغازه و خانه امن

دزدگیر مغازه و یا سیستم اعلام سرقت در حقیقت از کنار هم قرار گرفتن قطعات الکترونیکی و الکتریکی تشکیل شده و وظیفه آن اطلاع رسانی در زمان سرقت می باشد. امروزه در بازارها انواع مختلفی از دزدگیرها را می توان یافت. هر کدام از دزدگیرها مجهز به یک سنسور مختلفی بوده و کار خاصی را انجام می دهد و افراد طبق نیاز خود، آن ها را خریداری می کنند. هر کدام از سنسورها نسبت به یک چیز خاص از خود واکنش نشان می دهند. برای امنیت هر مکانی که مدنظر داریم، ما می توانیم سنسور مخصوص به نیاز خود را انتخاب و خریداری کنیم.

سنسورهای لرزشی

همان طور که از اسمش پیداست، این سنسور به لرزش و شوک واکنش نشان می دهد. زمانی که لرزش و یا شوکی را حس کند به طور سریع واکنش خود را به یکی از تجهیزات خود می فرستند. اعلام این سرقت به وسیله آژیر، چراغ خطر و… بوده و فرد را از این قضیه آگاه می کند. برای مکان هایی که امکان دزدی با تخریب و به وجود آوردن حفره همراه باشد از این نوع سنسور برای امنیت و جلوگیری از سرقت استفاده می کنند.

سنسور های حرکتی یا همان چشمی

سنسور چشمی یکی از پرکاربردترین سنسورهایی است که مورد استفاده در راهروها، پارکینگ، ادارات و… قرار می گیرد. اگر حرکتی در جلوی چشم این سنسور اتفاق بیفتند، سریع از خود واکنش نشان می دهد. درواقع به جلوی چشم خود حساس می باشد.

سنسور تشخیص وزن

برای این نوع سنسور بازه وزنی تعریف شده است که اگر جسمی از جلوی چشمم با بازه وزنی تعیین شده رد شود، فعال شده و واکنش نشان دهد. شایان ذکر است که احتمال واکنش نشان دادن این سنسور نسبت به حرکت حیوانات خانگی، پرندگان و حشرات خیلی کم است.

مگنت ها

این سنسور زمانی فعال می شود و از خود واکنش نشان می دهد که فردی از در و یا پنجره وارد شود. محل نصب مگنت ها بر روی در و پنجره ها می باشد.

سنسورهای آهنربایی

بیشترین سنسوری که مورد استفاده و استقبال قرار می گیرد، سنسورهای آهنربایی هستند. بی شک شما در فروشگاه های لباس، آهن ربایی که بر روی لباس چسبانده اند را مشاهده کرده اید. این کار به این منظور است که اگر کسی یواشکی اقدام به بردن لباس از فروشگاه را کند، در زمان خروج از مغازه  این سنسور فعال شده و بر روی گیت خروجی مغازه واکنش نشان داده و آژیر بزند.

انواع دزدگیر مغازه و خانه امن

دزدگیرهای هوشمند خانگی

 مجهز به سناریوی شبیه سازی حضور در خانه هستند. این دزدگیر ها همچنین امکان روشن و خاموش کردن سیستم را از طریق موبایل برای شما فراهم کنند . این دزدگیرها امکان این را دارند که در صورت شکسته شدن هر یک از شیشه‌ های منزل آن را تشخیص و اعلام کنند . در صورت تشخیص موارد غیر عادی می‌توانند این موارد را به گوشی تلفن همراه شما ، پیامک کنند. این سیستم‌ ها از تکنولوژی مادون قرمز برای تشخیص حرکت افراد استفاده می‌ کنند .

 

نصب دزدگیر منزل

همان طور که گفتیم، سنسورها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن ها برای جاهای مختلفی استفاده می شود. سیستم خبری تلفن کننده در بیشتر دزدگیرها، فعال بوده و در بخش هوشمند سازی ساختمان نیز کاربرد دارد. برای این نوع سیستم از قبل یک سری شماره هایی را تعریف می کنند که در زمان سرقت به صورت اتوماتیک به آن شماره ها زنگ زده و اطلاع دهد.  دزدگیر منازل را یکی از شرکت های معتبر و بزرگ به نام گپ، با به کارگیری تجهیزات مجهز و کامل، تولید می کند که در بین آن ها دزدگیر اماکن گپ مدل T11 و G12  جزء پرفروش ترین محصولات به شمار می آیند. برای نصب دزدگیر منزل، بهتر است از متخصص مربوط به آن کمک بخواهید.اگر قصد خرید دوربین مدار بسته مخفی برای منزل دارید می توانید از طریق وب سایت های تخصصی فروش دوربین مداربسته معتبر قیمت دوربین مداربسته را مشاهده کنید و انواع دوربین با قابلیت ها و برند های مختلف مانند: دوربین مداربسته شیائومی ، دوربین مداربسته لامپی ، دوربین مداربسته بیسیم ، دوربین مخفی کوچک ، دوربین تحت شبکه ، و...  خرید خود را انجام دهید همچنین برخی دیگر از وب سایت ها خدمات نصب دوربین مداربسته را انجام میدهند و می توانید کار نصب دوربین های خود را به این وب سایت ها بسپارید.

بهترین دزدگیر مغازه و خانه

جمع بندی

برای جلوگیری از سرقت از منازل، این روزها اکثر خانه‌ ها اکثر منازل اقدام به نصب دزدگیر هوشمند می‌ کنند. سامانه ‌های هوشمند سازی منازل شامل اقلامی از قبیل قفل برقی، درب ‌های ضد سرقت، سیستم اعلام سرقت و دزدگیرهای هوشمند هستند. سیستم ‌های دزدگیر هوشمند در نقاط مختلفی از خانه نصب می‌شوند. این نقاط توسط سنسورهای مختلف کنترل می‌شوند و در صورتی که شخصی به صورت غیر مجاز بخواهد وارد شود، به صاحب خانه و سیستم امنیتی اعلام می‌کنند . دزدگیرهای هوشمند را به شکل‌ها و انواع مختلف و متفاوتی قابل تعریف هستند .از انواع دزدگیرها می توان به دزدگیر لرزشی، حرکت چشمی، مگنت ها، سنسور آهنربایی و سنسورهای هوشمند اشاره کرد. شما با توجه به نیاز و بودجه خود می توانید بهترین مدل دزدگیر را برای حفاظت از سرمایه ها و دارایی های تان خریداری کنید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب