کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

دزدگیر خودرو

379 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 23 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بهترین دزدگیر خودرو در بازار

دزدگیر ماشین در حال حاضر به سه دسته کلی تقسیم می‌شوند:

دزدگیرهای ساده

اگر به دنبال ارزان‌ترین دزدگیر های خودرو با حداقل کارایی می‌گردید، احتمالاً دزدگیر خودرو ساده اولین گزینه‌ ای است که به ذهن شما خطور می‌کند. این مدل از دزدگیر ماشین که همه با صدای آژیرهای آنها آشنا هستید، تاثیری در شناسایی دزد ندارد. سارقان به خوبی می‌دانند که چگونه خودرویی را که به دزدگیر خودرو ساده مجهز است را، خلع صلاح کنند. تنها کارایی این دزدگیر های خودرو، این است که در هنگام برخورد ضربه، یا باز شدن درب ماشین، صدای آژیر دزدگیر فعال می ‌شود.

یکی از معایب این دزدگیرها این است صدای تمامی این آژیرها شبیه به یکدیگر است و شما نمی ‌توانید تشخیص دهید که صدای دزدگیر خودرویی که می ‌شنوید مربوط به ماشین شماست و یا ماشین شخص دیگر؟! از سویی دیگر سنورها قابل تنظیم نیستند و ممکن است گربه یا شاخه درختی روی ماشین شما بیفتد و صدای آژیر بلند شود. گاهی اوقات با صدای رعد و برق نیز ماشین شروع به بوق زدن می کند! در بعضی از مواقع به حدی هشدارهای کاذب این مدل دزدگیر های خودرو زیاد است که صاحب ماشین به‌ ناچار دزدگیر های خودرو را از کار می ‌اندازد تا به خاطر آلودگی صوتی و هشدارهای کاذب دزدگیر ماشین برای همسایه ‌ها ایجاد مزاحمت نکند.

دزدگیر تصویری خودرو

یکی از مزیت‌ های دزدگیر تصویری خودرو نسبت به دزدگیر خودرو ساده در این است که به یک مانیتور مجهز است و تمامی اتفاقات مربوط به خودرو را، بر روی صفحه ‌نمایش ریموت خودرو نمایش می ‌دهد. به‌عنوان مثال، اگر درب خودرو باز شود، دقیقاً بر روی صفحه ‌نمایش دزدگیر تصویری خودرو، عکس یک ماشین با درب باز نمایش داده می ‌شود. یا مثلاً اگر کسی ضربه ‌ای به خودرو وارد کرده باشد، بر روی مانیتور آن یک چکش نشان داده می ‌شود. بنابراین اولین مزیت دزدگیر تصویری خودرو نسبت به دزدگیر ماشین ساده این است که صاحب خودرو با دریافت هشدار از طریق صفحه‌ نمایش دزدگیر متوجه خواهد شد که اتفاقی برای خودرو افتاده است. یکی از مزیت های این دزدگیر این است که که از راه دور قابل‌کنترل است. دزدگیر تصویری خودرو، معمولاً تا ۱ کیلومتر برد دارد. البته با توجه به برند و کیفیتی که کشور سازنده برای این مدل از ریموت ها در نظر گرفته، کارایی آنها متفاوت خواهد بود.

بهترین دزدگیر خودرو در بازار

دزدگیر تصویری ماشین امکانات دیگری نظیر قفل کودک نیز دارد. در هنگام بالا رفتن سرعت خودرو از حد مشخص ‌شده، طی شدن مسافت تعیین ‌شده و یا با اولین ترمز فعال می ‌شود و تمامی درب ‌های خودرو به‌ صورت اتوماتیک قفل می ‌شوند. دزدگیر تصویری خودرو می ‌تواند ماشین را از راه دور روشن و یا خاموش کند. حتی می ‌توانید از طریق دزدگیر تصویری ماشین، بخاری ‌ها را یک ربع قبل از سوارشدن به خودرو روشن کنید تا زمانی که وارد ماشین خود می‌شوید، خودرویی با صندلی ‌های گرم داشته باشید. این ویژگی، مخصوصاً در روزهای سرد زمستان، سفرهای شما را لذت ‌بخش‌ تر می‌کند.

گرانترین دزدگیر ماشین

نوع دیگری از این محصول وجود دارد که به آن سیم کارتی می‌گویند. در حال حاضر گرانترین دزدگیر ماشین در بازار، این مدل می باشد. از مزیت های این دزدگیر آن است که با قرار گرفتن سیم کارت در درون آن، این وسیله را به اینترنت متصل می‌کند. این مدل به وسیله‌ اپلیکیشن مخصوص با گوشی فرد ارتباط برقرار کرده و توسط آلارم مخصوص فرد را از وضعیت خودرو مطلع می ‌سازد. حتی در صورتی که گوشی همراه فرد به اینترنت متصل نباشد، از طریق پیامک اطلاع می ‌دهد. همانطور که اشاره شد و براساس راهنمای خرید دزدگیر خودرو قیمت دزدگیر خودرو سیم کارتی در بازار متغیر و متفاوت با سایر مدل‌ها است و در حالت عادی قیمت بیشتری را به خود اختصاص می‌دهد.

رده بندی دزدگیر ماشین

با توجه به توضیحات بالا، حتما متوجه شدید که بهترین مدل دزدگیر خودرو، سیم کارتی و بعد دزدگیر تصویری است. قیمت این دزدگیر ها در بازار باتوجه به برند آن ها متفاوت است.

قیمت دزدگیر خودرو

قیمت دزدگیر خودرو در بازار بر اساس برند، مشخصات فنی و قابلیت ‌های آن متفاوت می ‌باشد. در هنگام خرید آن باید به این موضوع توجه داشته باشید. معمولا محصولات بیش از حد ارزان، کارایی چندانی ندارند. به طور معمول قیمت دزدگیر ماشین وابستگی زیادی به امکانات و ویژگی‌‌های فنی آن دارد و نسبت به آن متغیر است. نوعی از این محصول که به طور TWO WAY یا اصطلاحا تصویری بوده در حال حاضر طرفدار زیادی در بازار دارد و میزان هزینه‌ی آن هم به نسبت بالاتر می باشد.

دزدگیر تصویری خودرو

جمع بندی

انواع مختلفی از دزدگیر خودرو وجود دارید که هر یک مزایای و معایب خاص خود را دارد. دزدگیر های ساده که امروزه کاربرد چندانی ندارد، دزدگیر های تصویری و دزدگیر های سیم کارت خور که بهترین مدل دزدگیر محسوب می شود؛ از جمله دزدگیر های موجود در بازار است. شما با توجه به نیاز خود می توانید بهترین مدل را خریداری کنید.همچنین برای مشاهده لیست لوازم یدکی خودرو می توانید به صورت اینترنتی از قیمت لوازم یدکی مطلع شده و لوازم خودرو خود را سفارش دهید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب