کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

دزدگیر اماکن

485 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 04 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دزدگیر های اماکن در انواع مختلفی وجود دارند اما ساختار اصلی همه آن ها یکسان بوده و کار محافظت از اماکن را  به شکلی مشابه انجام می ‌دهند. عملکرد دزدگیر های اماکن به این صورت است که سنسور های حساس به ورود و خروج زیادی وجود دارند و هرگونه تلاش براي ورود غیرمجاز را شناسایی کرده و در نتیجه آژیر به صدا در می ‌آید.

بخش های مختلف دزدگیر اماکن

می ‌توان گفت سیستم دزدگیر اماکن از چند بخش کلیدی تشکیل شده است که آن ها را بیان خواهیم کرد. قسمت اول بخش مرکزی مي باشد که مانند مغز سیستم عمل می‌ کند و با همه حسگر ها، دوربین ها و غیره در ارتباط است. بخش دیگر احسگر های چشمی و یا حرکتی هستند كه بخش مشخصی را رویت می کنند. بخش دیگری از سيستم دزد گیر اماکن که اتفاقاً بسیار مهم هستند و در بيش تر سیستم‌ های محافظتی از آن ها استفاده می شود، دوربین ها می باشند. دوربین ها معمولاً در نقاط کور و یا نقاط با اهمیت مانند ورودی ‌های ساختمان نصب شده و حرکت و رفتار افرادی که به داخل منزل وارد و خارج می شوند را ضبط می‌ کنند. تصاویری که این دوربین ها ضبط می ‌کنند بر روی موبایل، لپ تاپ و یا وسایل دیگر قابل مشاهده می باشد. بخش بعدی سیستم دزدگیر اماکن آژير مي باشد که در صورت مشاهده رفتار غیرعادی که برای سیستم دزدگیر تعریف شده است به صدا در آمده و به صاحبان اماکن یا افرادی که در آن حوالی می باشند، هشدار می ‌دهند. البته هنگام به صدا درآمدن آژیر، این هشدار از طريق تلفن همراه فرد نیز به او رسانده می‌شود.

دزدگير اماكن سايلكس

همان طور که گفتیم، سیستم های دزدگیر اماکن در مدل های مختلف و توسط برند های گوناگونی تولید می ‌شوند. شرکت صنایع الکتریکی سایلکس یکی از شرکت‌ هايی است که در حدود ۲۰ سال در حوزه تولید ابزار آلات محافظتی کار می‌کند و محصول اولیه خود را به عنوان سیستم محافظ و دزدگیر اتومبیل ها تولید کرد. با پیشرفت و توسعه دانش خود، حوزه فعالیت خود را گسترش داده و امروزه به تولید دزدگیر اماکن نيز پرداخته است. دزدگیر اماکن سایلکس به یکی از معتبر ترین دزدگیر های اماکن در بازار تبدیل شده و از محبوبیت و مقبولیت خوبی برخوردار گرديده است. دزدگير اماكن سایلکس با ویژگی های خوبی که دارد توانسته رضایت مشتریان را به حد زیادی جلب کند.

 

بخش های مختلف دزدگیر اماکن

بیش تر دزدگیر های اماکن که توسط برند سايلكس تولید می شوند، دستگاه سیم کارتی بوده و علاوه بر این که تصاویر را ضبط می ‌کند، در مواقع مورد نیاز آژیر را به صدا در می آورند و قابلیت ارسال پیامک یا گرفتن تماس با صاحب ملک یا افرادی که شماره آن ها در حافظه این دزدگیر ها ذخیره شده باشد را نیز دارند. دزدگیر اماکن سايلكس هم چنین دارای یک صفحه ال سی دی می باشد که می توان از طریق آن تنظیمات زیادی بر روی سیستم ایجاد کرده و یا برنامه ‌های جدیدی بر روی آن نصب کرد. این نوع دزدگیر های اماکن هم چنین قابلیت نصب ریموت کنترل و حسگر های حرکتی بی سیم را دارا می باشند که می‌ توانند امنیت این سیستم‌ ها را بالاتر نیز ببرند.

قيمت دزدگير اماكن

با توجه به مدل دزدگیر های اماکن و يا برند هایي كه این سيستم ها توسط آن ها ساخته می ‌شوند، دارای قیمت های متفاوت و گوناگونی می باشند. البته مساحت و محوطه اي که ما می ‌خواهیم از این سیستم های دزدگیر اماکن برای محافظت استفاده نماییم نیز، در قیمت تمام شده این سیستم ‌ها تاثیرگذار هستند. براي مثال هر دوربین خود یک قیمت مشخص داشته و برای محوطه های گوناگون تعداد دوربین‌ های متفاوتی نیاز بوده و این باعث می‌شود که قیمت کلی سیستم تغییر زیادی داشته باشد. هم چنین نصب دزدگیر اماکن نیز می ‌تواند در قیمت آن تاثیرگذار باشد؛ چرا که افراد و شرکت های مختلف این کار را با قیمت ‌های متفاوتی انجام می ‌دهند.

دزدگير اماكن سايلكس

جمع بندي

متاسفانه امروزه دزدی به يك آسیب اجتماعی جدي در جامعه ما تبدیل شده که برای در امان ماندن از آن باید راه ‌های مناسبی را مورد استفاده قرار داد. یکی از متداول ترین و بهترین راه هایي که افراد برای در امان ماندن اماکن خود از دزدي استفاده می‌کنند، سیستم های دزدگیر اماکن می باشد.  این سيستم ها این قابلیت را دارند كه ورود و خروج های غیرمجاز منزل را شناسایی کرده و در صورت نیاز آلارم های هشداری به فرد صاحب خانه از طریق ارسال پیامک یا تماس تلفنی يا به صدا درآمدن آژیر مرکزی بفرستند. این سیستم ها در مدل‌ های گوناگون و توسط برند های مختلفی ساخته می‌شوند که باعث می‌شود با توجه به کیفیت و ساخت آن ها قیمت های گوناگونی نيز داشته باشند.اگر قصد طراحی و اجرای دكوراسيون داخلی ویلا سنتی منزل یا محل خود را دارید می توانید از طریق وب سایت های طراحی دکوراسیون داخلی ، انواع سبک های دکوراسیون داخلی را دریافت کنید و دکور منزل ، آشپزخانه و محل کار خود را به زیبایی هرچه تمام تر عوض کنید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب